Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Czarna Woda

  - 1 ogłoszenie

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Czarnej Wodzie

  Rynek wtórny - 1 mieszkanie na sprzedaż w Czarnej Wodzie

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania Czarna Woda - oferty

  W Czarnej Wodzie dostępna jest 1 oferta mieszkań na sprzedaż o powierzchni 69 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Czarnej Wodzie, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 1 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż;

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Czarna Woda”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Czarna Woda.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Czarnej Wodzie? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Czarna Woda

  Interesuje Cię rynek wtórny? Czarna Woda oferuje 1 ofertę z rynku wtórnego o powierzchni 69 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Czarna Woda bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Czarnej Wodzie, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Ceny mieszkań w Czarnej Wodzie

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Czarnej Wodzie? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Czarna Woda", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Czarnej Wodzie to 3 994 zł za m2;

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Czarnej Wodzie? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Czarnej Wodzie", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Czarnej Wodzie (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 279 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Czarnej Wodzie wynosi 3 994 zł/m2;

  Tanie mieszkania Czarna Woda. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Czarna Woda bezpośrednio lub z pomocą pośrednika?

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 279 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 3 994 zł/m2.

  Tanie mieszkania Czarna Woda? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Oferty w okolicy

  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: