1. Blog
  • Dla profesjonalistów
  • Analizy
  • Aranżacje
  • Architektura
  • Baza wiedzy
  • Dzielnice
  • Finanse i prawo
  • Lokalizacje
  • Porady
Tematy

COVID-19 - rozwiązania agencji Nowodworski Estates

Redakcja

Redakcja

25.03.2020

Przeczytaj, jakie rozwiązania w czasie pandemii koronawirusa proponuje klientom biuro nieruchomości Nowodworski Estates.

Epidemia COVID-19 w krótkim czasie wywołała prawdziwe tsunami zmian we wszystkich gałęziach gospodarki. Branża nieruchomości nie jest tu wyjątkiem – nietypowy czynnik w postaci koronawirusa wymógł korektę dotychczasowego modelu działań zarówno wśród przedsiębiorców, jak i inwestorów.

Obecnie priorytetem jest ożywiona działalność online i bezpieczeństwo obu stron transakcji, umożliwione przez zastosowanie zdalnych narzędzi marketingowych i sprzedażowych. Przykładem nowoczesnego podejścia do klienta w tym trudnym okresie, są kroki podjęte przez agencję nieruchomości Nowodworski Estates.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Nowodworski Estates to krakowska agencja nieruchomości, która realizuje transakcje również w Warszawie, Wrocławiu, Gliwicach i Gdańsku. Ma w swojej ofercie kompleksową obsługę procesu zakupu, sprzedaży i wynajmu nieruchomości, włącznie z zarządzaniem najmem, doradztwem kredytowym i usługą home stagingu.

Sprawdź: mieszkania na sprzedaż w Krakowie

W obecnej sytuacji agencja skupia się przede wszystkim na zapewnieniu bezpieczeństwa procesu transakcji, co przekłada się na zintensyfikowanie działań online. Nowodworski Estates świadczy swoje usługi w ramach tzw. pakietu Bezpiecznego Spotkania. Oznacza to zmniejszenie kontaktu osobistego z agentem na rzecz współpracy zdalnej. Agencja zachęca potencjalnych zainteresowanych do rozmowy poprzez czat lub video czat realizowany za pomocą takich aplikacji jak Skype, Whatsapp, Hangouts czy Messenger.

Czytaj także: Pośrednicy podsumowują II kw. 2020 na rynku mieszkaniowym

praca zdalna agenta nieruchomości

Dzięki wprowadzonym przez agencję udogodnieniom klient nie musi już wychodzić z domu, aby obejrzeć nieruchomość, którą jest zainteresowany. Nowodworski Estates oferuje możliwość złożenia wirtualnej wizyty w lokalu, a także indywidualnej transmisji live, podczas której agent nieruchomości zaprezentuje go w formie wideorozmowy. Aby zmaksymalizować poczucie bezpieczeństwa klientów, agencja dopuszcza także możliwość podpisania części dokumentów online – dotyczy to na przykład umowy najmu i umowy przedwstępnej.

Jednocześnie agencja nie rezygnuje z tradycyjnej formy kontaktu z klientem, skupiając się na zachowaniu zalecanych przez służby sanitarne środków bezpieczeństwa. Wprowadzonym novum jest bezkontaktowe oprowadzanie klienta po odwiedzanej nieruchomości.

Nowa Huta Kraków - co warto wiedzieć?

Szczególne wsparcie

Nowodworski Estates postanowiło również wspomóc pracowników służby zdrowia, którzy na czas walki z epidemią muszą zmienić miejsce zamieszkania. Agencja oferuje lekarzom, pielęgniarkom i ratownikom medycznym pośrednictwo w wynajmie mieszkania, jednocześnie rezygnując z prowizji za usługę. Promocja dotyczy również wolontariuszy wspierających personel szpitalny w przeciwdziałaniu skutkom pandemii.

Jak wygląda sytuacja na rynku wynajmu mieszkań w czasie pandemii? Przeczytaj, jak podsumowują ją agenci nieruchomości z największych polskich miast: https://gethome.pl/blog/rynek-wynajmu-mieszkan-w-polsce-jesien-2020/

Inna forma promocji czeka na klientów, którzy do 30 kwietnia 2020 roku zdecydują się na wynajem lub zakup nieruchomości za pośrednictwem biura Nowodworski Estates. W przypadku wybranych lokali agencja oferuje obniżenie prowizji o 50% w stosunku do jej standardowej wartości zawartej w umowie pośrednictwa.

promocja dla klientów koronawirus agencja nowodworski estates

Przeczytaj również: rynek nieruchomości a koronawirus

Subskrybuj „Gethome” na Google News

Redakcja

Redakcja

Redakcja portalu GetHome.pl to zespół, który dba o najwyższą jakość treści pod kątem merytorycznym. Z pasją tworzymy wartościowe teksty, które pomagają naszym czytelnikom oraz stanowią dla nich inspirację i źródło wiedzy. Główną tematyką artykułów jest branża nieruchomości: budownictwo, finanse, aranżacje i projekty wnętrz, rynek pierwotny i wtórny itd. Staramy się także przedstawić wiele informacji przydatnych poszukującym mieszkania czy domu w danej lokalizacji.

Znajdź i zamieszkaj

GetHome to pierwszy w Polsce portal z ofertami nieruchomości na sprzedaż i wynajem, który zapewnia maksymalną przejrzystość dla użytkownika – z dokładną lokalizacją, bez duplikatów ofert i reklam! Portal prezentuje ogłoszenia sprzedaży i wynajmu mieszkań oraz domów z rynku pierwotnego oraz wtórnego dając internautom bezpośredni kontakt do osób odpowiedzialnych za konkretne oferty.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Mozilla Firefox

Mozilla Firefox

Google Chrome

Google Chrome

Microsoft Edge

Microsoft Edge

Safari

Safari

Opera

Opera