1. Blog
  • Dla profesjonalistów
  • Analizy
  • Aranżacje
  • Architektura
  • Baza wiedzy
  • Dzielnice
  • Finanse i prawo
  • Lokalizacje
  • Porady
Tematy

Agencja En Casa – jak nie zwalniać tempa w pandemii?

Redakcja

Redakcja

01.04.2020

Jakie działania w czasie pandemii podejmuje biuro nieruchomości En Casa? Sprawdź na GetHome.pl

Wybuch pandemii COVID-19 sprawił, że pojawiło się wiele pytań o przyszłość branży nieruchomości. I chociaż jest za wcześnie, aby wyrokować o spodziewanym wpływie koronawirusa na rynek nieruchomości, to jedno jest pewne – potrzebne jest wdrożenie nowych rozwiązań, chociażby w kontakcie pomiędzy stronami transakcji.

Agencje szybko adaptują się do nowych warunków i nie zwalniają tempa w swoich działaniach. Biuro nieruchomości En Casa prezentuje swój plan na ten trudny dla wszystkich okres.

Jak wygląda sytuacja na rynku wynajmu mieszkań w czasie pandemii? Przeczytaj, jak podsumowują ją agenci nieruchomości z największych polskich miast: https://gethome.pl/blog/rynek-wynajmu-mieszkan-w-polsce-jesien-2020/

Precyzyjny opis

En Casa to agencja działająca głównie na rynku nieruchomości Premium, oferująca wsparcie w transakcjach dotyczących luksusowych apartamentów, penthouse’ów oraz posiadłości położonych w prestiżowych lokalizacjach.

W swojej pracy biuro koncentruje się na dobrze przygotowanej ofercie i jest to rozwiązanie, które procentuje w czasie pandemii. W czasie, kiedy kontakt osobisty jest bardzo utrudniony, ogromne znaczenie ma wyczerpująca informacja o nieruchomości. Biuro nieruchomości En Casa zdaje sobie z tego sprawę i zapewnia swoim klientom dokładny opis, precyzyjne informacje, wiele zdjęć i czytelne rzuty lokalu będącego przedmiotem transakcji.

wnętrze mieszkania w czasie pandemii koronawirusa

Ułatwiony kontakt

Wiele agencji nieruchomości, w trosce o obopólne bezpieczeństwo, przeniosło większość kontaktów z klientem do świata online. En Casa nie jest tutaj wyjątkiem – agencja minimalizuje liczbę spotkań na rzecz rozwiązań zdalnych. Biuro oferuje potencjalnym zainteresowanym kontakt telefoniczny, mailowy oraz konferencje wideo, w trakcie której możliwe jest zaprezentowanie pożądanej nieruchomości.

Na tym jednak nie koniec – En Casa idzie o krok dalej i inicjuje dialog. Zbadaniu nastrojów i zebraniu informacji wśród klientów ma służyć ankieta dotycząca wpływu epidemii koronawirusa na rynek nieruchomości.

Szukasz mieszkania w stolicy? Sprawdź: mieszkania na sprzedaż w Warszawie

Prezentacja bez wychodzenia z domu

Wprowadzone ograniczenia w przemieszczaniu sprawiły, że prezentacje nieruchomości również przeniosły się do świata wirtualnego. Pewnym novum, które agencja En Casa zaoferowała niedawno swoim klientom jest Dzień Otwarty Online.

W czasie transmisji live na facebookowym fanpage’u biura, można było „zwiedzić” mieszkanie na warszawskiej Ochocie, a także obejrzeć mieszczący je budynek oraz okolicę nieruchomości. Potencjalni zainteresowani mieli również możliwość utrzymywania stałego kontaktu z pośrednikiem nieruchomości i zadawania pytań w czasie wideorozmowy.

Przeczytaj również: https://gethome.pl/blog/posrednicy-podsumowuja-ii-kw-2020-na-rynku-mieszkaniowym/

prezentacja nieruchomości w czasie pandemii

Rzetelna informacja

Rozwój sytuacji związanej z pandemią jest tak dynamiczny, że duża część inwestorów czuje się zagubiona i nie wie, czego się spodziewać. Na to En Casa również ma sposób. Biuro prowadzi vloga, na którym zamieszcza istotne informacje oraz interesujące wywiady z branży nieruchomości.

Program „Duety En Casa” zyskał sobie już duże grono zwolenników, którzy obecnie również się nie zawiodą. W odcinku dotyczącym epidemii koronawirusa, agenci firmy prezentują konkretne, obiektywne spojrzenie na korelację zaistniałych wypadków z sytuacją na rynku nieruchomości.

Przeczytaj również, co warto wiedzieć o warszawskiej dzielnicy Wilanów

Subskrybuj „Gethome” na Google News

Redakcja

Redakcja

Redakcja portalu GetHome.pl to zespół, który dba o najwyższą jakość treści pod kątem merytorycznym. Z pasją tworzymy wartościowe teksty, które pomagają naszym czytelnikom oraz stanowią dla nich inspirację i źródło wiedzy. Główną tematyką artykułów jest branża nieruchomości: budownictwo, finanse, aranżacje i projekty wnętrz, rynek pierwotny i wtórny itd. Staramy się także przedstawić wiele informacji przydatnych poszukującym mieszkania czy domu w danej lokalizacji.

Znajdź i zamieszkaj

GetHome to pierwszy w Polsce portal z ofertami nieruchomości na sprzedaż i wynajem, który zapewnia maksymalną przejrzystość dla użytkownika – z dokładną lokalizacją, bez duplikatów ofert i reklam! Portal prezentuje ogłoszenia sprzedaży i wynajmu mieszkań oraz domów z rynku pierwotnego oraz wtórnego dając internautom bezpośredni kontakt do osób odpowiedzialnych za konkretne oferty.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Mozilla Firefox

Mozilla Firefox

Google Chrome

Google Chrome

Microsoft Edge

Microsoft Edge

Safari

Safari

Opera

Opera