Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania Kłodzko - na sprzedaż - 0 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Kłodzku

  Rynek wtórny - 0 mieszkań na sprzedaż w Kłodzku

  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)

  Mieszkania w Kłodzku - statystyki mieszkań na sprzedaż portalu Gethome

  Mieszkania w Kłodzku kawalerki:

  W Kłodzku jest 0 ofert kawalerek

  Średnia cena kawalerek to 0 zł

  Średni metraż kawalerek to 0 m2

  Mieszkania w Kłodzku dwupokojowe:

  W Kłodzku jest 0 ofert mieszkań dwupokojowych

  Średnia cena mieszkań dwupokojowych to 0 zł

  Średni metraż mieszkań dwupokojowych to 0 m2

  Mieszkania w Kłodzku trzypokojowe:

  W Kłodzku jest 0 ofert mieszkań trzypokojowych

  Średnia cena mieszkań trzypokojowych to 0 zł

  Średni metraż mieszkań trzypokojowych to 0 m2

  Mieszkania w Kłodzku czteropokojowe:

  W Kłodzku jest 0 ofert mieszkań czteropokojowych

  Średnia cena mieszkań czteropokojowych to 0 zł

  Średni metraż mieszkań czteropokojowych to 0 m2

  Mieszkania bezpośrednio w Kłodzku - oferty deweloperów

   - 0 ogłoszeń

  Mieszkania używane w Kłodzku - oferty agencji nieruchomości

   - 0 ogłoszeń

  Nie znaleźliśmy ofert w podanych przez Ciebie kryteriach

  Poznaj region

  Kłodzko z dobrą ofertą mieszkań na sprzedaż

  Kłodzko to miejscowość położona w południowej części Polski, w województwie dolnośląskim, blisko granicy z Czechami. Miasto wyróżnia się przede wszystkim doskonałą lokalizacją zarówno pod względem przyrodniczym, jak i pod względem potencjału inwestycyjnego. Poznaj Kłodzko - miasto z bogatą historią i atrakcyjnymi mieszkaniami na sprzedaż.

  Dogodne położenie

  Kłodzko to miejscowość o średniej wielkości, pełniąca również funkcję siedziby powiatu oraz gminy kłodzkiej. Jego największym atutem jest wyjątkowa lokalizacja, bowiem miasto znajduje się w pełnym zagłębieniu granicznym, otoczonym z 3 stron terenem Czech. Jest to jednocześnie jedno z ważniejszych polskich miast w tym regionie. Co więcej, Kłodzko stanowi bardzo ważny węzeł komunikacyjny, bowiem to tu zbiegają się kluczowe drogi, takie jak: droga krajowa nr 8 poprowadzona od Wrocławia do granicy w Kudowie Zdrój, droga krajowa nr 46 umożliwiająca transport do Nysy, droga krajowa nr 33 prowadząca do przejścia granicznego w Boboszowie, a także droga wojewódzka nr 381 łącząca miasto z Wałbrzychem.

  Jednocześnie Kłodzko zlokalizowane jest pomiędzy wyjątkowymi obszarami przyrodniczymi, jakimi są: Park Narodowy Gór Stołowych i Śnieżnicki Park Krajobrazowy. W pobliżu, na wschód od Kłodzka znajdują się również duże zbiorniki wodne, podnoszące atrakcyjność miasta. Wyjątkowa lokalizacja pod względem komunikacyjnym, administracyjnym, jak i przyrodniczym sprawia, że zainteresowanie lokalnym rynkiem nieruchomości jest duże, a na nim szczególną popularnością cieszą się mieszkania na sprzedaż w Kłodzku.

  Rynek nieruchomości w Kłodzku

  Zabudowa miasta jest bardzo zróżnicowana, a to ze względu na bardzo dobrze zachowaną zabytkową część Kłodzka, która zlokalizowana jest w centrum miasta. Znajdziemy tu wiele zabytkowych budynków z czerwonej cegły oraz liczne wąskie uliczki. W dalszej części miasta zlokalizowane są osiedla domów jednorodzinnych i osiedla mieszkaniowe. Przy czym bloki mieszkalne z ofertą mieszkań na sprzedaż znajdują się głównie w centralnej części Kłodzka. Przepływająca tu rzeka Nysa Kłodzka dzieli miasto na 2 części. Podobnie jak w stolicy Polski, to lewy brzeg Nysy jest gęściej zabudowany. Z kolei, na obrzeżach miejscowości zlokalizowane są firmy przemysłowe, które wykorzystują bliskość rozwiniętej infrastruktury drogowej.

  Lokalny rynek nieruchomości jest przede wszystkim atrakcyjny ze względu na relatywnie niskie ceny mieszkań na sprzedaż. Znajdziemy tu zarówno oferty z rynku pierwotnego, jak i wtórnego i są to takie takie obiekty, jak: domy, lokale użytkowe, działki czy mieszkania na sprzedaż i wynajem. Na atrakcyjność rynku nieruchomości wpływają także dobre warunki mieszkaniowe.

  Warunki mieszkaniowe w Kłodzku

  Kłodzko jako jedno z kluczowych miast w tej części regionu posiada wiele udogodnień podnoszących standard życia. Jest to przede wszystkim miasto pełniące funkcję administracyjną zarówno w obrębie powiatu, jak i gminy. Znajdziemy tu wiele urzędów, a także placówek edukacyjnych i medycznych. Miasto wyróżnia się bardzo dużą ilością terenów zielonych - parki i liczne skwery są obecne nawet w centrum miejscowości. Kłodzko posiada również duże obszary działek ogrodowych, które cieszą się dużą popularnością wśród mieszkańców. Na warunki życiowe wpływ mają również liczne zabytki oraz miejsca o wyjątkowym klimacie, w których otoczeniu mieszkańcy Kłodzka lubią spędzać wolny czas.

  Oprócz dobrze rozwiniętej infrastruktury drogowej, Kłodzko posiada również doskonale rozwiniętą sieć kolejową, bowiem w mieście znajdują się aż 3 stacje PKP: Kłodzko Główne, Kłodzko Miasto oraz Kłodzko Książek. Tak dogodne warunki umożliwiają mieszkańcom szybkie przemieszczanie się nie tylko między dużymi aglomeracjami w Polsce, ale również w Czechach. To wszystko sprawia, że Kłodzko stanowi atrakcyjne miasto do życia, a w nim dużą popularnością cieszą się mieszkania na sprzedaż.

  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie dolnośląskim? Sprawdź ofertę mieszkań na sprzedaż w Kłodzku na GetHome i znajdź swoje wymarzone mieszkanie.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: