Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Łowicz - 1 ogłoszenie

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Łowiczu

  Rynek wtórny - 1 mieszkanie na sprzedaż w Łowiczu

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  Chcesz zobaczyć lepiej dopasowane oferty?
  Wybierz liczbę pokoi
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5+
  Rezerwacja.
  i

  Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż os. Kostka
  Łowicz

  2 pokoje 42 m2
  257 000
  6 119 /m2
  Sprzedam mieszkanie Łowicz o powierzchni 42 mkw. Rok budowy: 1970. Cena - 257 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Muvon Nieruchomości.
  Poznaj region

  Mieszkania na sprzedaż – Łowicz dobry do zamieszkania oraz na inwestycję

  Położony nieopodal Łodzi i Warszawy Łowicz to średniej wielkości miasto i siedziba powiatu. Znany przede wszystkim z prężnie działających zakładów przemysłu spożywczego zapewnia wiele miejsc pracy, które przyciągają mieszkańców okolicznych wsi i mniejszych miasteczek. Łowicz to atrakcyjne miejsce do zamieszkania z wielu powodów – również z uwagi na ceny nieruchomości. Dowiedz się więcej.

  Rynek nieruchomości w Łowiczu

  Łowicz przyciąga rozwiniętym przemysłem, usługami, oświatą oraz bogatą kulturą. Miasto jest niezależne i zapewnia mieszkańcom wszelkie udogodnienia, dzięki czemu nie muszą często podróżować do większych ośrodków. Leży w centralnej Polsce, w województwie łódzkim, tuż przy granicy z województwem mazowieckim i jest świetne skomunikowane m.in. za sprawą bliskości autostrad A1 i A2.

  Spokojny, a jednocześnie oferujący wiele możliwości Łowicz z całą pewnością można nazwać atrakcyjnym miejscem do zamieszkania. Rynek nieruchomości jest tu jednak niewielki. Nowe inwestycje powstają rzadko, a na rynek wtórny nie trafia szczególnie dużo mieszkań. Ze względu na duże zainteresowanie zakupem nieruchomości w Łowiczu najatrakcyjniejsze oferty znikają dość szybko. Są to przede wszystkim cieszące się największym zainteresowaniem mieszkania 2-pokojowe i 3-pokojowe.

  Mieszkania na sprzedaż w Łowiczu – jak kształtują się ceny?

  Ceny mieszkań w Łowiczu w ostatnich kilku latach wzrosły o kilkadziesiąt procent. Swojego lokum w mieście szukają nie tylko osoby z mniejszych miejscowości przybywające tu w celu nauki czy podjęcia pracy. Coraz częściej przenoszą się tu także dotychczasowi mieszkańcy Łodzi czy Warszawy w poszukiwaniu tańszego i spokojniejszego życia.

  Średnia cena za 1 m2 mieszkania w Łowiczu przekracza średnią krajową. Jest tu jednak taniej niż w Łodzi. Mieszkania w Warszawie są natomiast w zasadzie 2 razy droższe niż mieszkania w Łowiczu. Zainteresowanie tym miastem nie powinno więc dziwić. Zakup mieszkania w tym miejscu może być także dobrą inwestycją, szczególnie że rozwija się w nim rynek wynajmu.

  Mieszkania w Łowiczu – jak znaleźć okazję?

  Szukasz mieszkania w Łowiczu dla siebie? Warto stale monitorować oferty, aby móc szybko zareagować na te najbardziej atrakcyjne. Dostępność lokali z rynku wtórnego jest ograniczona, ale są one różnorodne. Warto pamiętać, że w przypadku większych metraży cena w przeliczeniu na 1 m2 powierzchni zwykle jest niższa. Tańsze są też mieszkania w starszych budynkach, jednak często mogą one wymagać remontu.

  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie łódzkim? Sprawdź bogatą ofertę mieszkań na sprzedaż w Łowiczu na portalu GetHome.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

  Mieszkania Łowicz - oferty

  W Łowiczu dostępna jest 1 oferta mieszkań na sprzedaż o powierzchni 42 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Łowiczu, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 1 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż;

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Łowicz”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Łowicz.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Łowiczu? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Łowicz

  Interesuje Cię rynek wtórny? Łowicz oferuje 1 ofertę z rynku wtórnego o powierzchni 42 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Łowicz rynek wtórny bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Łowiczu, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Ceny mieszkań w Łowiczu

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Łowiczu? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Łowicz", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Łowiczu to 6 119 zł za m2;

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Łowiczu? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Łowiczu", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Łowiczu (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 257 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Łowiczu wynosi 6 119 zł/m2;

  Tanie mieszkania Łowicz. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Łowicz bezpośrednio lub z pomocą pośrednika?

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 257 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 6 119 zł/m2.

  Tanie mieszkania Łowicz? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: