Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Oświęcim - 4 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 28 mieszkań na sprzedaż w Oświęcimiu

  Rynek wtórny - 3 mieszkania na sprzedaż w Oświęcimiu

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  Chcesz zobaczyć lepiej dopasowane oferty?
  Wybierz liczbę pokoi
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5+
  Mieszkanie oświęcim
  i
  Sprzedam mieszkanie Oświęcim o powierzchni 47,44 mkw. Cena - 315 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Properton.
  Przestronne mieszkanie w świetnej lokalizacji
  i
  Sprzedam mieszkanie Oświęcim o powierzchni 67 mkw. Rok budowy: 1980. Cena - 450 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją RE/MAX Polska.
  Mieszkanie w inwestycji: Apartamenty Zacisze Oświęcim
  Apartamenty Zacisze Oświęcim - 28 ofert
  i
  Sprzedam mieszkanie Oświęcim o powierzchni 59,42 mkw. Rok budowy: 2023. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Do mieszkania przynależy ogródek, taras. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem Apartamenty Zacisze Sp. z o.o..
  Oferta deweloperska, 0%, nad rzeką młynówka
  i

  Kawalerka na sprzedaż ul. Stefana Batorego
  Oświęcim

  1 pokój 28,93 m2
  234 044
  8 090 /m2
  Sprzedam mieszkanie Oświęcim o powierzchni 28,93 mkw. Rok budowy: 2026. Cena - 234 044 zł. Mieszkanie ma 1 pokój, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Homeplus Nieruchomości.
  Poznaj region

  Mieszkania Oświęcim - oferty

  W Oświęcimiu dostępne jest 31 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 28 m2 do 70 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Oświęcimiu, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 1 kawalerka na sprzedaż;
  • 4 2-pokojowe mieszkania na sprzedaż;
  • 19 3-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 7 4-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  Jeśli chcesz kupić mieszkanie w Oświęcimiu z dodatkowymi udogodnieniami, na gethome.pl znajdziesz:
  • 12 mieszkań na sprzedaż z ogródkiem;
  • 13 mieszkań na sprzedaż z balkonem;
  • 14 mieszkań na sprzedaż z tarasem.

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Oświęcim”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Oświęcim.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Oświęcimiu? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Oświęcim

  Interesuje Cię rynek wtórny? Oświęcim oferuje 3 oferty z rynku wtórnego o powierzchni od 28 m2 do 67 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Oświęcimiu to 47 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Oświęcim rynek wtórny bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Oświęcimiu, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Nowe mieszkania Oświęcim - rynek pierwotny

  Interesuje Cię rynek pierwotny? Oświęcim oferuje 28 nowych mieszkań w 1 inwestycjach deweloperskich. Nowe mieszkania Oświęcim czekają właśnie na Ciebie!

  Średnia powierzchnia mieszkań na rynku pierwotnym w Oświęcimiu to 59 mkw.

  Najmniejsze nowe mieszkanie ma 37 mkw. Największe mieszkanie od dewelopera ma powierzchnię 70 mkw.

  Już teraz dowiedz się, jak wygląda wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim, znajdź i zamieszkaj w wymarzonym M w nowej inwestycji w Oświęcimiu.

  Ceny mieszkań w Oświęcimiu

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Oświęcimiu? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Oświęcim", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Oświęcimiu to 7 148 zł za m2;

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Oświęcimiu? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Oświęcimiu", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Oświęcimiu (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 450 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Oświęcimiu wynosi 8 090 zł/m2;

  Tanie mieszkania Oświęcim. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Oświęcim bezpośrednio lub z pomocą pośrednika?

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 234 044 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 6 639 zł/m2.

  Tanie mieszkania Oświęcim? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Oferty w okolicy

  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: