Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Lwówek Śląski

  - 3 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Lwówku Śląskim

  Rynek wtórny - 3 mieszkania na sprzedaż w Lwówku Śląskim

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania Lwówek Śląski - oferty

  W Lwówku Śląskim dostępne  3 oferty mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 40 m2 do 137 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Lwówku Śląskim, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 2 2-pokojowe mieszkania na sprzedaż;
  • 1 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż;

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Lwówek Śląski”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Lwówek Śląski.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Lwówku Śląskim? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Lwówek Śląski

  Interesuje Cię rynek wtórny? Lwówek Śląski oferuje 3 oferty z rynku wtórnego o powierzchni od 40 m2 do 137 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Lwówku Śląskim to 85 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Lwówek Śląski bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Lwówku Śląskim, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Ceny mieszkań w Lwówku Śląskim

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Lwówku Śląskim? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Lwówek Śląski", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Lwówku Śląskim to 2 885 zł za m2;
  • średnia cena mieszkań na rynku wtórnym w Lwówku Śląskim to 1 943 zł za m2 ;

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Lwówku Śląskim? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Lwówku Śląskim", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Lwówku Śląskim (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 298 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Lwówku Śląskim wynosi 3 595 zł/m2;

  Tanie mieszkania Lwówek Śląski. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Lwówek Śląski bezpośrednio lub z pomocą pośrednika?

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 215 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 2 175 zł/m2.

  Tanie mieszkania Lwówek Śląski? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Oferty w okolicy

  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: