Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Ząbkowice Śląskie

  - 3 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Ząbkowicach Śląskich

  Rynek wtórny - 3 mieszkania na sprzedaż w Ząbkowicach Śląskich

  placement placeholder
  Poznaj region

  Co warto wiedzieć o rynku mieszkaniowym w Ząbkowicach Śląskich

  Miasto położone jest w południowo-wschodniej części Dolnego Śląska, na Przedgórzu Sudeckim. W Ząbkowicach Śląskich znajduje się wiele odrestaurowanych budynków i zabytków, które zostały wpisane na listę Narodowego Instytutu Dziedzictwa. Stolica powiatu ząbkowickiego słynie z bogactwa historii oraz kultury. Na terenie miasta znajduje się średniowieczna Krzywa Wieża nazywana „śląską Pizą”. Przez Ząbkowice Śląskie przebiega kilka szlaków komunikacyjnych, m.in. droga krajowa nr 8 i linia kolejowa nr 137.

  Miasto województwa dolnośląskiego cieszy się coraz większym zainteresowaniem inwestorów. Na obszarze Ząbkowic Śląskich powstanie m.in. przemysłowy Euro-Park, który zajmie obszar 125 ha. Planowane inwestycje mają pobudzić nie tylko lokalną przedsiębiorczość, ale też zasilić regionalną gospodarkę. Deweloperzy wykupują tu coraz więcej działek przeznaczonych pod budownictwo jedno- i wielorodzinne. Bez wątpienia przyczyni się to do bardziej dynamicznego rozwoju miasta oraz rynku nieruchomości.

  Rynek wtórny w Ząbkowicach Śląskich

  Nowe inwestycje deweloperskie to kameralne osiedla, które budowane są w zacisznych miejscach i bliskiej odległości od drogi krajowej nr 8. W klimatycznych dzielnicach Ząbkowic Śląskich powstają niskie budynki mieszkalne z dostępem do infrastruktury miejskiej, przestrzeni rekreacyjnej, placów zabaw czy podziemnych miejsc parkingowych. Oferta deweloperów przypadnie do gustu osobom, które cenią sobie bliskość do najważniejszych punktów handlowo-usługowych oraz aktywny wypoczynek w pobliskich parkach.

  Najwięcej dostępnych mieszkań i domów pochodzi z rynku wtórnego. Większość z nich znajduje się w odrestaurowanych kamienicach położonych w samym sercu miasta lub w niewielkiej odległości od centrum. Największym zainteresowaniem cieszą się mieszkania dwu- i trzypokojowe o funkcjonalnym rozkładzie oraz powierzchni do 60 metrów kwadratowych. Na szczególne wyróżnienie zasługują domy zlokalizowane w willowej okolicy Ząbkowic Śląskich.

  Mieszkania Ząbkowice Śląskie - oferty

  W Ząbkowicach Śląskich dostępne  3 oferty mieszkań na sprzedaż o powierzchni [object Object].

  Jeśli szukasz mieszkania w Ząbkowicach Śląskich, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • mieszkania 2 pokoje na sprzedaż (2 oferty)
  • mieszkania 3 pokoje na sprzedaż (1 oferta)

  Dzięki filtrom znajdziesz zarówno interesujące nowe mieszkania Ząbkowice Śląskie, jak i mieszkania bezpośrednio Ząbkowice Śląskie.

  Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki gethome.pl.

  Rynek wtórny Ząbkowice Śląskie

  Interesuje Cię rynek wtórny? W Ząbkowicach Śląskich mamy 3 oferty z rynku wtórnego o powierzchni od 43 m2 do 70 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Ząbkowicach Śląskich to 57 m2.

  Ceny mieszkań w Ząbkowicach Śląskich

  Średnia cena mieszkania na sprzedaż w Ząbkowicach Śląskich to 3 279 zł za m2;

  • średnia cena mieszkań na rynku wtórnym w Ząbkowicach Śląskich to 2 473 zł za m2 ;

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Ząbkowicach Śląskich?

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Ząbkowicach Śląskich znajdziesz w cenie 210 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Ząbkowicach Śląskich wynosi 3 620 zł/m2;

  Tanie mieszkania Ząbkowice Śląskie. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 140 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 2 961 zł/m2.

  Oferty w okolicy

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: