Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania do wynajęcia Siedlce - 2 ogłoszenia

  Rynek wtórny - 2 mieszkania do wynajęcia w Siedlcach

  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)

  Mieszkania w Siedlcach - statystyki mieszkań do wynajęcia portalu Gethome

  Mieszkania w Siedlcach kawalerki:

  W Siedlcach jest 0 ofert kawalerek

  Średnia cena kawalerek to 0 zł

  Średni metraż kawalerek to 0 m2

  Mieszkania w Siedlcach dwupokojowe:

  W Siedlcach są 2 oferty mieszkań dwupokojowych

  Średnia cena mieszkań dwupokojowych to 1 900 zł

  Średni metraż mieszkań dwupokojowych to 46 m2

  Mieszkania w Siedlcach trzypokojowe:

  W Siedlcach jest 0 ofert mieszkań trzypokojowych

  Średnia cena mieszkań trzypokojowych to 0 zł

  Średni metraż mieszkań trzypokojowych to 0 m2

  Mieszkania w Siedlcach czteropokojowe:

  W Siedlcach jest 0 ofert mieszkań czteropokojowych

  Średnia cena mieszkań czteropokojowych to 0 zł

  Średni metraż mieszkań czteropokojowych to 0 m2

  Mieszkania używane w Siedlcach - oferty agencji nieruchomości

   - 2 ogłoszenia
  brak obrazkabrak obrazkaMieszkanie, 2 pokoje, siedlce, floriańska, garaż,
  i
  Mieszkanie
  2 pokoje44,81 m2

  1 900/miesiąc

  42 zł/m2

  Siedlce

  Wynajmę mieszkanie Siedlce o powierzchni 44,81 mkw. Rok budowy: 2022. Cena - 1 900 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na parterze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją NOVO Home.
  brak obrazkabrak obrazkaMieszkanie, siedlce, wyszyńskiego, 2 pokoje
  i
  Mieszkanie
  2 pokoje47,65 m2

  1 900/miesiąc

  39 zł/m2

  Siedlce

  Wynajmę mieszkanie Siedlce o powierzchni 47,65 mkw. Rok budowy: 1991. Cena - 1 900 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 4 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją NOVO Home.
  Poznaj region

  Mieszkania do wynajęcia – Siedlce

  Siedlce to czwarte co do wielkości miasto województwa mazowieckiego, położone zaledwie ok. 90 km na wschód od Warszawy. Cechuje się bardzo dobrze rozwiniętą gospodarką i niskim współczynnikiem bezrobocia, a jednocześnie zapewnia mieszkańcom komfortowe warunki do życia. Rynek wynajmu w Siedlcach dopiero się jednak rozwija. Dowiedz się więcej o dostępnych mieszkaniach i ich cenach.

  Mieszkania w Siedlcach na wynajem – co warto wiedzieć?

  Nowoczesne Siedlce przyciągają coraz więcej osób szukających atrakcyjnego miejsca do życia. Chętnie osiedlają się tu osoby z mniejszych miejscowości, szukając okazji do rozwoju. Do miasta przybywają jednak również mieszkańcy Warszawy motywowani przystępnymi cenami nieruchomości lub też zmęczeniem metropolią.

  Rynek mieszkaniowy w mieście jest dość rozbudowany. Coraz częściej są tu również realizowane nowe inwestycje deweloperskie. Oferowanie mieszkań do wynajęcia nie jest jednak szczególnie popularne. Sprawia to, że pojawiające się na rynku pojedyncze oferty zwykle dość szybko z niego znikają. W mieście dominuje zadbana zabudowa wielorodzinna, a mieszkańcy bloków mają zapewniony wygodny dostęp do wszelkich usług i udogodnień. Dlatego mieszkania w Siedlcach na pewno można uznać za intrygujące.

  Mieszkania do wynajęcia w Siedlcach – jak kształtują się ceny

  W Siedlcach dostępne są nieruchomości z każdej półki cenowej. Nie brakuje tu relatywnie tanich mieszkań do wynajęcia – nawet dwukrotnie tańszych w porównaniu do lokali o takim samym standardzie znajdujących się w Warszawie. Można jednak również znaleźć oferty dla znacznie bardziej wymagających – zlokalizowane w najatrakcyjniejszych punktach miasta, cechujące się wysokim standardem wykończenia i nowoczesnymi udogodnieniami.  Wówczas ceny wynajmu są znacznie wyższe. Uśredniając, można jednak powiedzieć, że Siedlce są przystępnym cenowo miastem dla najemców.

  Mieszkania do wynajęcia w Siedlcach – dla kogo?

  Eksperci prognozują, że rynek wynajmu w Siedlcach będzie coraz bardziej popularny. Wzrasta bowiem znaczenie elastycznych rozwiązań. To świetne miejsce dla osób, które chcą mieć dostęp do typowo miejskich udogodnień, usług czy rozrywek, ale jednocześnie cenią spokojniejsze tempo życia. Ośrodek coraz częściej wzbudza zainteresowanie mieszkańców Warszawy, którzy w niej pracują, ale mogą przynajmniej częściowo realizować swoje obowiązki zdalnie. Mieszkania do wynajęcia w Siedlcach pozwalają bowiem uzyskać spore oszczędności w domowym budżecie.

  Jesteś zainteresowany wynajmem nieruchomości w województwie mazowieckim? Sprawdź bogatą ofertę mieszkań do wynajęcia w Siedlcach na portalu GetHome.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

  Popularne wielkości mieszkań na wynajem

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: