Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Nowy Targ

  - 20 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Nowym Targu

  Rynek wtórny - 15 mieszkań na sprzedaż w Nowym Targu

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania na sprzedaż – Nowy Targ z rozwijającym się rynkiem nieruchomości

  Stanowiący niejako „przedsionek” Tatr, Nowy Targ to największe miasto Podhala, które może zaoferować wiele zarówno turystom, jak i osobom planującym osiedlić się tu na stałe. Jego wyjątkowe położenie z całą pewnością jest ogromnym atutem, który wpływa na ceny nieruchomości. Jest to jednak również ważny ośrodek handlowy i usługowy. Sprawdź, jak wpływa to na dostępność i ceny mieszkań w Nowym Targu.

  Jak wygląda rynek nieruchomości w Nowym Targu?

  Nowy Targ to miasto, w którym „żywy” jest szczególnie rynek wtórny nieruchomości. Nowe inwestycje powstają tu niezbyt często. Dostępność lokali jest więc ograniczona, ale za to ich oferta charakteryzuje się dużą różnorodnością. Potencjalni nabywcy znajdą tu zarówno kawalerki, jak i bardzo przestronne apartamenty o powierzchniach przekraczających 100 m2.

  Ze względu na ogromny potencjał turystyczny Nowy Targ jest bardzo dobrym miejscem dla inwestorów. Jest to jednak również atrakcyjna miejscowość dla osób zmęczonych zgiełkiem i wysokimi cenami nieruchomości w pobliskich Białce Tatrzańskiej czy Zakopanem.

  Ile średnio kosztują mieszkania w Nowym Targu?

  Ceny mieszkań w Nowym Targu trudno nazwać niskimi. Są one zdecydowanie wyższe od średniej – w niektórych przypadkach nawet dwukrotnie (w przeliczeniu na 1 m2 powierzchni). Analizując jednak sytuację w regionie, można je uznać za atrakcyjne. Mimo iż Zakopane jest oddalone od Nowego Targu zaledwie o 22 km, mieszkania są tam zdecydowanie droższe. Podobnie jest z Białką Tatrzańską (oddaloną o zaledwie 12 km) i sąsiadującą z nią Bukowiną Tatrzańską. W Nowym Targu oferta jest też bardziej różnorodna w zakresie zarówno powierzchni mieszkań, jak i ich standardu.

  Tanie mieszkania w Nowym Targu – gdzie ich szukać?

  Ceny mieszkań na sprzedaż w Nowym Targu zależą przede wszystkim od standardu, a w mniejszym stopniu od lokalizacji. Jeśli więc zależy Ci na relatywnie niskiej cenie, warto zainteresować się lokalami w starszych budynkach, wymagającymi odświeżenia lub remontu. Jeśli natomiast szukasz atrakcyjnie położonych, a przy tym relatywnie tanich mieszkań, dobrym pomysłem może być np. poszukanie mieszkania na sprzedaż na osiedlu Bór i innych terenach znajdujących się poza centrum miejscowości, ale za to blisko stacji kolejowej.

  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie małopolskim? Sprawdź bogatą ofertę mieszkań na sprzedaż w Nowym Targu na portalu GetHome.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

  Mieszkania Nowy Targ - oferty

  W Nowym Targu dostępne jest 20 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 35 m2 do 95 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Nowym Targu, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 8 2-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 5 3-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 2 4-pokojowe mieszkania na sprzedaż;

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Nowy Targ”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Nowy Targ.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Nowym Targu? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Nowy Targ

  Interesuje Cię rynek wtórny? Nowy Targ oferuje 15 ofert z rynku wtórnego o powierzchni od 41 m2 do 95 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Nowym Targu to 60 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Nowy Targ bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Nowym Targu, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Ceny mieszkań w Nowym Targu

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Nowym Targu? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Nowy Targ", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Nowym Targu to 11 684 zł za m2;

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Nowym Targu? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Nowym Targu", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Nowym Targu (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 906 210 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Nowym Targu wynosi 13 928 zł/m2;

  Tanie mieszkania Nowy Targ. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Nowy Targ bezpośrednio lub z pomocą pośrednika?

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 398 240 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 8 438 zł/m2.

  Tanie mieszkania Nowy Targ? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Oferty w okolicy

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: