Rodzaj
  Wszystkie
  Pokoje
  Cena
  Powierzchnia
  Więcej
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  1. Mieszkania
  2. Do wynajęcia
  3. Małopolskie

  (Kawalerka) Mieszkania do wynajęcia - Kraków - 440 ogłoszeń

  Rynek wtórny - 1 957 mieszkań do wynajęcia w Krakowie

  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)

  Mieszkania w Krakowie - statystyki mieszkań do wynajęcia portalu Gethome

  Mieszkania w Krakowie kawalerki:

  W Krakowie jest 449 ofert kawalerek

  Średnia cena kawalerek to 1 422 zł

  Średni metraż kawalerek to 29 m2

  Mieszkania w Krakowie dwupokojowe:

  W Krakowie są 1 044 oferty mieszkań dwupokojowych

  Średnia cena mieszkań dwupokojowych to 1 906 zł

  Średni metraż mieszkań dwupokojowych to 46 m2

  Mieszkania w Krakowie trzypokojowe:

  W Krakowie jest 381 ofert mieszkań trzypokojowych

  Średnia cena mieszkań trzypokojowych to 2 890 zł

  Średni metraż mieszkań trzypokojowych to 70 m2

  Mieszkania w Krakowie czteropokojowe:

  W Krakowie jest 68 ofert mieszkań czteropokojowych

  Średnia cena mieszkań czteropokojowych to 4 263 zł

  Średni metraż mieszkań czteropokojowych to 102 m2

  Mieszkania bezpośrednio w Krakowie - oferty deweloperów

   - ogłoszeń

  Mieszkania używane w Krakowie - oferty agencji nieruchomości

   - 1 957 ogłoszeń
  Mieszkanie
  1 pokój38 m2

  1 900/miesiąc

  50 zł/m2

  Kraków, Prądnik Czerwony, ul. Powstańców

  Poznaj region

  Atrakcyjne mieszkania do wynajęcia w Krakowie

  Kraków to drugie największe miasto w Polsce pod względem powierzchni oraz liczby mieszkańców. To również dawna stolica Polski, która przyciąga turystów przez cały rok kalendarzowy, zabytkami i bogatą historią. Rynek nieruchomości w Krakowie, a w szczególności rynek wynajmu nieruchomości jest tu dynamicznie napędzany przez: rozbudowany rynek pracy, panujące tu doskonałe warunki życiowe, atrakcje turystyczne, a także działające tu liczne szkoły wyższe. Mieszkania do wynajęcia w Krakowie poszukuje najwięcej osób w tej części Polski. Krakowski rynek najmu ustępuje tylko obecnej stolicy Polski, sprawiając, że jest to  jedno z najbardziej atrakcyjnych miast do inwestycji w nieruchomości.


  Doskonałe warunki do inwestycji w mieszkania do wynajęcia w Krakowie

  Mieszkania do wynajęcia w Krakowie cieszą się ogromnym zainteresowaniem na polskim rynku nieruchomości. To wynik przede wszystkim dynamicznie rozwijającego się rynku pracy oraz doskonałych warunków życiowych, które stale przyciągają tu nowych przyjezdnych. Stolica Małopolski jest również bardzo popularnym miastem pod względem ruchu turystycznego. Wpływ na to ma przede wszystkim bogata historia, ważne zabytki oraz długa lista atrakcji turystycznych. Ma to przełożenie na zainteresowanie wynajmem krótkoterminowym, a także wynajmem długoterminowym. Kraków przyciąga wielu uczniów i studentów, dzięki renomowanym szkołom wyższym i uczelniom, a także oferuje młodym osobom doskonałe warunki rozwoju kariery dając bezpośredni dostęp do jednego z największych rynków pracy w Polsce. To właśnie sprawia, że mieszkania do wynajęcia w Krakowie cieszą się tak dużą popularnością. Zauważają to również ludzie, którzy decydują się na inwestycję w nieruchomości. Stale rosnące zainteresowanie wynajmem w krakowskiej aglomeracji powoduje, że zakup mieszkania do wynajęcia w Krakowie może okazać się bezpieczną i pewną inwestycją.


  Mieszkania do wynajęcia w Krakowie - gdzie najlepiej?

  Tak jak w przypadku każdego dużego miasta, mieszkania na wynajem w Krakowie w centrum są najbardziej pożądane, ale również najdroższe. Bliskość Rynku Głównego, Zamku na Wawelu czy też Bulwarów Wiślanych oraz innych atrakcji położonych blisko centrum miasta gwarantują duże zainteresowanie wynajmem przez cały rok kalendarzowy.  To właśnie Stare Miasto jest najatrakcyjniejszym regionem, a także sąsiadująca z nim dzielnica Krowodrza. To właśnie Krowodrza słynie ze zlokalizowanych tu licznych uczelni, Muzeum Narodowego i doskonałych połączeń komunikacyjnych, przez co nazywana jest dzielnicą studencką, bowiem bardzo często to właśnie studenci poszukują tu kawalerki do wynajęcia. Dużą popularnością cieszą się również: Nowa Huta, Bronowice, Ruczaj, Podgórze Duchackie, Bieńczyce. Lokalizacja odgrywa tu bardzo dużą rolę. Najwięcej ludzi chce wynająć kawalerkę, pokoje z łazienką, apartamenty z balkonem, 2-pokojowe mieszkanie położone blisko centrum miast. Jednak wiele osób poszukuje również mieszkania do wynajęcia w Krakowie w bardziej oddalonych częściach miasta, jednak z dobrym połączeniem z centrum Krakowa.


  Jesteś zainteresowany wynajmem mieszkania w stolicy województwa małopolskiego? Sprawdź mieszkania do wynajęcia w Krakowie na portalu nieruchomości GetHome.pl i znajdź mieszkanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

  Polecane lokalizacje

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

  Mozilla Firefox

  Mozilla Firefox

  Google Chrome

  Google Chrome

  Microsoft Edge

  Microsoft Edge

  Safari

  Safari

  Opera

  Opera