Dom na sprzedaż 5 pokoi Gdańsk Strzyża, 166 m2, działka 335 m2

Oferta sprzedaży od Pepper House

Gdańsk, Strzyża

2 400 000

14 457 /m2

Wyjątkowy dom w kapitalnej lokalizacji !
Wyjątkowy dom w kapitalnej lokalizacji !

Główne cechy domu

Cena

2 400 000 zł

Liczba pokoi

5

Powierzchnia

166 m2

Cena za m2

14 457 zł

Pow. działki

335 m2

Rok budowy

1927

Opis nieruchomości o powierzchni 166 m2

Wyjątkowy dom w kapitalnej lokalizacji !

OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE !

Przedstawiam Państwu wyjątkową nieruchomość, tuż obok wyjątkowego osiedla mieszkaniowego : Garnizon

Na spokojnej, zielonej ulicy Władysława Żeleńskiego, w sercu Wrzeszcza, znajduje się dom, który ma w sobie coś więcej niż tylko metry kwadratowe - ma historię, charakter i ogromny potencjał.

To segment zabudowy szeregowej z klimatem starego Wrzeszcza, gdzie architektura ma duszę, a otoczenie daje poczucie prywatności mimo świetnej lokalizacji. Nieruchomość oferuje około 125 m² powierzchni użytkowej, dodatkową przestrzeń w postaci piwnicy oraz oddzielny garaż - dziś rzadkość w tej części miasta.

Nieruchomość o łącznej pow. użytkowej 125 m2
Całkowita przestrzeń domu łączna : 166 m2 
Działka o powierzchni 335 m2

ATUTY NIERUCHOMOŚCI:

Topowa lokalizacja - spokojna ulica Władysława Żeleńskiego w sercu Wrzeszcza
Kameralne, zielone otoczenie - cisza i prywatność mimo centralnego położenia
Dom z charakterem - zabudowa z klimatem starego Wrzeszcza
 Funkcjonalna powierzchnia ok. 125 m² + piwnica + poddasze z możliwością adaptacji
 Oddzielny garaż - rzadkość w tej lokalizacji
Duży potencjał aranżacyjny - możliwość stworzenia wnętrza pod własny styl
 Solidna konstrukcja - budownictwo z trwałych materiałów
 Idealny dla rodziny - spokojna okolica, dostęp do szkół i infrastruktury
 Świetna komunikacja - szybki dojazd do centrum i innych dzielnic Gdańsk