Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Domy na sprzedaż Malbork - 5 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 0 domów na sprzedaż w Malborku

  Rynek wtórny - 5 domów na sprzedaż w Malborku

  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)

  Domy w Malborku - statystyki domów na sprzedaż portalu Gethome

  Domy w Malborku dwupokojowe:

  W Malborku jest 0 ofert domów dwupokojowych

  Średnia cena domów dwupokojowych to 0 zł

  Średni metraż domów dwupokojowych to 0 m2

  Domy w Malborku trzypokojowe:

  W Malborku jest 0 ofert domów trzypokojowych

  Średnia cena domów trzypokojowych to 0 zł

  Średni metraż domów trzypokojowych to 0 m2

  Domy w Malborku czteropokojowe:

  W Malborku są 4 oferty domów czteropokojowych

  Średnia cena domów czteropokojowych to 367 500 zł

  Średni metraż domów czteropokojowych to 91 m2

  Domy w Malborku :

  W Malborku jest 1 oferta domów

  Średnia cena domów to 670 000 zł

  Średni metraż domów to 200 m2

  Domy bezpośrednio w Malborku - oferty deweloperów

   - 0 ogłoszeń

  Domy używane w Malborku - oferty agencji nieruchomości

   - 5 ogłoszeń
  brak obrazkabrak obrazkaPrzestronny dom w spokojnej dzielnicy malborka.
  i
  Dom
  4 pokoje80 m2

  375 000

  4 687 zł/m2

  Malbork

  Sprzedam dom Malbork o powierzchni 80 mkw. Powierzchnia działki wynosi 425 mkw. Rok budowy: 1937. Cena - 375 000 zł. Dom parterowy bez poddasza ma 4 pokoje, 1 łazienkę, ogrzewanie: c.o. własne. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją GAUDIUM Nieruchomości.
  brak obrazkabrak obrazkaDom z garażem i działką 647 m2- ul. zieleniecka
  i
  Dom
  4 pokoje110 m2

  285 000

  2 590 zł/m2

  Malbork

  Sprzedam dom Malbork o powierzchni 110 mkw. Powierzchnia działki wynosi 647 mkw. Rok budowy: 1945. Cena - 285 000 zł. Dom bez poddasza ma 4 pokoje, 1 łazienkę, ogrzewanie: false. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Galeria Nieruchomości.
  brak obrazkabrak obrazka
  i
  Dom
  4 pokoje88 m2

  410 000

  4 659 zł/m2

  Malbork

  Sprzedam dom Malbork o powierzchni 88 mkw. Powierzchnia działki wynosi 413 mkw. Rok budowy: 1. Cena - 410 000 zł. Dom 0 piętrowy bez poddasza ma 4 pokoje, 1 łazienkę, ogrzewanie: gazowe. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Galeria Nieruchomości.
  brak obrazkabrak obrazkaPrzestronny dom, duża piwnica 2 garaże
  i
  Dom
  5 pokoi200 m2

  670 000

  3 350 zł/m2

  Malbork

  Sprzedam dom Malbork o powierzchni 200 mkw. Powierzchnia działki wynosi 468 mkw. Rok budowy: 1980. Cena - 670 000 zł. Dom bez poddasza ma 5 pokoi, 2 łazienki, ogrzewanie: gazowe. Do domu przynależy taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Galeria Nieruchomości.
  brak obrazkabrak obrazkaDom w cenie mieszkanie, 4 pokoje i ogródek
  i
  Dom
  4 pokoje86,30 m2

  400 000

  4 634 zł/m2

  Malbork

  Sprzedam dom Malbork o powierzchni 86,30 mkw. Powierzchnia działki wynosi 161,68 mkw. Rok budowy: 2022. Cena - 400 000 zł. Dom parterowy bez poddasza ma 4 pokoje, 2 łazienki, ogrzewanie: pompa ciepła. Do domu przynależy taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Galeria Nieruchomości.
  Poznaj region

  Domy na sprzedaż – Malbork z wyjątkową ofertą nieruchomości

  Średniej wielkości Malbork znajduje się na północy Polski, w województwie pomorskim. Kojarzony jest przede wszystkim z przyciągającym wielu turystów zamkiem krzyżackim oraz innymi zabytkami. Malbork to jednak miasto atrakcyjne nie tylko pod względem historycznym czy architektonicznym, ale również biznesowym czy przemysłowym. Połączenie tych cech wpływa na zapotrzebowanie na nieruchomości mieszkalne w tym miejscu – także na domy. Dowiedz się więcej o domach na sprzedaż w Malborku i ich cenach.

  Domy na sprzedaż w Malborku i okolicach – jak wygląda rynek?

  Malbork cały czas się rozwija, ale nowe inwestycje mieszkaniowe z ramienia deweloperów powstają tu rzadko. Domy na sprzedaż dostępne są zatem właściwie jedynie z rynku wtórnego i pochodzą z prywatnych realizacji. Tutejszy rynek nie jest szczególnie obszerny, jak przystało na miasto zaledwie średniej wielkości, ale bardzo ciekawy. Domy na sprzedaż w Malborku i okolicach często mają unikalne walory lub niezwykłą historię. Można tu znaleźć m.in. znajdujące się w samym centrum tuż nad Nogatem eleganckie kamienice, jak i wyjątkowe odrestaurowane wille z XIX w. Dostępne są także nieruchomości powstałe w ostatnich dwóch dekadach idealne dla miłośników nowoczesnych rozwiązań.

  Ile kosztują domy w Malborku – przegląd cen

  Ceny domów w Malborku są bardzo zróżnicowane. Najłatwiej jest je rozpatrywać w przeliczeniu na 1 m2 powierzchni użytkowej. Według tego kryterium można je uznać za średnie. Da się tu znaleźć domy, które wypadają pod tym względem bardzo korzystnie – zdecydowanie poniżej średniej krajowej. Są tu jednak również zdecydowanie droższe nieruchomości. O cenach decyduje kilka czynników, ale jednym z najważniejszych na pewno jest standard wykończenia wnętrz. Ponadto znaczenie może mieć lokalizacja – centralnie położone kamienice są przeznaczone tylko dla nabywców z zasobniejszymi portfelami. Najtańsze domy na sprzedaż w Malborku to natomiast te przeznaczone do remontu. Okazji można też szukać poza miastem – np. w takich okolicach jak Nowa Wieś Malborska, Lipowiec czy Gościszewo.

  Domy na sprzedaż w Malborku – aktualna oferta

  W Malborku dominuje zabudowa wielorodzinna. Dlatego domy na sprzedaż można znaleźć przede wszystkim w południowej części miasta, a także na północy i tuż przy jego wschodniej granicy. Znajdują się tam zarówno nowsze, jak i starsze budynki. Osiedla charakteryzują się kameralnością, ale też dostępnością szkół, sklepów i innych najważniejszych usług. Dzięki temu zapewniają komfortowe warunki do życia. Szukasz domu w Malborku? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki i filtrów lub interaktywnej mapy.

  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie pomorskim? Sprawdź bogatą ofertę domów na sprzedaż w Malborku na portalu GetHome.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

  Polecane lokalizacje

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: