Dom na sprzedaż 4 pokoje Gdańsk Oliwa, 210 m2, działka 463 m2

Oferta sprzedaży od AVO Nieruchomości

Gdańsk, Oliwa

2 400 000

11 428 /m2

Oliwa - dom do remontu w pięknym miejscu
Oliwa - dom do remontu w pięknym miejscu

Główne cechy domu

Cena

2 400 000 zł

Liczba pokoi

4

Powierzchnia

210 m2

Cena za m2

11 428 zł

Pow. działki

463 m2

Opis nieruchomości o powierzchni 210 m2

Oliwa - dom do remontu w pięknym miejscu

Oferujemy dom typu bliźniak o pow. użytkowej 130m2 położony w super części gdańskiej Oliwy. Lokalizacja najlepsza - blisko wszelkiej komunikacji miejskiej a jednak zacisznie i uroczo. 
Dom z tylu klasyczny, dach 2-spadowy, dachówka ceramiczna, drewniane okna w bardzo dobrym stanie, ekonomiczne ogrzewanie piecem gazowym kondensacyjnym. 
Aktualnie są w domu 4 niezależne pokoje, kuchnia, 2 łazienki, duży słoneczny taras od strony pd-zach oraz perspektywa zrobienia dodatkowych 1-2 pokoi na poddaszu (analogicznie jak wykonali sąsiedzi w bliźniaczym budynku po ociepleniu i zamontowaniu zwykłych schodów). Na posesji jest murowany wolnostojący garaż z elektrycznie napędzaną bramą garażową oraz w tylnej części budynku - domek ogrodnika. Działka nie jest bardzo duża - 463m2, lecz posiada liczne dojrzałe nasadzenia i ma dobry klimat czarodziejskiego ogrodu. 
Na uwagę zasługuje pełne podpiwniczenie budynku mieszkalnego - 2 zwykłe pomieszczenia klasycznie piwniczne oraz duży pokój open-space służący niegdyś jako biuro/pracownia. Można zrobić w piwnicy dodatkową łazienkę/ saunę itp. 
Budynek oferowany jest w stanie do remontu, a nawet z rozpoczętym remontem:
- zdjęte zostały drewniane podłogi z desek sosnowych, widoczne są legary - taki stan pozwala na łatwe położenie nowych instalacji pod podłogami . położenie nowych płyt OSB i dowolnego parkietu/winylu lub zachowanych, dobrze wyschniętych desek sosnowych.