Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Lidzbark Warmiński

  - 10 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Lidzbarku Warmińskim

  Rynek wtórny - 10 mieszkań na sprzedaż w Lidzbarku Warmińskim

  placement placeholder
  Poznaj region

  Co warto wiedzieć o rynku mieszkaniowym w Lidzbarku Warmińskim

  Położony w zachodniej części woj. warmińsko-mazurskiego Lidzbark Warmiński jest zaliczany do małych miast. Do XIX wieku to jednak właśnie tu mieściła się stolica Warmii. Dziś miasto jest siedzibą powiatu i jednym z większych ośrodków w okolicy. Charakteryzuje się też wysoką wartością zabytkową i ciekawą ofertą kulturalną. Jak natomiast kształtuje się rynek nieruchomości w Lidzbarku w zakresie mieszkań na sprzedaż? Sprawdź.

  W porównaniu z większymi ośrodkami miejskimi (np. położonym w odległości ok. 50 km Olsztynem) rynek nieruchomości w Lidzbarku Warmińskim jest niezwykle skromny. Obejmuje on w zasadzie wyłącznie lokale z rynku wtórnego (nowe inwestycje powstają tu rzadko), a ich dostępność jest niewielka. Wśród znajdujących się na rynku mieszkań można jednak znaleźć wiele „perełek”. Często są to lokale komfortowe i nowocześnie urządzone, nie wymagające dodatkowego wkładu finansowego.

  Na popyt na rynku nieruchomości w Lidzbarku Warmińskim wpływa m.in. brak większych ośrodków w okolicy. Mieszkańcy okolicznych wsi chętnie przeprowadzają się właśnie tutaj w celu podjęcia edukacji lub zdobycia pracy. Nie bez znaczenia są również potencjał turystyczny miasta (przebiega przez nie aż 8 szlaków turystycznych) oraz jego rozwój kulturalny.

  Jak szukać mieszkania w Lidzbarku Warmińskim?

  Atutem Lidzbarka Warmińskiego jest dostępność nieruchomości dopasowanych do różnych potrzeb i możliwości. Jak znaleźć to, które będzie idealne dla Ciebie? Najlepiej śledzić ogłoszenia na naszym portalu – to wyłącznie zweryfikowane i starannie dobrane oferty. Dostępne mieszkania w Lidzbarku Warmińskim są rozmieszczone w obrębie całego miasta – skorzystaj z mapy, aby przeszukać lokalizację, która Cię interesuje.

  Mieszkania Lidzbark Warmiński - oferty

  W Lidzbarku Warmińskim dostępne jest 10 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni [object Object].

  Jeśli szukasz mieszkania w Lidzbarku Warmińskim, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • kawalerki na sprzedaż (2 oferty)
  • mieszkania 2 pokoje na sprzedaż (2 oferty)
  • mieszkania 3 pokoje na sprzedaż (6 ofert)

  Dzięki filtrom znajdziesz zarówno interesujące nowe mieszkania Lidzbark Warmiński, jak i mieszkania bezpośrednio Lidzbark Warmiński.

  Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki gethome.pl.

  Rynek wtórny Lidzbark Warmiński

  Interesuje Cię rynek wtórny? W Lidzbarku Warmińskim mamy 10 ofert z rynku wtórnego o powierzchni od 36 m2 do 92 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Lidzbarku Warmińskim to 51 m2.

  Ceny mieszkań w Lidzbarku Warmińskim

  Średnia cena mieszkania na sprzedaż w Lidzbarku Warmińskim to 5 606 zł za m2;

   Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Lidzbarku Warmińskim?

   • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Lidzbarku Warmińskim znajdziesz w cenie 335 000 zł;
   • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Lidzbarku Warmińskim wynosi 6 704 zł/m2;

   Tanie mieszkania Lidzbark Warmiński. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

   Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 216 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 3 219 zł/m2.

   Oferty w okolicy

   Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

   Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

   Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: