Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Domy na sprzedaż Jelenia Góra

  - 29 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 0 domów na sprzedaż w Jeleniej Górze

  Rynek wtórny - 29 domów na sprzedaż w Jeleniej Górze

  Domy w Jeleniej Górze - statystyki domów na sprzedaż portalu Gethome

  Domy w Jeleniej Górze dwupokojowe:

  W Jeleniej Górze jest 0 ofert domów dwupokojowych

  Średnia cena domów dwupokojowych to 0 zł

  Średni metraż domów dwupokojowych to 0 m2

  Domy w Jeleniej Górze trzypokojowe:

  W Jeleniej Górze jest 0 ofert domów trzypokojowych

  Średnia cena domów trzypokojowych to 0 zł

  Średni metraż domów trzypokojowych to 0 m2

  Domy w Jeleniej Górze czteropokojowe:

  W Jeleniej Górze jest 5 ofert domów czteropokojowych

  Średnia cena domów czteropokojowych to 1 061 980 zł

  Średni metraż domów czteropokojowych to 240 m2

  Domy w Jeleniej Górze pięciopokojowe:

  W Jeleniej Górze są 23 oferty domów pięciopokojowych

  Średnia cena domów pięciopokojowych to 1 409 424 zł

  Średni metraż domów pięciopokojowych to 309 m2

  Domy bezpośrednio w Jeleniej Górze - oferty deweloperów

   - 0 ogłoszeń

  Domy używane w Jeleniej Górze - oferty agencji nieruchomości

   - 29 ogłoszeń
  placement placeholder
  Poznaj region

  Jelenia Góra to miasto położone w południowej części woj. dolnośląskiego, w otoczeniu gór i zachwycającej przyrody. Pod względem przyciągania ruchu turystycznego ustępuje tylko pobliskim kurortom takim jak Szklarska Poręba czy Karpacz. Jest to również siedziba powiatu, ważny ośrodek gospodarczy, kulturalny czy oświatowy.

  Rynek nieruchomości w Jeleniej Górze jest dość rozbudowany i charakteryzuje się dużą dynamiką zmian w porównaniu z innymi miastami podobnej wielkości. Można tu znaleźć i interesujące mieszkania, i bardzo różnorodne domy. Jelenia Góra cieszy się zainteresowaniem zarówno wśród obecnych i przyszłych mieszkańców miasta, jak i wśród inwestorów, którzy chcą wykorzystać jego potencjał turystyczny do zarobku. Miłośnicy gór chętnie kupują tu również wakacyjne posiadłości, ponieważ ośrodek zapewnia rozwiniętą infrastrukturę i wszelkie miejskie udogodnienia, a jednocześnie bliskość Karkonoszy, Gór Izerskich czy Gór Kaczawskich. W mieście można znaleźć nieruchomości jednorodzinne wszystkich typów (dom jednorodzinny, dom w zabudowie bliźniaczej czy szeregowej). Oferta stanowi również mieszankę obiektów starego i nowego typu o zróżnicowanych metrażach. Można tu znaleźć zarówno przestronną posiadłość mającą 400 m2 lub więcej, jak i kompaktowy dom na sprzedaż.

  Ile kosztują domy w Jeleniej Górze?

  Ze względu na atrakcyjność miasta pod względem turystycznym ceny są tu nieco wyższe niż w innych ośrodkach podobnej wielkości, szczególnie jeśli chodzi o nowoczesne domy na sprzedaż. Jelenia Góra statystycznie w przeliczeniu na 1 m2 powierzchni użytkowej wypada powyżej średniej krajowej, choć tak naprawdę ceny są zróżnicowane. Nowoczesne nieruchomości wypadają nawet ponad dwukrotnie drożej od tych tradycyjnych, szczególnie jeśli te drugie wymagają odświeżenia lub remontu. Droższe są domy wolnostojące posadowione na dużych działkach. Zdecydowanie więcej trzeba też zapłacić za widok na góry. Ceny są znacznie niższe niż we Wrocławiu, choć trudno znaleźć tu naprawdę tani dom na sprzedaż. Okolice Jeleniej Góry mogą mieć jednak pod tym względem więcej do zaoferowania.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: