Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Domy na sprzedaż Wałbrzych

  - 29 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 0 domów na sprzedaż w Wałbrzychu

  Rynek wtórny - 29 domów na sprzedaż w Wałbrzychu

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)

  Domy w Wałbrzychu - statystyki domów na sprzedaż portalu Gethome

  Domy w Wałbrzychu dwupokojowe:

  W Wałbrzychu jest 1 oferta domów dwupokojowych

  Średnia cena domów dwupokojowych to 209 000 zł

  Średni metraż domów dwupokojowych to 37 m2

  Domy w Wałbrzychu trzypokojowe:

  W Wałbrzychu są 2 oferty domów trzypokojowych

  Średnia cena domów trzypokojowych to 614 500 zł

  Średni metraż domów trzypokojowych to 134 m2

  Domy w Wałbrzychu czteropokojowe:

  W Wałbrzychu jest 8 ofert domów czteropokojowych

  Średnia cena domów czteropokojowych to 687 625 zł

  Średni metraż domów czteropokojowych to 149 m2

  Domy w Wałbrzychu pięciopokojowe:

  W Wałbrzychu jest 18 ofert domów pięciopokojowych

  Średnia cena domów pięciopokojowych to 1 014 111 zł

  Średni metraż domów pięciopokojowych to 503 m2

  Domy bezpośrednio w Wałbrzychu - oferty deweloperów

   - 0 ogłoszeń

  Domy używane w Wałbrzychu - oferty agencji nieruchomości

   - 29 ogłoszeń
  placement placeholder
  Poznaj region

  Domy na sprzedaż – Wałbrzych z różnorodną ofertą nieruchomości

  Znany z tradycji wydobywczych i przemysłowych Wałbrzych to jedno z największych miast na Dolnym Śląsku i siedziba władz powiatu. Wałbrzych od zawsze pełni funkcję lokalnego ośrodka gospodarczego, oświatowego i kulturalnego, ponieważ jest oddalony od innych dużych ośrodków.  Zapewnia też bardzo dobre warunki do życia dzięki dużej ilości terenów zielonych oraz rekreacyjnych, a ponadto jest świetną bazą wypadową na wycieczki w góry i do Czech. Dowiedz się więcej o rynku nieruchomości w Wałbrzychu i tutejszych domach na sprzedaż.

  Jak kształtuje się rynek nieruchomości w Wałbrzychu?

  Po pewnym okresie stagnacji Wałbrzych powoli się odradza i przyciąga coraz więcej nowych mieszkańców. Tym samym zwiększa się zapotrzebowanie na lokale mieszkalne. Coraz więcej osób chce mieszkać w nowoczesnych mieszkaniach i domach, co stymuluje działalność deweloperów. Najlepsze okazje można jednak znaleźć na rynku wtórnym.

  To właśnie domy z „drugiej ręki” są najpopularniejsze w Wałbrzychu. Przyglądając się ofertom, można natomiast zauważyć, że są one dość różnorodne. To zarówno nowoczesne budowle, jak i zabytkowe kamienice, zwykle nabywane w celach inwestycyjnych. Osoby zainteresowane kupnem domu w Wałbrzychu znajdą tu też wiele tradycyjnych budowli wybudowanych w drugiej połowie XX wieku.

  Ile kosztują domy na sprzedaż w Wałbrzychu?

  Przystępne ceny sprawiają, że właścicielem domu w Wałbrzychu można się stać za rozsądne pieniądze. Nieruchomości z całą pewnością są tu znacznie tańsze niż w nie tak odległym Wrocławiu. Często domy na sprzedaż w Wałbrzychu są wycenione poniżej średniej krajowej w przeliczeniu na 1 m2 powierzchni. Cena ta może dodatkowo spadać w przypadku największych nieruchomości. Najdroższe domy w Wałbrzychu to te wybudowane według nowoczesnych technologii, wykończone ze smakiem i gotowe do wprowadzenia się. W tej kategorii również można tu jednak znaleźć atrakcyjne oferty.

  Domy w Wałbrzychu – jak znaleźć wymarzoną nieruchomość?

  Gdzie najczęściej można znaleźć domy na sprzedaż w Wałbrzychu? Istnieje kilka popularnych osiedli z zabudową jednorodzinną lub mieszaną. Dużym zainteresowaniem cieszą się m.in. domy na sprzedaż w dzielnicy Piaskowa Góra, w której znajdują się także zakłady przemysłowe i dużo usług handlu. Znacznie spokojniejszy jest natomiast Poniatów, który będzie idealnym wyborem dla nabywców poszukujących ciszy i kameralnej atmosfery. Idealny dom na sprzedaż w Wałbrzychu w wybranej lokalizacji znajdziesz z łatwością dzięki naszej interaktywnej mapie. Sprawdź koniecznie!

  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie dolnośląskim? Sprawdź bogatą ofertę domów na sprzedaż w Wałbrzychu na portalu GetHome.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

  Oferty w okolicy

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: