Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Trzebnica

  - 19 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Trzebnicy

  Rynek wtórny - 19 mieszkań na sprzedaż w Trzebnicy

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Atrakcyjne mieszkania na sprzedaż w Trzebnicy

  Trzebnica to miasto położone w południowo-zachodniej części Polski, w województwie dolnośląskim. Miejscowość wyróżnia się doskonałą lokalizacją, na ważnej trasie pomiędzy Wrocławiem, a Poznaniem oraz w pobliżu innych istotnych ośrodków miejskich. Trzebnica posiada także inne liczne atuty, które przyciągają tu nowych mieszkańców i sprawiają, że lokalne mieszkania na sprzedaż cieszą się dużą popularnością.

   

  Atrakcyjność Trzebnicy

  Trzebnica to przede wszystkim miasto o bogatej historii, która w postaci licznych zabytków, obiektów, muzeów czy wydarzeń kulturowych jest obecna w życiu miasta do dziś. Historyczna zabudowa, atrakcje oraz niezwykły klimat miejscowości przyciągają do tego małego miasta turystów z różnych części Polski. O rozwój miasta dbają także lokalne władze, które stawiają od lat na dynamiczną rozbudowę infrastruktury oraz modernizacje, a także o podnoszenie warunków życia mieszkańców. Połączenie historycznej urokliwości oraz nowoczesności współczesnych inwestycji sprawiają, że Trzebnica jest atrakcyjnym miastem dla turystów, mieszkańców a także inwestorów.

   

  Potencjał inwestycyjny Trzebnicy

  Duży potencjał inwestycyjny dolnośląskiej miejscowości wynika z jej licznych zalet. Jedną z największych jest lokalizacja miasta, pomiędzy dużymi ośrodkami miejskimi, a także doskonałe połączenia komunikacyjne z nimi. Trzebnica położona jest blisko Wrocławia, który pełni funkcję stolicy województwa dolnośląskiego, a także stanowi centrum administracyjno-gospodarcze w tej części Polski. Trzebna posiada połączenia autobusowe, a także kolejowe, które umożliwiają szybki transport mieszkańcom do Wrocławia.

  Ponadto, Trzebnica stanowi bardzo ważny węzeł komunikacyjny, ponieważ przez miejscowość przebiegają kluczowe drogi: trasa szybkiego ruchu S5, droga krajowa nr 5, a także droga krajowa nr 15. To sprawia, że miasto posiada duży potencjał inwestycyjny, szczególnie w zakresie tranzytu. Drogi te prowadzą bezpośrednio do takich miast, jak: Poznań, Leszno, Ostrów Wielkopolski, Kalisz czy Turek. Co więcej, w pobliżu Trzebnicy położone są również takie miasta jak Lubin, Legnica, a także Rawicz. Bliskość dużych ośrodków miejskich wpływa na zainteresowanie Trzebnicą przedsiębiorców, którzy coraz chętniej prowadzą tu inwestycje. Zauważalne jest to między innymi na lokalnym rynku nieruchomości, na którym warto wyróżnić w szczególności mieszkania na sprzedaż.

   

  Życie w Trzebnicy

  Trzebnica to przede wszystkim urokliwe miasto, które stanowi doskonałą alternatywę dla życia w zatłoczonym mieście. Coraz częściej zauważają to ludzie, którzy postanawiają przenosić się z dużych gęsto zabudowanych miast do mniejszych miejscowości. Rosnące zainteresowanie lokalnym rynkiem nieruchomości widoczne jest m.in w zwiększonej liczbie inwestycji deweloperskich. W Trzebnicy zarówno na rynku pierwotnym jak i wtórnym znajdziemy takie obiekty, jak: domy, lokale usługowe, działki budowlane, a także mieszkania na sprzedaż i wynajem. Dużym walorem są także relatywnie niższe ceny nieruchomości, niż w przypadku dużych aglomeracji, co pozytywnie wpływa na zainteresowanie Trzebnicą. Do tego należy dodać rozwiniętą ofertę obiektów rekreacyjnych, placówek edukacyjnych oraz medycznych przygotowaną dla mieszkańców.


  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w pobliżu Wrocławia? Sprawdź bogatą ofertę mieszkań na sprzedaż w Trzebnicy na portalu GetHome i znajdź mieszkanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

  Mieszkania Trzebnica - oferty

  W Trzebnicy dostępne jest 19 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 21 m2 do 118 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Trzebnicy, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 3 kawalerki na sprzedaż;
  • 5 2-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 4 3-pokojowe mieszkania na sprzedaż;
  • 7 4-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  Jeśli chcesz kupić mieszkanie w Trzebnicy z dodatkowymi udogodnieniami, na gethome.pl znajdziesz:
  • 1 mieszkanie na sprzedaż z ogródkiem;
  • 1 mieszkanie na sprzedaż z balkonem;

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Trzebnica”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Trzebnica.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Trzebnicy? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Trzebnica

  Interesuje Cię rynek wtórny? Trzebnica oferuje 19 ofert z rynku wtórnego o powierzchni od 21 m2 do 118 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Trzebnicy to 65 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Trzebnica bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Trzebnicy, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Ceny mieszkań w Trzebnicy

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Trzebnicy? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Trzebnica", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Trzebnicy to 8 859 zł za m2;

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Trzebnicy? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Trzebnicy", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Trzebnicy (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 1 126 510 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Trzebnicy wynosi 11 132 zł/m2;

  Tanie mieszkania Trzebnica. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Trzebnica bezpośrednio lub z pomocą pośrednika?

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 220 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 5 488 zł/m2.

  Tanie mieszkania Trzebnica? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Oferty w okolicy

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: