Rodzaj
  Wszystkie
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  1. Domy
  2. Na sprzedaż
  3. Wielkopolskie

  Domy na sprzedaż - Poznań - 106 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 27 domów na sprzedaż w Poznaniu

  Rynek wtórny - 80 domów na sprzedaż w Poznaniu

  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)

  Domy w Poznaniu - statystyki domów na sprzedaż portalu Gethome

  Domy w Poznaniu dwupokojowe:

  W Poznaniu są 2 oferty domów dwupokojowych

  Średnia cena domów dwupokojowych to 512 500 zł

  Średni metraż domów dwupokojowych to 50 m2

  Domy w Poznaniu trzypokojowe:

  W Poznaniu są 3 oferty domów trzypokojowych

  Średnia cena domów trzypokojowych to 1 556 667 zł

  Średni metraż domów trzypokojowych to 173 m2

  Domy w Poznaniu czteropokojowe:

  W Poznaniu jest 25 ofert domów czteropokojowych

  Średnia cena domów czteropokojowych to 960 333 zł

  Średni metraż domów czteropokojowych to 149 m2

  Domy w Poznaniu :

  W Poznaniu jest 77 ofert domów

  Średnia cena domów to 1 756 671 zł

  Średni metraż domów to 342 m2

  Domy bezpośrednio w Poznaniu - oferty deweloperów

   - 27 ogłoszeń

  Domy używane w Poznaniu - oferty agencji nieruchomości

   - 80 ogłoszeń
  Dom
  5 pokoi270 m2

  670 000

  2 481 zł/m2

  Poznań, Jeżyce, Kiekrz

  Nowy dom
  5 pokoi138,46 m2

  Poznań, Stare Miasto, Piątkowo

  Wille Marysieńki - 9 ofert
  Nowy dom
  4 pokoje115,42 m2

  Poznań, Stare Miasto, Piątkowo

  Nowy dom
  6 pokoi173,71 m2

  Poznań, Stare Miasto, Piątkowo

  Poznaj region

  Domy na sprzedaż - dlaczego warto zamieszkać w Poznaniu?

  Poznań jest jednym z najbardziej rozwiniętych ośrodków w kraju. Stolica województwa wielkopolskiego może się pochwalić prężnie działającą gospodarką, wyjątkowo niskim bezrobociem,  a także świetnie rozwiniętą infrastrukturą. Miasto słynie również z Międzynarodowych Targów Poznańskich, festiwalu teatralnego Malta, a także centrum handlowo-kulturalnego Stary Browar. Czy jednak zakup domu w Poznaniu się opłaca? W jakiej dzielnicy szukać nieruchomości? Dlaczego warto zamieszkać w Poznaniu? Podpowiadamy.

  Rynek nieruchomości w Poznaniu

  Poznań jest miastem bardzo dobrze rozwiniętym, więc może się pochwalić bogatą ofertą od deweloperów. Oczywiście najłatwiej można znaleźć mieszkanie, ale domów na sprzedaż w Poznaniu też nie brakuje. Wszystkie oferty są dopasowane do potrzeb przyszłych właścicieli. Każdy więc znajdzie bez problemu idealny dom dla siebie. Zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym występują nieruchomości o różnym metrażu. W stolicy wielkopolski można kupić mniejsze budynki (zaledwie kilka pokoi), jak i te ogromne (ponad 10 pokoi). Jak jednak kupić dom w Poznaniu? Przede wszystkim warto zapoznać się z podstawowymi informacjami o mieście.

  Od 2011 roku Poznań podzielony jest na 42 jednostki pomocnicze zwane osiedlami. Jednak wcześniej na terenie miasta wyodrębnionych było 5 dzielnic, które nadal funkcjonują w świadomości mieszkańców. Największą popularnością cieszą się Nowe Miasto, Stare Miasto i Grunwald. Warto też pamiętać, że wszystkie dzielnice Poznania są bardzo dobrze skomunikowane. Rozbudowana sieć autobusowo-tramwajowa sprawia, że bez problemu dotrzemy w różne części miasta, a także strefy podmiejskie.

  Stolica Wielkopolski to miasto, które dynamicznie się rozwija i stawia na kulturę. Dlatego na jego terenie można znaleźć wiele nowoczesnych inwestycji, a także prężnie działających placówek kulturalnych. Miasto może się też pochwalić bogatą historią, a na Starym Mieście znajduje się wiele obiektów o charakterze historycznym. Natomiast na terenie Nowego Miasta i Jeżyc mieszkańcy znajdą wiele terenów rekreacyjnych, a nawet jeziora.

  Domy na sprzedaż w Poznaniu

  Kupić dom z rynku pierwotnego czy wtórnego? To pytanie zadaje sobie wiele osób zainteresowanych zakupem nieruchomości w Poznaniu. Domy z rynku pierwotnego najczęściej powstają na nowoczesnych osiedlach o charakterze zamkniętym. To sprawia, że nikt niepowołany nie dostanie się na jego teren, a mieszkańcy mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo. Popyt na tego typu nieruchomości sprawia, że domy na domy na sprzedaż w Poznaniu są budowane coraz częściej.

  Przede wszystkim warto pamiętać, że oferta z rynku wtórego jest znacznie bardziej zróżnicowana. Takie nieruchomości położone są we wszystkich częściach miasta i dostępne w różnych metrażach. Natomiast domy na sprzedaż w Poznaniu z rynku pierwotnego dostępne są głównie terenie Starego Miasta i Jeżyc. W Poznaniu znajdziemy inwestycje o różnym rozkładzie, ale przeważają domy 4-, 5- i 6-pokojowe.

  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie wielkopolskim? Sprawdź ofertę domów na sprzedaż w Poznaniu na portalu GetHome i znajdź dom idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

  Polecane lokalizacje

  • Jeżyce (68)
  • Stare Miasto (26)
  • Grunwald (15)
  • Nowe Miasto (14)
  • Wilda (12)