Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Domy na sprzedaż Zawiercie - 4 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 0 domów na sprzedaż w Zawierciu

  Rynek wtórny - 4 domy na sprzedaż w Zawierciu

  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)

  Domy w Zawierciu - statystyki domów na sprzedaż portalu Gethome

  Domy w Zawierciu dwupokojowe:

  W Zawierciu jest 0 ofert domów dwupokojowych

  Średnia cena domów dwupokojowych to 0 zł

  Średni metraż domów dwupokojowych to 0 m2

  Domy w Zawierciu trzypokojowe:

  W Zawierciu jest 0 ofert domów trzypokojowych

  Średnia cena domów trzypokojowych to 0 zł

  Średni metraż domów trzypokojowych to 0 m2

  Domy w Zawierciu czteropokojowe:

  W Zawierciu jest 1 oferta domów czteropokojowych

  Średnia cena domów czteropokojowych to 390 000 zł

  Średni metraż domów czteropokojowych to 210 m2

  Domy w Zawierciu :

  W Zawierciu są 3 oferty domów

  Średnia cena domów to 1 110 000 zł

  Średni metraż domów to 316 m2

  Domy bezpośrednio w Zawierciu - oferty deweloperów

   - 0 ogłoszeń

  Domy używane w Zawierciu - oferty agencji nieruchomości

   - 4 ogłoszenia
  brak obrazkabrak obrazkaDom z działką 6090m2 w zawierciu
  i
  Dom
  6 pokoi230 m2

  1 350 000

  5 869 zł/m2

  Zawiercie

  Sprzedam dom Zawiercie o powierzchni 230 mkw. Powierzchnia działki wynosi 6090 mkw. Rok budowy: 2014. Cena - 1 350 000 zł. Dom parterowy bez poddasza ma 6 pokoi, 1 łazienkę, ogrzewanie: c.o. gazowe. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją EstateStreet.
  brak obrazkabrak obrazka
  i
  Dom
  7 pokoi316,20 m2

  590 000

  1 865 zł/m2

  Zawiercie

  Sprzedam dom Zawiercie o powierzchni 316,20 mkw. Powierzchnia działki wynosi 441 mkw. Rok budowy: 1991. Cena - 590 000 zł. Dom 2 piętrowy bez poddasza ma 7 pokoi, ogrzewanie: co. z własnej kotłowni. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Biuro Nieruchomości I Finansów Westa.
  brak obrazkabrak obrazkaKlimatyczna posiadłość nad wartą
  i
  Dom
  7 pokoi402 m2

  1 390 000

  3 457 zł/m2

  Zawiercie

  Sprzedam dom Zawiercie o powierzchni 402 mkw. Powierzchnia działki wynosi 7560 mkw. Rok budowy: 2003. Cena - 1 390 000 zł. Dom bez poddasza ma 7 pokoi. Do domu przynależy taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją ASPECT Nieruchomości.
  brak obrazkabrak obrazkaDom z garażem do własnej aranżacji
  i
  Dom
  4 pokoje210 m2

  390 000

  1 857 zł/m2

  Zawiercie

  Sprzedam dom Zawiercie o powierzchni 210 mkw. Powierzchnia działki wynosi 540 mkw. Rok budowy: 1971. Cena - 390 000 zł. Dom parterowy bez poddasza ma 4 pokoje, ogrzewanie: własne gazowe - kocioł 2-funkcyjny. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją MDK Silesia Nieruchomości.
  Poznaj region

  Domy na sprzedaż – Zawiercie z atrakcyjną ofertą na Śląsku

  Znane jako Brama Jury Krakowsko-Częstochowskiej Zawiercie to średniej wielkości miasto w woj. śląskim. Oprócz atrakcyjnego pod względem przyrodniczym i turystycznym położenia, przyciąga kameralną atmosferą i spokojnym tempem życia. Prężnie działająca gospodarka i szeroka oferta edukacyjna sprawiają natomiast, że jest to dobre miejsce do zamieszkania. Interesują Cię domy na sprzedaż w Zawierciu? Sprawdź, jak kształtuje się tutejszy rynek.

  Domy na sprzedaż w Zawierciu i okolicach – charakterystyka rynku nieruchomości

  Zawiercie leży w nieustannie rozwijającym się regionie, nieopodal Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego oraz Częstochowy. Mimo iż podczas zmian ustrojowych przeszło pewne zawirowania, nadal może się pochwalić silną gospodarką, która przyciąga nowych mieszkańców. Zabudowa mieszkaniowa jest tu bardzo zróżnicowana – nie brakuje tu dużych osiedli mieszkaniowych i wysokich punktowców ani domów jednorodzinnych.

  Domy w Zawierciu najczęściej powstają w ramach inwestycji prywatnych, choć dociera tu również tendencja do budowania osiedli deweloperskich z zabudową jednorodzinną. Dostępność ofert na rynku jest niewielka, ale w Zawierciu można znaleźć zarówno nowoczesne czy wręcz luksusowe domy na sprzedaż, jak i skromniejsze, a także bardziej ekonomiczne nieruchomości.

  Ile kosztują domy w Zawierciu?

  Ze względu na dużą różnorodność domów na sprzedaż w Zawierciu trudno jednoznacznie mówić o ich cenach. Średnio można je jednak uznać za przystępne. W przeliczeniu na 1 m2 powierzchni użytkowej plasują się poniżej średniej dla woj. śląskiego. Są zdecydowanie tańsze niż w Katowicach, ale również mniejszych miastach GOP. Domy w Zawierciu kupuje się też taniej niż w Częstochowie. Dokładna cena zależy przede wszystkim od wieku i standardu nieruchomości. W przypadku tych najtańszych trzeba się liczyć z koniecznością przeprowadzenia remontu.

  Domy na sprzedaż w Zawierciu – znajdź nieruchomość dla siebie

  Zabudowa jednorodzinna jest rozsiana po całym mieście. Często można tu znaleźć domy w samym centrum miejscowości. Dość dużym zainteresowaniem cieszą się też tereny na obrzeżach, na których można częściej znaleźć nowoczesne nieruchomości. Takie są np. domy na sprzedaż w dzielnicy Borowe Pole. Dodatkowym atutem lokalizacji jest stacja kolejowa, którą kursują lokalne pociągi na trasie Częstochowa-Gliwice. Tanie domy na sprzedaż można natomiast znaleźć np. na Blanowicach, które zapewniają sielską atmosferę. Interesują Cię nieruchomości w konkretnej okolicy? Skorzystaj z interaktywnej mapy, aby znaleźć tylko oferty z wybranego obszaru.

  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie śląskim? Sprawdź bogatą ofertę domów na sprzedaż w Zawierciu na portalu GetHome.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

  Polecane lokalizacje

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: