Mieszkanie do wynajęcia 2 pokoje Warszawa Mokotów, 36,30 m2, 1 piętro

Oferta wynajmu od Eastate

Warszawa, Mokotów, Służewiec, ul. Cybernetyki

3 000 /miesiąc

82 /m2

Zamknięte osiedle/jasne/parking/komórka!
Zamknięte osiedle/jasne/parking/komórka!

Główne cechy mieszkania

Cena

3 000 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

36,30 m2

Cena za m2

82 zł

Piętro

1

Dostępne od

2026-04-09

Opis nieruchomości o powierzchni 36,30 m2

Zamknięte osiedle/jasne/parking/komórka!

Oferuję na wynajem 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Mokotowie przy ul. Cybernetyki. Lokal o pow. 36,3 m2 na 1-piętrze, 5-piętrowego bloku z windą, wybudowanym w roku 2018.

Nieruchomość składa się z:
- nowoczesnej kuchni, w pełni wyposażonej w sprzęty AGD,
- jasnego salonu,
- niezależnej sypialni,
- łazienki z prysznicem,
- holu przejściowego.

Mieszkanie znajduje się na osiedlu zamkniętym. 

Budynek:
Elegancki, pięcio-piętrowy apartamentowiec z 2018 roku, wyposażony w windy oraz garaż podziemny. Cechuje go nowoczesna architektura, zadbane części wspólne i zielone otoczenie, które podkreślają komfort codziennego życia.

Lokalizacja:
Cybernetyki 7G to serce biznesowego Mokotowa - Służewca, w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii Mokotów, licznych biurowców, restauracji i punktów usługowych. Świetna komunikacja - przystanki autobusowe i szybki dojazd do centrum oraz na lotnisko - sprawia, że miejsce to jest idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję.

Koszty najmu: 3000 zł + 700 zł czynszu + prąd + internet.
Możliwość wynajęcia miejsca postojowego w garażu podziemnym wraz z komórką lokatorską w cenie 300 zł.

Zapraszam na prezentację!

Kompleksowa obsługa nieruchomości: sprzedaż, wynajem, kredyt i zarządzanie - wszystko w jednym miejscu- zadzwoń i sprawdź naszą ofertę. 

Mieszkanie 2 pokojowe

Pomieszczenia

Powierzchnia: 36,30 m2

Piętro: 1