Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania do wynajęcia Piastów

  - 4 ogłoszenia

  Rynek wtórny - 3 mieszkania do wynajęcia w Piastowie

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania do wynajęcia – Piastów jedną z atrakcyjniejszych podwarszawskich miejscowości

  Znajdujący się w bezpośrednim sąsiedztwie Warszawy Piastów to niewielkie miasto znane przede wszystkim jako „sypialnia” stolicy. Jego mieszkańcy mogą z łatwością korzystać z wielkomiejskiej infrastruktury, a jednocześnie odseparować się od zgiełku panującego w centrum. Mieszkania w Piastowie są też tańsze, dlatego jest to miejsce cieszące się zainteresowaniem osób, które szukają oszczędności. Aby tu zamieszkać, niekoniecznie trzeba kupować nieruchomość – wynajem mieszkań w Piastowie jest bardzo popularny i zapewnia dostęp do różnorodnych lokali.

  Mieszkania do wynajęcia w Piastowie – charakterystyka lokalnego rynku

  Nie da się ukryć, że mieszkania do wynajęcia w Piastowie cieszą się zainteresowaniem przede wszystkim osób związanych ze stolicą. To niegdyś bardzo spokojne miasteczko, dziś coraz częściej zaczyna przypominać Warszawę. Realizowane tu inwestycje deweloperskie sprawiają, że tkanka miejsca staje się bardziej zwarta i zapewniają dostęp do wielu atrakcyjnych lokali. Coraz częściej trafiają one na rynek wynajmu, który zyskuje na popularności. W Piastowie mieszkania do wynajęcia są zwykle niezbyt duże. Najpopularniejsze są lokale 2-pokojowe. Tuż za nimi znajdują się mieszkania 3-pokojowe i kawalerki. Osoby poszukujące większej przestrzeni zwykle wybierają domy, które do niedawna dominowały w krajobrazie miejscowości.

  Ile kosztuje wynajem mieszkania w Piastowie?

  Wynajem mieszkań w Piastowie cieszy się tak dużą popularnością m.in. ze względu na ceny. Statystycznie są one wyraźnie niższe niż w Warszawie. Jednocześnie dojazd do centrum nie jest wcale trudniejszy niż z dzielnic takich jak Niedźwiadek, Gołąbki, Ursus czy Czechowice – szczególnie, że w Piastowie zatrzymują się pociągi regionalnych kolei. Jednocześnie należy mieć na uwadze, że coraz trudniej jest znaleźć prawdziwie tanie mieszkanie na wynajem w Piastowie. Ceny rosną bowiem w całym kraju, a w Warszawie i okolicach ten wzrost jest prawdopodobnie najszybszy. Najtańsze są pokoje oraz mieszkania oferujące zaledwie podstawowy standard. Nowoczesne i luksusowe mieszkanie w Piastowie może być natomiast nawet o kilkadziesiąt procent droższe.

  Mieszkania w Piastowie – jak znaleźć odpowiednią ofertę wynajmu?

  W Piastowie istnieje kilka głównych obszarów, w których można znaleźć mieszkania na wynajem. Zabudowa wielorodzinna starszego typu występuje wzdłuż całej osi północno-południowej miasta (wyznaczanej przez aleje Wojska Polskiego i Tysiąclecia). Okalają ją przede wszystkim domy jednorodzinne. Nowsze budynki mieszkalne znajdują się m.in. przy zachodniej i północnej granicy. Wszystkie najlepsze oferty mieszkań do wynajęcia znajdziesz natomiast w naszej wyszukiwarce i na interaktywnej mapie.

  Jesteś zainteresowany najmem nieruchomości w województwie mazowieckim? Sprawdź bogatą ofertę mieszkań na wynajem w Piastowie na portalu GetHome.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

  Wynajem mieszkania Piastów

  W Piastowie dostępne  4 oferty mieszkań do wynajęcia o powierzchni od 38 m2 do 72 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania do wynajęcia w Piastowie, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 1 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia;
  • 2 3-pokojowe mieszkania do wynajęcia;

  Chcesz mieszkać w jednej z największych metropolii? A może marzysz o życiu w mieście 15-minutowym? A może szukasz idealnego kompromisu? Znajdź i zamieszkaj w wymarzonym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości na wynajem gethome.pl.

  Mieszkania Piastów wynajem - ceny

  Średnia cena mieszkania do wynajęcia w Piastowie to 3 200 zł.

  Zastanawiasz się ile kosztuje wynajem mieszkania w Piastowie? Uśredniając:

  • mieszkanie 2-pokojowe na wynajem w Piastowie kosztuje 2 900 zł;
  • mieszkanie 3-pokojowe na wynajem w Piastowie kosztuje 3 350 zł;

  Interesują Cię tanie mieszkania na wynajem w Piastowie? Według ofert z naszej bazy najtańsze:

  • mieszkania 2-pokojowe na wynajem w Piastowie znajdziesz w cenie 2 900 zł;
  • mieszkania 3-pokojowe na wynajem w Piastowie znajdziesz w cenie 2 700 zł;

  Już teraz znajdź i zamieszkaj w wymarzonym M na terenie Piastowa!

  Oferty w okolicy

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: