Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Bełchatów

  - 23 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż W Bełchatowie

  Rynek wtórny - 23 mieszkania na sprzedaż W Bełchatowie

  placement placeholder
  Poznaj region

  Co warto wiedzieć o rynku mieszkaniowym w Bełchatowie

  Miasto na prawach powiatu położone jest w województwie łódzkim, w centralnej części Polski. Bełchatów znajduje się w bliskiej odległości od Łodzi czy Warszawy i największego w kraju zagłębia paliwowo-energetycznego PGE GiEK. Miasto położone na szlaku DK 74 jest ważnym ośrodkiem komunikacyjnym oraz przemysłowym w regionie. Przez Bełchatów przebiegają także dwie drogi wojewódzkie: nr 484 i nr 485. Wszystko to sprawia, że „energetyczna stolica Polski” cieszy się coraz większym zainteresowaniem inwestorów.

  Miasto słynie z dobrze rozwiniętej bazy noclegowej i gastronomicznej. Na terenie Bełchatowa znajdują się liczne obiekty rekreacyjne, m.in. hale widowiskowo-sportowe, boiska osiedlowe, baseny, korty tenisowe oraz obszary leśne. Na bełchatowskim rynku nieruchomości dostępne są zarówno lokale w stanie deweloperskim, jak i kompleksowo wyposażone w niezbędne sprzęty AGD czy RTV. Biorąc pod uwagę zrównoważony rozwój miasta oraz atrakcyjne położenie, zakup mieszkania w Bełchatowie to opłacalna inwestycja. W porównaniu z Warszawą czy Łodzią, ceny nieruchomości są tu znacznie niższe.

  Rynek wtórny w Bełchatowie

  Realizowane inwestycje deweloperskie powstają w dogodnych lokalizacjach, w cichej i spokojnej okolicy. Większość nowych osiedli znajduje się w pobliżu punktów handlowo-usługowych, przystanków autobusowych, parków, placówek edukacyjnych oraz medycznych. Najwięcej dostępnych ofert pochodzi z rynku wtórnego. Dużym zainteresowaniem cieszą się mieszkania na Osiedlu Dolnośląskim. W tej części miasta znajduje się placówka kulturalna, miejski kort tenisowy, boisko do siatkówki i koszykówki, jak również wiele sklepów, skwerów, przedszkoli, szkół oraz placów zabaw. Spośród ciekawych ofert warto wymienić mieszkania w Bińkowie. Na popularnym osiedlu znajdują się lokale o zróżnicowanym metrażu – od 35 do nawet 80 m kw. Dużą popularnością cieszą się też dwu- i trzypokojowe mieszkania na bełchatowskim Przymorzu.

  Mieszkania Bełchatów - oferty

  W Bełchatowie dostępne  23 oferty mieszkań na sprzedaż o powierzchni [object Object].

  Jeśli szukasz mieszkania W Bełchatowie, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • kawalerki na sprzedaż (2 oferty)
  • mieszkania 2 pokoje na sprzedaż (6 ofert)
  • mieszkania 3 pokoje na sprzedaż (12 ofert)
  • mieszkania 4 pokoje na sprzedaż (3 oferty)

  Dzięki filtrom znajdziesz zarówno interesujące nowe mieszkania Bełchatów, jak i mieszkania bezpośrednio Bełchatów.

  Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki gethome.pl.

  Rynek wtórny Bełchatów

  Interesuje Cię rynek wtórny? W Bełchatowie mamy 23 oferty z rynku wtórnego o powierzchni od 23 m2 do 80 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki W Bełchatowie to 56 m2.

  Ceny mieszkań W Bełchatowie

  Średnia cena mieszkania na sprzedaż W Bełchatowie to 5 835 zł za m2;

  • średnia cena mieszkań na rynku wtórnym W Bełchatowie to 3 371 zł za m2 ;

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania W Bełchatowie?

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym W Bełchatowie znajdziesz w cenie 450 360 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego W Bełchatowie wynosi 9 869 zł/m2;

  Tanie mieszkania Bełchatów. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 186 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 3 842 zł/m2.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: