Dom na sprzedaż 4 pokoje Warszawa Białołęka, 170 m2, działka 60 m2

Oferta sprzedaży od Tekton Property

Warszawa, Białołęka, ul.

1 100 000

6 470 /m2

170mkw | ogród 50mkw | cisza i spokój | zieleń
170mkw | ogród 50mkw | cisza i spokój | zieleń

Główne cechy domu

Cena

1 100 000 zł

Liczba pokoi

4

Powierzchnia

170 m2

Cena za m2

6 470 zł

Pow. działki

60 m2

Dostępne od

2026-04-30

Rok budowy

2007

Opis nieruchomości o powierzchni 170 m2

170mkw | ogród 50mkw | cisza i spokój | zieleń

Atuty nieruchomości w skrócie:
Segment środkowy | 170mkw | ogród 50mkw | 2007 r. | 4 pokoje | klimatyzacja | garaż | blisko szkoła i przedszkole | zielona i cicha okolica |

Dom

Segment środkowy o powierzchni 170mkw z miejscem garażowym w bryle budynku oraz przynależnym ogrodem o powierzchni ~50mkw. Całe osiedle składa się z 28 segmentów i zostało wybudowane w dwóch etapach, oferowany segment był wybudowany w drugim etapie inwestycji w roku 2007. Na osiedlu znajdziemy sporo miejsc parkingowych dla gości oraz wspólny ogród. Dom pomimo swoich lat przy niewielkim nakładzie nadaje się do wprowadzenia i zamieszkania. Pierwszy właściciel wykończył dom w podwyższonym standardzie (część zabudowy stałej ściągana z zagranicy, deska na podłodze czy klimatyzacja na poddaszu). Deweloper przygotował możliwość podłączenia kominka w salonie znajdującym się na parterze, który oprócz dodania uroku w mroźne zimowe dni, może wspomóc system ogrzewania.

Piętro:

  • 2 x Sypialnia
  • Sypialnia z łazienką i garderobą
  • Korytarz

Poddasze:

  • Korytarz
  • Sypialnia

Okolica

Nieruchomość położona przy ul. Kobiałka na warszawskiej Białołęce to doskonała propozycja dla osób ceniących spokój, a jednocześnie wygodny dostęp do infrastruktury miejskiej. W najbliższej okolicy znajdują się przystanki autobusowe, m.in. Kobiałka - Szkoła 02 (120, 134, 314, 326, N46), zapewniające sprawną komunikację z innymi częściami miasta oraz dogodny dojazd do głównych arterii Warszawy. Okolica oferuje szeroki wybór sklepów i punktów usługowych, w tym popularne sieci handlowe, centra zakupowe oraz lokalne sklepy osiedlowe, co pozwala na wygodne realizowanie codziennych potrzeb bez konieczności dalszych wyjazdów. Dużym atutem lokalizacji jest rozbudowana infrastruktura edukacyjna - w pobliżu znajdują się liczne przedszkola oraz szkoły podstawowe, w tym Szkoła Podstawowa nr 31 przy ul. Kobiałka, co czyni tę lokalizację szczególnie atrakcyjną dla rodzin z dziećmi. Okolica obfituje również w tereny zielone i rekreacyjne - w niedalekiej odległości znajduje się Kanał Żerański oraz trasy spacerowe i rowerowe prowadzące w kierunku Zalewu Zegrzyńskiego, a także zielone tereny w pobliżu Rezerwatu Przyrody Puszcza Słupecka, idealne do aktywnego wypoczynku. W bliskiej okolicy znajdziemy również tężnie solankowe. To harmonijne połączenie ciszy, natury oraz dostępu do pełnej infrastruktury sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno do życia rodzinnego, jak i inwestycyjnie.