Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Domy Jawor - na sprzedaż - 0 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 0 domów na sprzedaż w Jaworze

  Rynek wtórny - 0 domów na sprzedaż w Jaworze

  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)

  Domy w Jaworze - statystyki domów na sprzedaż portalu Gethome

  Domy w Jaworze dwupokojowe:

  W Jaworze jest 0 ofert domów dwupokojowych

  Średnia cena domów dwupokojowych to 0 zł

  Średni metraż domów dwupokojowych to 0 m2

  Domy w Jaworze trzypokojowe:

  W Jaworze jest 0 ofert domów trzypokojowych

  Średnia cena domów trzypokojowych to 0 zł

  Średni metraż domów trzypokojowych to 0 m2

  Domy w Jaworze czteropokojowe:

  W Jaworze jest 0 ofert domów czteropokojowych

  Średnia cena domów czteropokojowych to 0 zł

  Średni metraż domów czteropokojowych to 0 m2

  Domy w Jaworze :

  W Jaworze jest 0 ofert domów

  Średnia cena domów to 0 zł

  Średni metraż domów to 0 m2

  Domy bezpośrednio w Jaworze - oferty deweloperów

   - 0 ogłoszeń

  Domy używane w Jaworze - oferty agencji nieruchomości

   - 0 ogłoszeń

  Nie znaleźliśmy ofert w podanych przez Ciebie kryteriach

  Poznaj region

  Domy na sprzedaż Jawor

  Jawor to miasto położone w województwie dolnośląskim w środkowej części obszaru Dolnego Śląska. Miasto posiada dogodną lokalizację pomiędzy dużymi ośrodkami miejskimi oraz w pobliżu kluczowych węzłów komunikacyjnych. Mimo małej powierzchni i niewielkiej populacji Jawor stale się rozrasta, dzięki swoim licznym walorom. Poznaj Jawor - miasto, w którym znajdziesz atrakcyjne domy na sprzedaż.

  Jawor - doskonałe położenie

  Dolnośląskie to województwo z dużą ilością ośrodków miejskich, które wzajemnie się rozwijają poprzez liczne współprace i dogodne połączenia. Dużym atutem jest także graniczenie województwa z Czechami i Niemcami, co przekłada się na rozwój przemysłu i usług. W przypadku miasta Jawor jest to szczególnie ważne w zakresie rozwoju transportu, bowiem przez miejscowość przebiega droga krajowa nr 3 oraz droga ekspresowa nr 3, które są strategicznym elementem układu komunikacyjnego miasta, bowiem łączą one południe Europy z wybrzeżem Bałtyku.

  Trasy te pozwalają na bezpośredni dojazd z Jawora do m.in. stolicy Czech - Pragi. Łączą one Jawor nie tylko z zagranicznymi miastami, ale również z takimi aglomeracjami, jak Legnica oraz Jelenia Góra, które znajdują się w niedalekiej odległości. Tak bliski dostęp do dużych ośrodków miejskich pobudza lokalną gospodarkę i podnosi warunki życia dla mieszkańców. Dogodne położenie wpływa także na potencjał inwestycyjny miejscowości, bowiem coraz więcej przedsiębiorców decyduje się założyć tu działalność i wykorzystać bliskość licznych rynków zbytu oraz dostęp do ważnych szlaków handlowych. To wpływa również na pobudzenie lokalnej gospodarki i przyjazd nowych mieszkańców, dlatego domy na sprzedaż w Jaworze cieszą się dużą popularnością.

  Niezwykła architektura

  Jawor to małe miasto, jednak może pochwalić się bardzo zróżnicowaną zabudową miejską. Wynika to w dużej mierze z doskonale zachowanej architektury XVIII wieku w centrum miasta. Jawor określany jest jako perła Dolnego Śląska, bowiem według rejestru Narodowego Instytutu Dziedzictwa znajdziemy tu ponad 25 obiektów zabytkowych. Do najważniejszych należą: Ratusz w Jaworze z kamienicami na starym rynku, Sala Rajców z największymi witrażami na Dolnym Śląsku, Teatr Miejski oraz Zamek Piastowski. Czerwone dachy dominują w centralnej części miasta tworząc wyjątkowy klimat. W dalszej części miasta zauważalna jest zabudowa nowoczesnych niskich domów i bloków mieszkalnych.

  Jaworski rynek nieruchomości

  W południowej części miasta dominuje niska zabudowa, którą tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych oraz ogródki działkowe. Z kolei północno-zachodnia część Jawora należy do osiedli mieszkaniowych z dobrze rozlokowanymi blokami. Również tutaj znajdują się ogródki działkowe, co sprawia, że są one dostępne niemal w każdym zakątku miasta, oferując mieszkańcom dodatkową przestrzeń do spędzania wolnego czasu. Różnorodność zabudowy przekłada się także na różnorodność lokalnego rynku nieruchomości, gdzie znajdziemy oferty zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Na zainteresowanych pozyskaniem nieruchomości w Jaworze czekają mieszkania, działki, lokale usługowe oraz domy na sprzedaż i wynajem.


  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w perle Dolnego Śląska? Sprawdź ofertę jaworskich domów na sprzedaż na portalu GetHome i znajdź dom idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

  Polecane lokalizacje

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: