Rodzaj
  Wszystkie
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  1. Domy
  2. Na sprzedaż
  3. Śląskie
  4. Będziński

  Domy na sprzedaż - Czeladź - 9 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 3 domy na sprzedaż w Czeladzi

  Rynek wtórny - 6 domów na sprzedaż w Czeladzi

  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)

  Domy w Czeladzi - statystyki domów na sprzedaż portalu Gethome

  Domy w Czeladzi dwupokojowe:

  W Czeladzi jest 1 oferta domów dwupokojowych

  Średnia cena domów dwupokojowych to 850 000 zł

  Średni metraż domów dwupokojowych to 90 m2

  Domy w Czeladzi trzypokojowe:

  W Czeladzi jest 0 ofert domów trzypokojowych

  Średnia cena domów trzypokojowych to 0 zł

  Średni metraż domów trzypokojowych to 0 m2

  Domy w Czeladzi czteropokojowe:

  W Czeladzi są 2 oferty domów czteropokojowych

  Średnia cena domów czteropokojowych to 442 000 zł

  Średni metraż domów czteropokojowych to 150 m2

  Domy w Czeladzi :

  W Czeladzi jest 6 ofert domów

  Średnia cena domów to 686 072 zł

  Średni metraż domów to 166 m2

  Domy bezpośrednio w Czeladzi - oferty deweloperów

   - 3 ogłoszenia

  Domy używane w Czeladzi - oferty agencji nieruchomości

   - 6 ogłoszeń
  Nowy dom
  5 pokoi142,58 m2

  691 200

  4 847 zł/m2

  będziński, Czeladź

  Parkowe Wzgórze Czeladź - 3 oferty
  Dom
  4 pokoje150 m2

  445 000

  2 966 zł/m2

  będziński, Czeladź

  Poznaj region

  Domy na sprzedaż Czeladź

  Czeladź to miasto położone w powiecie będzińskim województwa śląskiego. Jest to najstarsze miasto położone w tym powiecie oraz w całym Zagłębiu Dąbrowskim, bowiem zostało założone w 1228 roku. Miejscowość posiada dogodną lokalizację pomiędzy ważnymi ośrodkami miejskimi, a także w pobliżu kluczowych węzłów komunikacyjnych. Mimo małej powierzchni, a także niewielkiej populacji Czeladź stale się rozrasta i posiada duży potencjał inwestycyjny, dzięki swoim licznym walorom. Poznaj Czeladź - miasto, w którym znajdziesz atrakcyjne domy na sprzedaż.

  Czeladź - doskonałe położenie

  Śląskie to województwo z bardzo dużą ilością ośrodków miejskich, które wzajemnie się rozwijają, poprzez liczne współprace i dogodne połączenia. Dużym atutem jest także graniczenie województwa ze Słowacją i Czechami, co przekłada się na rozwój przemysłu oraz usług. W zakresie lokalizacji miasta Czeladź kluczowe jest położenie na obszarze Zagłębia Dąbrowskiego, które tworzą powiat będziński, Dąbrowa Górnicza i Sosnowiec. Są to rozwinięte jednostki, które posiadają doskonałe połączenie między sobą. Co więcej, Czeladź znajduje się zaledwie 10 km w odległości od Katowic - stolicy województwa śląskiego.

  Miasto posiada nie tylko doskonałe połączenie, dzięki drodze krajowej nr 94 przez Sosnowiec oraz bezpośrednim lokalnym drogom, ale także jest objęte działaniem Zarządu Transportu Metropolitalnego. Jest to jednostka zapewniająca transport publiczny pomiędzy miastami na terenie Górnoślasko-Zagłębiowskiej Metropolli. To sprawia, że mieszkańcy Czeladzi mogą w zaledwie kilka minut dostać się do Sosnowca, Katowic czy innych miast wchodzących w skład tej metropolii, jak np. Chorzów. W ten sposób mieszkańcy mają dostęp do bardzo szerokiej oferty usług i rozwiniętego rynku pracy, a lokalni przedsiębiorcy mogą wykorzystać bliskość dużego rynku zbytu.

  Czeladź i jego potencjał

  Dogodne położenie w sąsiedztwie dużych aglomeracji oraz doskonałe połączenia to nie jedyne walory tego miasta. Czeladź wyróżnia się dużą liczbą terenów niezagospodarowanych, szczególnie na obrzeżach miejscowości. W rejonie, w którym zabudowa największych miast jest bardzo zwarta, Czeladź oferuje wiele przestrzeni i rozległe tereny pod inwestycje. Jest to szczególnie istotne z perspektywy wcześniej wspomnianych zalet, które sprawiają, że Czeladź posiada ogromny potencjał inwestycyjny. Jest to również miasto bardzo przyjazne mieszkańcom, dlatego oferowane tu domy na sprzedaż cieszą się duża popularnością.

  Rynek nieruchomości w Czeladzi

  Czeladź posiada bardzo zróżnicowaną zabudowę, która może wynikać z szybkiego rozwoju miasta i specyficznego rozłożenia osiedli. Najgęściej zabudowane są tereny położone blisko granicy z Sosnowcem, a także w pobliżu ważnych tras drogowych. Osiedla domów przeplatają się z osiedlami mieszkaniowymi na całym terenie miasta, dlatego w ofercie nieruchomości znajdziemy tu działki, lokale komercyjne, mieszkania i domy na sprzedaż oraz wynajem. Czeladź to również miasto o dużym poziomie zazielenienia. W centrum miasta znajdziemy wiele drzew i ogrodów, podobnie jest w innych częściach miasta, gdzie rozłożone są także parki, a na obrzeżach znajdziemy lasy i łąki.


  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w Czeladzi? Sprawdź ofertę domów na sprzedaż na portalu GetHome i znajdź dom idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

  Polecane lokalizacje