Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Niepołomice

  - 21 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Niepołomicach

  Rynek wtórny - 23 mieszkania na sprzedaż w Niepołomicach

  placement placeholder
  Poznaj region

  Co warto wiedzieć o rynku mieszkaniowym w Niepołomicach

  Niepołomice to miejscowość położona w południowej części Polski, w województwie małopolskim. Jest to miasto wyróżniające się dogodną lokalizacją blisko aglomeracji krakowskiej oraz dostępem do rozbudowanej infrastruktury. Sprawdź dlaczego mieszkania w Niepołomicach cieszą się dużym zainteresowaniem na lokalnym rynku nieruchomości.

  Niepołomice to małe miasto, które administracyjnie należy do powiatu wielickiego. Pomimo niewielkiej powierzchni, miejscowość stanowi atrakcyjną jednostkę na lokalnym rynku nieruchomości ze względu na: doskonałe położenie pomiędzy kluczowymi trasami drogowymi południowej Polski, rozwiniętą infrastrukturę komunikacyjną, a także bliskość Krakowa. Przez Niepołomice przebiega droga wojewódzka nr 964 oraz droga krajowa nr 75, która umożliwia mieszkańcom bezpośredni dostęp do drogi krajowej nr 79, a także do autostrady A4. Są to kluczowe trasy drogowe łączące najważniejsze ośrodki miejskie na południu Polski - od granicy z Ukrainą, aż do granicy z Niemcami.

  Miasto zlokalizowane jest także w odległości zaledwie 70 km od granicy ze Słowacją. Ma to przełożenie na potencjał inwestycyjny Niepołomic ze względu na rozwiniętą infrastrukturę i bliskość dużych rynków zbytu. Co więcej, na terenie Niepołomic funkcjonuje Niepołomicka Strefa Inwestycyjna, która oferuje dogodne warunki dla przedsiębiorców. Takie udogodnienia zapewniają zainteresowanie lokalnym rynkiem nieruchomości, na którym szczególną popularnością cieszą się mieszkania.

  Niepołomice charakteryzują się zróżnicowaną zabudową. Przeważają tu osiedla domów jednorodzinnych i wielorodzinnych, jednak coraz częściej powstają tu także inwestycje deweloperskie, które oferują nowe mieszkania w blokach mieszkalnych. Te inwestycje znacząco wpływają na zmianę lokalnej zabudowy i pobudzają lokalny rynek nieruchomości. Znajdziemy na nim takie obiekty, jak: domy, lokale usługowe, działki budowlane, magazyny oraz mieszkania. Rynek nieruchomości w Niepołomicach wyróżnia się przede wszystkim relatywnie niskimi cenami, które stanowią duży atut miasta. Nowych mieszkańców Niepołomic przyciągają również dogodne warunki mieszkalne, będące doskonałą alternatywą dla zatłoczonych miejscowości.

  Niepołomice - warunki życia

  Mała miejscowość zlokalizowana blisko dużej aglomeracji stanowi atrakcyjną strefę dla mieszkańców, którzy szukają odpoczynku od nadmiernego natężenia hałasu czy ruchu drogowego. Niepołomice położone nad Wisłą, gwarantują dostęp do bogatej oferty przyrodniczej. Na terenie miasta znajduje się słynna Puszcza Niepołomicka, która jest jednym z największych obiektów przyrodniczych w tym regionie Polski. Puszcza Niepołomicka stanowi częsty cel pieszych i rowerowych wyjazdów mieszkańców pobliskich miejscowości. Co więcej, w mieście znajduje się Zamek Królewski oraz Kopiec Grunwaldzki, które stanowią popularne miejsca przyciągające do miasta turystów. Mieszkańcy Niepołomic mogą również korzystać z dogodnego bezpośredniego połączenia komunikacyjnego z Krakowem, co znacząco podnosi renomę miasta.

  Mieszkania Niepołomice - oferty

  W Niepołomicach dostępne jest 21 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 48 m2 do 104 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Niepołomicach, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • mieszkania 2 pokoje na sprzedaż (1 oferta)
  • mieszkania 3 pokoje na sprzedaż (9 ofert)
  • mieszkania 4 pokoje na sprzedaż (11 ofert)
  • mieszkania 5 pokoi i więcej (11 ofert)

  Dzięki filtrom znajdziesz zarówno interesujące nowe mieszkania Niepołomice, jak i mieszkania bezpośrednio Niepołomice.

  Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki gethome.pl.

  Rynek wtórny Niepołomice

  Interesuje Cię rynek wtórny? W Niepołomicach mamy 23 oferty z rynku wtórnego o powierzchni od 48 m2 do 112 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Niepołomicach to 74 m2.

  Ceny mieszkań w Niepołomicach

  Średnia cena mieszkania na sprzedaż w Niepołomicach to 9 577 zł za m2;

  • średnia cena mieszkań na rynku wtórnym w Niepołomicach to 9 181 zł za m2 ;

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Niepołomicach?

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Niepołomicach znajdziesz w cenie 949 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Niepołomicach wynosi 13 431 zł/m2;

  Tanie mieszkania Niepołomice. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 544 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 6 090 zł/m2.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: