Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Wołów

  - 11 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Wołowie

  Rynek wtórny - 11 mieszkań na sprzedaż w Wołowie

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania Wołów - oferty

  W Wołowie dostępne jest 11 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 48 m2 do 75 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Wołowie, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 3 2-pokojowe mieszkania na sprzedaż;
  • 8 3-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  Jeśli chcesz kupić mieszkanie w Wołowie z dodatkowymi udogodnieniami, na gethome.pl znajdziesz:
  • 1 mieszkanie na sprzedaż z ogródkiem;

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Wołów”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Wołów.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Wołowie? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Wołów

  Interesuje Cię rynek wtórny? Wołów oferuje 11 ofert z rynku wtórnego o powierzchni od 48 m2 do 75 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Wołowie to 60 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Wołów bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Wołowie, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Ceny mieszkań w Wołowie

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Wołowie? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Wołów", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Wołowie to 6 929 zł za m2;

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Wołowie? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Wołowie", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Wołowie (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 460 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Wołowie wynosi 8 370 zł/m2;

  Tanie mieszkania Wołów. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Wołów bezpośrednio lub z pomocą pośrednika?

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 300 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 4 654 zł/m2.

  Tanie mieszkania Wołów? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Oferty w okolicy

  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: