Dom na sprzedaż 6 pokoi Ustka, 188 m2, działka 411 m2

Oferta sprzedaży od Pepper House

Ustka

749 000

3 984 /m2

Idealna inwestycja - dom dla rodziny w ustce
Idealna inwestycja - dom dla rodziny w ustce

Główne cechy domu

Cena

749 000 zł

Liczba pokoi

6

Powierzchnia

188 m2

Cena za m2

3 984 zł

Pow. działki

411 m2

Opis nieruchomości o powierzchni 188 m2

Idealna inwestycja - dom dla rodziny w ustce

SUPER OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE NIERUCHOMOŚCI !!!!

ATUTY NIERUCHOMOŚCI
- gotowy do zamieszkania
- pięknie zagospodarowany teren ogrodu
- możliwość podziału na dwa mieszkania
- idealne pod inwestycje turystyczne
- kominek  z płaszczem wodnym 

CHARAKTERYSTYKA
Sprzedam atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej w Ustce. Dom jest wyjątkowo funkcjonalny i daje wiele możliwości - przebudowa np. na dwa niezależne mieszkania, wykorzystanie nieruchomości pod wynajem, zagospodarowanie jako dom dla rodziny.

LOKALIZACJA
Dom znajduje się w zachodniej części Ustki, pod lasem, w niewielkiej odległości od przepięknej plaży. W pobliżu znajdują się sklepy i dyskonty spożywcze: Lidl, Biedronka, a także szkoła podstawowa.

NIERUCHOMOŚĆ
 ma powierzchnię około 188 m2 powierzchni użytkowej i usytuowany jest na działce o pow. 411 m2 

Dom składa się z trzech kondygnacji:
Parter - 1 pokój (wielki salon wraz z kominkiem) , kuchnia, łazienka, toaleta, korytarz, dodatkowe pomieszczenie ogrzewane (do zagospodarowania np. na biuro lub dodatkowy pokój), przedsionek, kotłownia (z piecem olejowym, w pełni wykończona kaflami), garaż
Piętro - 4 pokoje (w tym jeden z antresolą), łazienka, toaleta oraz korytarz, piętro posiada niezależne schody wejściowe
Poddasze - 1 pokój, łazienka z toaletą

Ogrzewanie  piecem olejowy, oraz kominek z  płaszczem wodnym 

Na terenie nieruchomości znajdują się prywatne miejsca parkingowe (w patio oraz wzdłuż budynku).