Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Krynica-Zdrój

  - 43 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 33 mieszkania na sprzedaż w Krynicy-Zdroju

  Rynek wtórny - 42 mieszkania na sprzedaż w Krynicy-Zdroju

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania na sprzedaż w Krynicy Zroju - nie tylko turystyczne 

  Krynica-Zdrój to miasto w województwie małopolskim, nieopodal granicy polsko-słowackiej. Zajmuje powierzchnię ​​39,68 km², a zamieszkuje ją nieco ponad 10,5 tys. mieszkańców. Krynicę otaczają wzgórza Góry Parkowej, Krzyżowej, Jasiennika, a ona sama leży w dolinie potoku Kryniczanka i jego dopływów. Jak wygląda życie w tym mieście oraz tutejszy rynek nieruchomości?

  Krynica-Zdrój - miasto do życia

  Krynica-Zdrój podzielona jest na 7 osiedli: Krynica Centrum, Krynica Dolna, Piłsudskiego, Pułaskiego, Tysiąclecia, Źródlane i Czarny Potok. Swego czasu Krynica była modną destynacją na spotkania i pobyty wielu sławnych Polaków i obcokrajowców. W mieście funkcjonują sanatoria, domy uzdrowiskowe oraz pijalnie i rozlewnie wód mineralnych i leczniczych, między innymi zdrój Główny, zdrój Jan, zdrój Mieczysław czy zdrój Słotwinka. Krynica-Zdrój stanowi duży ośrodek lecznictwa sanatoryjnego i uzdrowiskowego. Leczy się tutaj choroby układu trawiennego i moczowego oraz układu krążenia. W Krynicy rozlewa się wodę „Kryniczankę” oraz „Muszyniankę”.

  W mieście znajduje się końcowa stacja kolejowa, dokąd przyjeżdżają pociągi z Warszawy, Krakowa, Gdyni, Nowego Sącza, Wrocławia czy Katowic. Do Krynicy można przyjechać także autobusem z większości dużych miast. Na miejscu funkcjonuje bezpłatna komunikacja uzdrowiskowa, która łączy najważniejsze punkty na mapie Krynicy-Zdroju.

  Miasto stanowi bazę wypadową w okoliczne góry, co czyni je atrakcyjnym ośrodkiem turystycznym. Znajduje się tu wiele szlaków turystycznych oraz obiektów sportów zimowych. Uprawia się tu narciarstwo, hokej na lodzie, saneczkarstwo, bobsleje czy snowboard.

  Lokalne nieruchomości - charakterystyka 

  Krynica-Zdrój to nieduże miasto w górach, które ma swój niepowtarzalny klimat. To powoduje, że jest to miejsce niezwykle atrakcyjne do zamieszkania dla wielu osób. Co więcej - baza wypadowa w góry oraz dostępność do sportów zimowych sprawia, że turyści chętnie tu przyjeżdżają przez cały rok. To z kolei świetna okazja dla inwestorów, którzy chcieliby zakupić tu nieruchomość na wynajem krótkoterminowy.

  Krynica-Zdrój mieszkania na sprzedaż to dosyć ograniczony rynek, jednak pojawiają się ciekawe oferty nieruchomości. Głównie są to mieszkania, a rozpiętość cen jest ogromna. Te zależą od wielu czynników, jak lokalizacja czy - niezwykle ważny w tej okolicy - widok z okna. Ostatecznie każdy znajdzie tu coś dla siebie, a okoliczne tereny przypadną do gustu chyba każdemu!

  Szukasz mieszkania na sprzedaż w Krynicy-Zdroju? Sprawdź najlepsze oferty nieruchomości na GetHome.pl!

  Mieszkania Krynica-Zdrój - oferty

  W Krynicy-Zdroju dostępne  43 oferty mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 23 m2 do 100 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Krynicy-Zdroju, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 30 kawalerek na sprzedaż;
  • 34 2-pokojowe mieszkania na sprzedaż;
  • 9 3-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 2 4-pokojowe mieszkania na sprzedaż;
  Jeśli chcesz kupić mieszkanie w Krynicy-Zdroju z dodatkowymi udogodnieniami, na gethome.pl znajdziesz:
  • 1 mieszkanie na sprzedaż z ogródkiem;
  • 19 mieszkań na sprzedaż z balkonem;
  • 1 mieszkanie na sprzedaż z tarasem.

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Krynica-Zdrój”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Krynica-Zdrój.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Krynicy-Zdroju? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Krynica-Zdrój

  Interesuje Cię rynek wtórny? Krynica-Zdrój oferuje 42 oferty z rynku wtórnego o powierzchni od 23 m2 do 100 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Krynicy-Zdroju to 48 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Krynica-Zdrój bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Krynicy-Zdroju, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Nowe mieszkania Krynica-Zdrój - rynek pierwotny

  Interesuje Cię rynek pierwotny? Krynica-Zdrój oferuje 33 nowych mieszkania w 1 inwestycjach deweloperskich. Nowe mieszkania Krynica-Zdrój czekają właśnie na Ciebie!

  Średnia powierzchnia mieszkań na rynku pierwotnym w Krynicy-Zdroju to 35 mkw.

  Najmniejsze nowe mieszkanie ma 28 mkw. Największe mieszkanie od dewelopera ma powierzchnię 43 mkw.

  Już teraz dowiedz się, jak wygląda wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim, znajdź i zamieszkaj w wymarzonym M w nowej inwestycji w Krynicy-Zdroju.

  Ceny mieszkań w Krynicy-Zdroju

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Krynicy-Zdroju? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Krynica-Zdrój", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Krynicy-Zdroju to 14 148 zł za m2;
  • średnia cena mieszkań na rynku wtórnym w Krynicy-Zdroju to 11 806 zł za m2 ;
  • rynek pierwotny w Krynicy-Zdroju to z kolei wydatek średnio 16 986 zł za m2.

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Krynicy-Zdroju? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Krynicy-Zdroju", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Krynicy-Zdroju (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 1 490 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Krynicy-Zdroju wynosi 34 651 zł/m2;
  • za najdroższe nowe mieszkanie z rynku pierwotnego w Krynicy-Zdroju należy zapłacić 781 380 zł;
  • najwyższa cena metra kw. nowego mieszkania na rynku pierwotnym sięga 18 000 zł/m2.

  Tanie mieszkania Krynica-Zdrój. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Krynica-Zdrój bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Według naszej bazy najtańsze mieszkanie z rynku pierwotnego w Krynicy-Zdroju to wydatek 451 520 zł. Co więcej, najniższa cena mieszkania za metr kwadratowy na rynku pierwotnym wynosi 16 000 zł/m2.

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 120 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 2 400 zł/m2.

  Tanie mieszkania Krynica-Zdrój? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Oferty w okolicy

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: