Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Skierniewice

  - 6 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Skierniewicach

  Rynek wtórny - 6 mieszkań na sprzedaż w Skierniewicach

  placement placeholder
  Poznaj region

  Co warto wiedzieć o rynku mieszkaniowym w Skierniewicach

  Skierniewice to miasto na prawach powiatu położone w połowie drogi między Łodzią a Warszawą. Atrakcyjna lokalizacja, bliskość autostrady A2 i korzystne ceny nieruchomości zachęcają do zakupu mieszkania. Jak wygląda lokalny rynek nieruchomości i jakie mieszkania i dzielnice cieszą się największym zainteresowaniem?

  Dlaczego warto tu zamieszkać?

  Największym atutem Skierniewic jest lokalizacja. Strategiczne położenie, między Warszawą a Łodzią, sprawia, że powstają tu siedziby nowoczesnych firm oraz stale przybywa miejsc pracy. Dobrą komunikację gwarantuje bliskość autostrady A2 i liczne połączenia kolejowe. Równocześnie Skierniewice oferują spokojną atmosferą niewielkiego miasteczka i dostęp do licznych terenów zielonych. Miasto zostało podzielone na 3 dzielnice — Widok, Rawka i Zadębie. W ich obrębie znajduje się 25 osiedli.

  Rynek wtórny w Skierniewicach

  Do zamieszkania w Skierniewicach zachęcają korzystne ceny nieruchomości. Mieszkania są tu znacznie tańsze niż w Warszawie czy w Łodzi. Stabilne tempo wzrostu cen sprawia jednak, że mieszkania posiadają duży potencjał inwestycyjny. Tę zależność dostrzegli również deweloperzy.  Nowe inwestycje powstają głównie w centralnej części miasta w okolicach Zalewu Zadębie i ulicy Rawskiej.

  Miasto posiada także atrakcyjną i zróżnicowaną ofertę lokali z rynku wtórnego. Kupujący mogą nabyć mieszkanie lub dom w centrum Skierniewic. To m.in. nieruchomości w części wyznaczonej przez ulice Zwierzyniecką i Rawską. Taka lokalizacja pozwala załatwić większość codziennych spraw bez konieczności użycia samochodu oraz zapewnia bliskość dworca kolejowego. Wśród dostępnych lokali dominują duże 4-pokojowe mieszkania o metrażu powyżej 80 m kw  oraz domy.

  Mieszkania Skierniewice - oferty

  W Skierniewicach dostępne jest 6 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni [object Object].

  Jeśli szukasz mieszkania w Skierniewicach, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • kawalerki na sprzedaż (1 oferta)
  • mieszkania 2 pokoje na sprzedaż (3 oferty)
  • mieszkania 3 pokoje na sprzedaż (2 oferty)

  Dzięki filtrom znajdziesz zarówno interesujące nowe mieszkania Skierniewice, jak i mieszkania bezpośrednio Skierniewice.

  Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki gethome.pl.

  Rynek wtórny Skierniewice

  Interesuje Cię rynek wtórny? W Skierniewicach mamy 6 ofert z rynku wtórnego o powierzchni od 26 m2 do 66 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Skierniewicach to 47 m2.

  Ceny mieszkań w Skierniewicach

  Średnia cena mieszkania na sprzedaż w Skierniewicach to 7 718 zł za m2;

   Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Skierniewicach?

   • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Skierniewicach znajdziesz w cenie 468 360 zł;
   • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Skierniewicach wynosi 8 611 zł/m2;

   Tanie mieszkania Skierniewice. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

   Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 215 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 6 266 zł/m2.

   Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

   Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

   Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: