Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Domy na sprzedaż Legnica

  - 10 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 0 domów na sprzedaż w Legnicy

  Rynek wtórny - 11 domów na sprzedaż w Legnicy

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)

  Domy w Legnicy - statystyki domów na sprzedaż portalu Gethome

  Domy w Legnicy dwupokojowe:

  W Legnicy jest 0 ofert domów dwupokojowych

  Średnia cena domów dwupokojowych to 0 zł

  Średni metraż domów dwupokojowych to 0 m2

  Domy w Legnicy trzypokojowe:

  W Legnicy jest 0 ofert domów trzypokojowych

  Średnia cena domów trzypokojowych to 0 zł

  Średni metraż domów trzypokojowych to 0 m2

  Domy w Legnicy czteropokojowe:

  W Legnicy są 3 oferty domów czteropokojowych

  Średnia cena domów czteropokojowych to 989 667 zł

  Średni metraż domów czteropokojowych to 177 m2

  Domy w Legnicy pięciopokojowe:

  W Legnicy jest 8 ofert domów pięciopokojowych

  Średnia cena domów pięciopokojowych to 3 248 000 zł

  Średni metraż domów pięciopokojowych to 694 m2

  Domy bezpośrednio w Legnicy - oferty deweloperów

   - 0 ogłoszeń

  Domy używane w Legnicy - oferty agencji nieruchomości

   - 11 ogłoszeń
  placement placeholder
  Poznaj region

  Atrakcyjne domy na sprzedaż Legnica

  Legnica to miasto zlokalizowane w południowo-zachodniej części Polski, w województwie dolnośląskim. Jest to ważna aglomeracja, oferująca swoim mieszkańcom dogodną lokalizację, wyjątkową infrastrukturę oraz doskonałe warunki mieszkalne. Poznaj Legnicę razem z GetHome.pl i sprawdź, dlaczego domy na sprzedaż w Legnicy cieszą się tak dużym zainteresowaniem.

  Doskonała lokalizacja Legnicy

  Legnica to miasto średniej wielkości, liczące około 100 tysięcy mieszkańców. Stanowi ono ważny ośrodek miejski w tej części Polski. Te dolnośląskie miasto posiada ogromny potencjał inwestycyjny, a to zasługa czynników, które w dużej mierze wynikają z dogodnej lokalizacji i rozwiniętej infrastruktury. Legnica zlokalizowana jest pomiędzy ważnymi aglomeracjami dolnośląskimi u zbiegu tras: drogi krajowej nr 94, drogi ekspresowej S3 będącej częścią europejskiej trasy E65, a także autostrady A4. W pobliżu miasta znajduje się również droga krajowa nr 36. Punktem zbiegu tych tras jest węzeł Legnica Południe. Co więcej, przez miasto przebiegają linie kolejowe, obsługujące zarówno ruch pasażerski, jak i towarowy. W ten sposób mieszkańcy Legnicy mogą bezpośrednio dojechać do takich miast, jak:, Wrocław, Żary, Głogów, Zgorzelec Szczecin Kraków,, Świnoujście czy Berlin.

  Takie uwarunkowania infrastrukturalne przekładają się na ogromny potencjał inwestycyjny miasta. Na terenie Legnicy funkcjonują specjalne strefy przygotowane dla inwestorów. Największą z nich jest Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna. Co więcej, miasto wchodzi w skład LGOM (Legnicko-Głogowski Okręg Miedziowy), a także zlokalizowane jest w Zagłębiu Miedziowym. Działa tu również nowoczesne centra biznesowe, czego dobrym przykładem jest nowoczesny Legnicki Park Technologiczny. Duże zainteresowanie potencjałem inwestycyjnym miasta dotyczy także deweloperów, którzy chętnie podejmują się tu nowych przedsięwzięć. Wpływa to stale rosnącą ofertę domów na sprzedaż w Legnicy.

  Rynek nieruchomości - dom Legnica

  W Legnicy stale powstają nowe inwestycje deweloperskie, które poszerzają dostępną ofertę nieruchomości. W zakresie domów na sprzedaż w Legnicy wyróżnia się jednak przede wszystkim oferty rynku wtórnego. Do najpopularniejszych osiedli domów jednorodzinnych i wielorodzinnych zalicza się m.in. Piekary, Tarninów, Bielany, Kopernik oraz Fabryczną. Legnica wyróżnia się również dużą ilością terenów niezabudowanych, co pozytywnie przekłada się na potencjał lokalnego rynku nieruchomości oraz warunki życiowe. Osoby szukające tu domu na sprzedaż zwracają uwagę przede wszystkim na lokalizację, powierzchnię działki oraz na to czy jest to nowy dom i w jakim jest stanie. Dużą popularnością cieszą się domy w zabudowie bliźniaczej oraz domy wolnostojące z dobrym dojazdem do centrum Legnicy. Wiele osób poszukuje domów na sprzedaż nie tylko w samym mieście, ale również w okolicy Legnicy, blisko ważnych węzłów komunikacyjnych.

   

  Jesteś zainteresowany zakupem domu województwie dolnośląskim? Sprawdź domy na sprzedaż w Legnicy na portalu GetHome.pl i znajdź swoją wymarzoną nieruchomość.

  Oferty w okolicy

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: