Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Warszawa Białołęka, 60,74 m2, parter

Oferta sprzedaży od Emotion Agnieszka Dzierzgowska

Warszawa, Białołęka, Żerań, ul. Krzyżówki

940 000

15 475 /m2

3  pokoje z garażem 60,74 m2, warszawa żerań
3  pokoje z garażem 60,74 m2, warszawa żerań

Główne cechy mieszkania

Cena

940 000 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

60,74 m2

Cena za m2

15 475 zł

Piętro

0

Opis nieruchomości o powierzchni 60,74 m2

3 pokoje z garażem 60,74 m2, warszawa żerań

Sprzedaż I 940 000 zł I Parter 3 pokoje 60,74 m2 z ogródkiem 25,66 m2 I Garaż 60 000 zł I Warszawa Żerań ul. Krzyżówki

Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 60,74 m2, z ogródkiem 25,66 m2 oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym - możliwy zakup bez garażu. Układ lokalu pozwala na przerobienie mieszkania w produkt inwestycyjny z osobną kuchnią, łazienką oraz 3 pokojami na wynajem. Rzut w załączeniu - kuchnia przeniesiona jako aneks do pokoju dziennego.

Pomieszczenia:
- salon z aneksem 21,80 m2,
- pokój 10,70 m2,
- pokój 9,70 m2,
- łazienka 7,04 m2,
- hol 11,50 m2.

Mieszkanie narożne, ekspozycja trójstronna ogródek od strony południowej. Lokal położony jest na zamkniętym osiedlu z monitoringiem w budynku z 2019 roku. Wzdłuż osiedla znajdują się ogólnodostępne miejsca postojowe.

Lokalizacja:
Okolica charakteryzująca się ciszą, spokojem oraz dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej oraz terenów rekreacyjnych - siłownia plenerowa z placem zabaw, Park Żerański. Obok osiedla znajdują się liczne sklepy, restauracje, żłobek oraz przedszkola. W planach jest również budowa szkoły.
W pieszej odległości znajduje się przystanek autobusowy oraz przystanek PKP Warszawa Żerań.

Zapraszam na prezentację,
Magdalena Mazurkiewicz

* Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Mieszkanie 3 pokojowe