Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Puck

  - 23 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 18 mieszkań na sprzedaż w Pucku

  Rynek wtórny - 22 mieszkania na sprzedaż w Pucku

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania Puck - oferty

  W Pucku dostępne  23 oferty mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 26 m2 do 88 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Pucku, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 3 kawalerki na sprzedaż;
  • 11 2-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 17 3-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 9 4-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  Jeśli chcesz kupić mieszkanie w Pucku z dodatkowymi udogodnieniami, na gethome.pl znajdziesz:
  • 5 mieszkań na sprzedaż z ogródkiem;
  • 3 mieszkania na sprzedaż z tarasem.

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Puck”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Puck.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Pucku? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Puck

  Interesuje Cię rynek wtórny? Puck oferuje 22 oferty z rynku wtórnego o powierzchni od 26 m2 do 85 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Pucku to 51 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Puck bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Pucku, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Nowe mieszkania Puck - rynek pierwotny

  Interesuje Cię rynek pierwotny? Puck oferuje 18 nowych mieszkań w 1 inwestycjach deweloperskich. Nowe mieszkania Puck czekają właśnie na Ciebie!

  Średnia powierzchnia mieszkań na rynku pierwotnym w Pucku to 71 mkw.

  Najmniejsze nowe mieszkanie ma 44 mkw. Największe mieszkanie od dewelopera ma powierzchnię 88 mkw.

  Już teraz dowiedz się, jak wygląda wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim, znajdź i zamieszkaj w wymarzonym M w nowej inwestycji w Pucku.

  Ceny mieszkań w Pucku

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Pucku? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Puck", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Pucku to 12 602 zł za m2;
  • średnia cena mieszkań na rynku wtórnym w Pucku to 13 727 zł za m2 ;
  • rynek pierwotny w Pucku to z kolei wydatek średnio 8 100 zł za m2.

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Pucku? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Pucku", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Pucku (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 1 698 266 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Pucku wynosi 24 839 zł/m2;
  • za najdroższe nowe mieszkanie z rynku pierwotnego w Pucku należy zapłacić 599 165 zł;
  • najwyższa cena metra kw. nowego mieszkania na rynku pierwotnym sięga 8 500 zł/m2.

  Tanie mieszkania Puck. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Puck bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Według naszej bazy najtańsze mieszkanie z rynku pierwotnego w Pucku to wydatek 488 984 zł. Co więcej, najniższa cena mieszkania za metr kwadratowy na rynku pierwotnym wynosi 7 600 zł/m2.

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 399 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 7 743 zł/m2.

  Tanie mieszkania Puck? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Oferty w okolicy

  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: