- Dla profesjonalistów
- Analizy eksperta
- Architektura
- Branżowe newsy
- Dzielnice
- Finanse i prawo
- Gdzie zamieszkać?
- Jak urządzić?
- Lifestyle
- Strefa wiedzy
- Wzory umów
2021 był rokiem wyzwań. Jaki będzie 2022?
Czas podsumowań, analiz i wyciągania wniosków. Miniony rok był dla nas wymagający: zmierzyliśmy się z mnóstwem wyzwań i podjęliśmy się wielu ambitnych zadań. Ostatnie 12 miesięcy pracowaliśmy ciężko, aby rok 2021 zamknąć z pełną satysfakcją i uśmiechem na ustach.
Na początek kilka liczb:
11 milionów odwiedzin
Ogłoszenia opublikowane na naszym portalu wygenerowały ponad 11 milionów (!) odwiedzin co jest ponad pięciokrotnym wzrostem w porównaniu do zeszłego roku!
400 tysięcy użytkowników
Tyle osób aktywnie poszukujących mieszkań i domów odwiedza nasz portal (unikalni użytkownicy). Przez rok zwiększyliśmy tę liczbę niemal trzykrotnie! Co więcej, zamykamy rok dostarczając ponad 6 tysięcy zapytań o nieruchomości miesięcznie. Biorąc pod uwagę to jak młodym projektem jest GetHome.pl wyniki naprawdę robią wrażenie.
678 wzmianek w mediach
Tyle artykułów z GetHome.pl w roli głównej pojawiło się w największych polskich mediach (Business Insider, Polska Times, Onet, Interia, Polsat News, WP.PL, Rzeczpospolita, Puls Biznesu i wiele innych). Analizy rynku nieruchomości, prognozy, case study, podsumowania zmian prawnych - nasz portal nie skupia się tylko na prezentowaniu ogłoszeń nieruchomości. Dzięki danym, jakimi dysponujemy oraz ekspertom z ogromnym doświadczeniem mamy możliwość tworzenia jakościowych treści na temat rynku nieruchomości w Polsce. W naszych szeregach są wybitni analitycy rynku nieruchomości: Marek Wielgo, Andrzej Prajsnar oraz Jarosław Jędrzyński - dzięki tak silnemu gronu specjalistów nasze artykuły w 2021 roku dotarły do 5 milionów czytelników!
Ale podsumowania roku to nie tylko liczby.
Nasz zespół powiększył się o kolejne osoby (co wymagało przemeblowania naszego biura ;)), byliśmy partnerem dwóch największych konferencji pośredników nieruchomości (WiR oraz REcamp), wsparliśmy patronatem Konferencję Homestagerek, nawiązaliśmy współpracę z polskimi manufakturami i rzemieślnikami przy okazji naszych akcji marketingowych. Mieliśmy (i wciąż mamy) ogromną przyjemność współpracy z ilustratorką Adą Jarzębowską, która stworzyła dla nas serię autorskich plakatów oraz nadruków.
Jakie mamy plany na 2022?
Ambitne i rozmachem! W kolejny rok wchodzimy cali na fioletowo startując z wymagającym i pionierskim projektem systemu powiadomień dla pośredników nieruchomości. Jako pierwsi w Polsce proponujemy system oparty o technologię wirtualnych numerów. W przypadku nieodebranego telefonu od osoby zainteresowanej nieruchomością, którą znalazła na GetHome.pl pośrednik nieruchomości dostanie wiadomość sms z informacją w sprawie, której konkretnej oferty był to kontakt. Umożliwi to lepsze przygotowanie się do rozmowy przed oddzwonieniem do klienta oraz usprawni pośrednikom ewidencję leadów.
Systematycznie udoskonalamy GetHome.pl i wprowdzamy nowe rozwiązania jednocześnie trzymając się naszych głównych założeń: brak reklam na portalu, brak podbić i wyróżnień ofert oraz brak duplikatów ogłoszeń. Wszystko to, aby osoby poszukujące nie musiały przekopywać się przez setki powtarzających się ogłoszeń (które występują ze względu na popularne w Polsce umowy otwarte).
Subskrybuj „Gethome” na Google News
Artykuły powiązane
17.02.2023, Redakcja
Jak będzie wyglądał rynek nieruchomości w 2023 roku? Prognozy
Ubiegły rok przyniósł branży nieruchomości wiele trudnych wyzwań. Najistotniejszymi z nich były wysoka inflacja, wojna w Ukrainie, podwyżki stóp procentowych oraz spadek zdolności kredytowej wielu Polaków. Jak zdaniem deweloperów będzie rozwijał się rynek nieruchomości w naszym kraju? Czy zmieni się sytuacja na nim w 2023 roku i czy można spodziewać się spadku cen mieszkań? Przeczytaj i dowiedz się.Jak zdaniem deweloperów będzie rozwijał się rynek nieruchomości w naszym kraju? Czy zmieni się sytuacja na nim w 2023 roku i czy można spodziewać się spadku cen mieszkań? Przeczytaj i dowiedz się.
16.02.2023, Redakcja
Gdzie znajdują się najtańsze mieszkania w Polsce?
Ceny mieszkań w Polsce rosną w zasadzie nieprzerwanie i dość szybko. W związku z tym znalezienie lokum w rozsądnej cenie jest coraz trudniejsze – szczególnie w najatrakcyjniejszych lokalizacjach. W naszym kraju wciąż są jednak miejsca, w których koszt zakupu nieruchomości nie przCeny mieszkań w Polsce rosną w zasadzie nieprzerwanie i dość szybko. W związku z tym znalezienie lokum w rozsądnej cenie jest coraz trudniejsze – szczególnie w najatrakcyjniejszych lokalizacjach. W naszym kraju wciąż są jednak miejsca, w których koszt zakupu nieruchomości nie przeraża. Dowiedz się, gdzie można znaleźć najtańsze mieszkania w Polsce.
12.05.2022, Marek Wielgo
Mieszkaniowy rynek wtórny - podsumowanie IQ 2022
Jak aktualne wahania ekonomiczne i klimat geopolityczny przekładają się na mieszkaniowy rynek wtórny w Polsce? Jak zmieniają się ceny oraz oferta lokali w 7 największych miastach? Sprawdź analizę za I kwartał 2022 roku, przygotowaną przez specjalistów GetHome.pl. GetHome.pl to jeden z największych portali ogłoszeniowych skupiających oferty sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości. Jego eksperci co kwartał przygotowują raport dotyczący zmian na rynku wtórnym, tworząc narzędzie analityczne GetHome.pl to jeden z największych portali ogłoszeniowych skupiających oferty sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości. Jego eksperci co kwartał przygotowują raport dotyczący zmian na rynku wtórnym, tworząc narzędzie analityczne
07.04.2022, Redakcja
Jak podwyżka stóp procentowych wpływa na rynek nieruchomości?
6 kwietnia 2022 nastąpiła kolejna podwyżka stóp procentowych, które obecnie są najwyższe od 2014 roku. W konsekwencji wzrósł również WIBOR, co przekłada się na zwiększenie rat kredytowych. Jak podwyżka stóp procentowych wpływa na rynek nieruchomości oraz ceny najmu? Przedstawiamy najważniejsze informacje i prognozy analityków.. Jak podwyżka stóp procentowych wpływa na rynek nieruchomości oraz ceny najmu? Przedstawiamy najważniejsze informacje i prognozy analityków.
28.02.2022, Redakcja
Sytuacja i warunki mieszkaniowe w Polsce
Według wyników Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 łączna liczba nieruchomości zwiększyła się o 12,6% w porównaniu z 2011 rokiem. Dane statystyczne GUS wskazują na to, że zasoby mieszkaniowe w Polsce ulegają ciągłym zmianom. Mają one charakter zarówno ilościowy, jak i jakościowy. Z danych GUS wynika, żeMają one charakter zarówno ilościowy, jak i jakościowy. Z danych GUS wynika, że