Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Ścinawa

  - 2 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Ścinawie

  Rynek wtórny - 1 mieszkanie na sprzedaż w Ścinawie

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania Ścinawa - oferty

  W Ścinawie dostępne  2 oferty mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 69 m2 do 70 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Ścinawie, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 1 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż;
  Jeśli chcesz kupić mieszkanie w Ścinawie z dodatkowymi udogodnieniami, na gethome.pl znajdziesz:
  • 1 mieszkanie na sprzedaż z balkonem;

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Ścinawa”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Ścinawa.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Ścinawie? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Ścinawa

  Interesuje Cię rynek wtórny? Ścinawa oferuje 1 ofertę z rynku wtórnego o powierzchni 70 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Ścinawa bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Ścinawie, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Ceny mieszkań w Ścinawie

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Ścinawie? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Ścinawa", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Ścinawie to 3 428 zł za m2;

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Ścinawie? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Ścinawie", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Ścinawie (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 240 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Ścinawie wynosi 3 428 zł/m2;

  Tanie mieszkania Ścinawa. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Ścinawa bezpośrednio lub z pomocą pośrednika?

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 240 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 3 428 zł/m2.

  Tanie mieszkania Ścinawa? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Oferty w okolicy

  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: