Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Polanica-Zdrój

  - 7 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Polanicy-Zdroju

  Rynek wtórny - 7 mieszkań na sprzedaż w Polanicy-Zdroju

  placement placeholder
  Poznaj region

  Co warto wiedzieć o rynku mieszkaniowym w Polanicy-Zdrój

  Polanica-Zdrój to popularne miasto uzdrowiskowe, położone w malowniczej Kotlinie Kłodzkiej. Ze względu na charakter miejscowości dominuje tu infrastruktura turystyczna, w Polanicy Zdroju znajduje się wiele obiektów wypoczynkowych. Zachowano również sporo obiektów charakterystycznych dla tzw. stylu kurortowego z początku XX w. Mieszkańcy nie mogą również narzekać na brak zieleni - dostępnych jest wiele terenów spacerowych m.in. w dolinie rzeki Bystrzyca Dusznicka. W okolicy znajduje się też park leśny oraz park Zdrojowy.

  Jeśli chodzi o mieszkania w Polanicy-Zdroju dominują oferty z rynku wtórnego. Inwestycje deweloperskie są prowadzone raczej na niewielką skalę - mimo że okolica wydaje się atrakcyjna dla inwestorów. Nowe obiekty to zazwyczaj kilkupiętrowe budynki położone w pobliżu atrakcji turystycznych. Najczęściej teren kompleksu inwestycji deweloperskiej jest ogrodzony. Dominują kawalerki oraz mieszkania dwu- i trzypokojowe, w tym mieszkania przeznaczone na wynajem, nierzadko wykończone pod klucz.

  Jeśli chodzi o inne nieruchomości, Polanica-Zdrój przyciąga również coraz więcej inwestorów chcących budować niewielkie osiedla domów jednorodzinnych, położonych blisko centrum uzdrowiskowego. W przypadku ofert z rynku wtórnego, największą popularnością cieszą się mieszkania dwupokojowe o stosunkowo niewielkim metrażu. Oferty dwupokojowych mieszkań są charakterystyczne m.in. dla dużego osiedla mieszkaniowego wybudowanego w latach 70. XX w., znajdującego się między centrum miasta a stacją kolejową.  

  Warto jednocześnie podkreślić, że zakup nieruchomości w Polanicy-Zdroju może z pewnością zostać potraktowany jako inwestycja. Do miasta co roku przyjeżdża wielu turystów i kuracjuszy, szukających prywatnej kwatery. Tym samym – mimo stosunkowo niewielkiej oferty mieszkaniowej – osoby szukające nieruchomości na cele inwestycyjne powinny zainteresować się mieszkaniami w Polanicy Zdroju.

   

  Mieszkania Polanica-Zdrój - oferty

  W Polanicy-Zdroju dostępne jest 7 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni [object Object].

  Jeśli szukasz mieszkania w Polanicy-Zdroju, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • mieszkania 2 pokoje na sprzedaż (5 ofert)
  • mieszkania 3 pokoje na sprzedaż (2 oferty)

  Dzięki filtrom znajdziesz zarówno interesujące nowe mieszkania Polanica-Zdrój, jak i mieszkania bezpośrednio Polanica-Zdrój.

  Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki gethome.pl.

  Rynek wtórny Polanica-Zdrój

  Interesuje Cię rynek wtórny? W Polanicy-Zdroju mamy 7 ofert z rynku wtórnego o powierzchni od 31 m2 do 87 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Polanicy-Zdroju to 49 m2.

  Ceny mieszkań w Polanicy-Zdroju

  Średnia cena mieszkania na sprzedaż w Polanicy-Zdroju to 12 981 zł za m2;

   Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Polanicy-Zdroju?

   • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Polanicy-Zdroju znajdziesz w cenie 790 000 zł;
   • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Polanicy-Zdroju wynosi 19 458 zł/m2;

   Tanie mieszkania Polanica-Zdrój. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

   Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 340 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 7 700 zł/m2.

   Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

   Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

   Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: