Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Myślenice

  - 5 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Myślenicach

  Rynek wtórny - 4 mieszkania na sprzedaż w Myślenicach

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania Myślenice - oferty

  W Myślenicach dostępne jest 5 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 25 m2 do 77 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Myślenicach, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 1 kawalerka na sprzedaż;
  • 1 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż;
  • 2 3-pokojowe mieszkania na sprzedaż;
  Jeśli chcesz kupić mieszkanie w Myślenicach z dodatkowymi udogodnieniami, na gethome.pl znajdziesz:
  • 1 mieszkanie na sprzedaż z balkonem;

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Myślenice”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Myślenice.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Myślenicach? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Myślenice

  Interesuje Cię rynek wtórny? Myślenice oferuje 4 oferty z rynku wtórnego o powierzchni od 25 m2 do 61 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Myślenicach to 47 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Myślenice bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Myślenicach, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Ceny mieszkań w Myślenicach

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Myślenicach? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Myślenice", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Myślenicach to 11 355 zł za m2;

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Myślenicach? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Myślenicach", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Myślenicach (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 699 999 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Myślenicach wynosi 12 598 zł/m2;

  Tanie mieszkania Myślenice. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Myślenice bezpośrednio lub z pomocą pośrednika?

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 320 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 10 112 zł/m2.

  Tanie mieszkania Myślenice? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Oferty w okolicy

  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: