Rodzaj
  Wszystkie
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  1. Domy
  2. Na sprzedaż
  3. Dolnośląskie

  Domy na sprzedaż - Wrocław - 265 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 129 domów na sprzedaż we Wrocławiu

  Rynek wtórny - 138 domów na sprzedaż we Wrocławiu

  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)

  Domy we Wrocławiu - statystyki domów na sprzedaż portalu Gethome

  Domy we Wrocławiu dwupokojowe:

  We Wrocławiu jest 0 ofert domów dwupokojowych

  Średnia cena domów dwupokojowych to 0 zł

  Średni metraż domów dwupokojowych to 0 m2

  Domy we Wrocławiu trzypokojowe:

  We Wrocławiu jest 14 ofert domów trzypokojowych

  Średnia cena domów trzypokojowych to 833 389 zł

  Średni metraż domów trzypokojowych to 106 m2

  Domy we Wrocławiu czteropokojowe:

  We Wrocławiu jest 85 ofert domów czteropokojowych

  Średnia cena domów czteropokojowych to 874 072 zł

  Średni metraż domów czteropokojowych to 124 m2

  Domy we Wrocławiu :

  We Wrocławiu jest 168 ofert domów

  Średnia cena domów to 1 894 573 zł

  Średni metraż domów to 249 m2

  Domy bezpośrednio we Wrocławiu - oferty deweloperów

   - 129 ogłoszeń

  Domy używane we Wrocławiu - oferty agencji nieruchomości

   - 138 ogłoszeń
  Nowy dom
  4 pokoje106,89 m2

  798 468

  7 470 zł/m2

  Wrocław, Psie Pole, Poświętne

  Calma2 - 10 ofert
  Dom
  13 pokoi411 m2

  1 240 000

  3 009 zł/m2

  Wrocław, Krzyki, Partynice

  Nowy dom
  5 pokoi141,32 m2

  923 526

  6 535 zł/m2

  Wrocław, Psie Pole, Poświętne

  Nowy dom
  4 pokoje94,58 m2

  Wrocław, Krzyki, Wojszyce

  Iwaszkiewicza 47 - 3 oferty
  Poznaj region

  Atrakcyjne domy na sprzedaż we Wrocławiu

  Wrocław to stolica województwa dolnośląskiego, która jest jednym z największych miast w Polsce. Jest to bardzo ważna aglomeracja zarówno pod względem administracyjnym, jak i gospodarczym dla naszego kraju. Położona w dogodnej lokalizacji oraz posiadająca doskonałą infrastrukturę stale przyciąga nowych mieszkańców i inwestorów. Ma to przełożenie na wrocławską ofertę domów na sprzedaż, która jest bardzo atrakcyjna.

  Różnorodny rynek nieruchomości we Wrocławiu

  Wrocław posiada bardzo zróżnicowaną ofertę deweloperską. Dostępne są tu oferty sprzedaży oraz wynajmu mieszkań, luksusowych apartamentów, domów i biurowców. Wynika to z ciągłego rozwoju miasta i przybywających inwestycji deweloperskich. Domy na sprzedaż we Wrocławiu znajdziemy głównie na rynku wtórnym - zarówno w centrum, jak i na obrzeżach. Jednak najwięcej dostępnych ofert znajduje się na peryferiach aglomeracji. Tu również występują nieliczne oferty sprzedaży wrocławskiego rynku pierwotnego. Wynika to ze specyfiki zabudowy miasta, gdzie w centrum przeważają wysokie budowle, a na obrzeżach dominują osiedla domków jednorodzinnych.

  Bogate zaplecze dla wrocławskich inwestycji

  Dolnośląska stolica jest bardzo atrakcyjną lokalizacją dla inwestorów. Dużą zasługą jest doskonałe położenie miasta - blisko dużych polskich aglomeracji oraz w niewielkiej odległości od południowo-zachodniej granicy naszego kraju. Na terenie miasta dostępne są liczne działki inwestycyjne, z których spora część należy do Specjalnych Stref Ekonomicznych, oferujących doskonałe warunki dla inwestorów. Wrocław może pochwalić się bardzo dobrą infrastrukturą drogową, kolejową i lotniczą, co przekłada się na dużą ilość zakładanych przedsiębiorstw w regionie.

  Aglomeracja wrocławska oferuje także liczne biurowce z doskonale rozwiniętym zapleczem biznesowym, przyciągając tym samym największe polskie i zagraniczne korporacje. Ma to przełożenie na dynamiczny rozwój Wrocławia oraz na szeroki wachlarz dostępnych miejsc pracy, które zachęcają do przyjazdu nowych mieszkańców. Na terenie dolnośląskiej stolicy funkcjonują także uczelnie wyższe, w których naukę każdego roku zaczynają dziesiątki tysięcy studentów z całej Polski. To wszystko sprawia, że mieszkania i domy na sprzedaż we Wrocławiu cieszą się stale dużą popularnością.

  Dogodne warunki mieszkaniowe we Wrocławiu

  Wrocław oprócz doskonale rozwiniętej infrastruktury biznesowej przyciąga nowych mieszkańców licznymi walorami. Jednym z największych jest wysoki standard życia. Według wielu rankingów najlepszych miast do życia w Polsce, Wrocław zajmuje wysokie pozycje. Mieszkańcy mają dostęp do bardzo dobrej opieki zdrowotnej, bogatej oferty edukacyjnej, rozwiniętej komunikacji miejskiej, a także różnorodnych atrakcji. Oprócz licznych zabytków i bogatej oferty turystycznej wrocławianie mogą korzystać z wielu parków miejskich. Do najpopularniejszych należą Park Szczytnicki ze słynnym Ogrodem Japońskim oraz Park Staromiejski. Aglomeracja posiada bogate zaplecze sportowe, które tworzą m.in. wielofunkcyjny Stadion Wrocław, Stadion Olimpijski, tor wrotkarski, pływalnia o wymiarach olimpijskich, tor wyścigów konnych, hale sportowe i liczne boiska.

  Dużym atutem miasta są również otaczające go okolice. Mieszkańcy mogą korzystać z bliskości takich obiektów, jak Ślężański Park Krajobrazowy, Karkonoski Park Narodowy oraz Park Narodowy Gór Stołowych. Dzięki temu miasto przyciąga nie tylko turystów, ale także nowych mieszkańców. Wśród dzielnic stolicy Dolnego Śląska warto wyróżnić Fabryczną. Jest to najpopularniejsza dzielnica miasta, która cieszy się dobrą renomą wśród miejscowych. Tu również wrocławskie domy na sprzedaż cieszą się największą popularnością.

  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w stolicy Dolnego Śląska? Sprawdź ofertę domów na sprzedaż we Wrocławiu na portalu GetHome i znajdź dom idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

  Polecane lokalizacje

  • Fabryczna (105)
  • Krzyki (77)
  • Psie Pole (60)
  • Stare Miasto (13)
  • Śródmieście (11)