Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Domy na sprzedaż Bolesławiec - 11 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 0 domów na sprzedaż w Bolesławcu

  Rynek wtórny - 11 domów na sprzedaż w Bolesławcu

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)

  Domy w Bolesławcu - statystyki domów na sprzedaż portalu Gethome

  Domy w Bolesławcu dwupokojowe:

  W Bolesławcu jest 0 ofert domów dwupokojowych

  Średnia cena domów dwupokojowych to 0 zł

  Średni metraż domów dwupokojowych to 0 m2

  Domy w Bolesławcu trzypokojowe:

  W Bolesławcu jest 1 oferta domów trzypokojowych

  Średnia cena domów trzypokojowych to 412 000 zł

  Średni metraż domów trzypokojowych to 129 m2

  Domy w Bolesławcu czteropokojowe:

  W Bolesławcu są 3 oferty domów czteropokojowych

  Średnia cena domów czteropokojowych to 663 000 zł

  Średni metraż domów czteropokojowych to 455 m2

  Domy w Bolesławcu pięciopokojowe:

  W Bolesławcu jest 7 ofert domów pięciopokojowych

  Średnia cena domów pięciopokojowych to 1 080 286 zł

  Średni metraż domów pięciopokojowych to 311 m2

  Domy bezpośrednio w Bolesławcu - oferty deweloperów

   - 0 ogłoszeń

  Domy używane w Bolesławcu - oferty agencji nieruchomości

   - 11 ogłoszeń
  • Chcesz zobaczyć lepiej dopasowane oferty?
   Wybierz liczbę pokoi
   • 1
   • 2
   • 3
   • 4
   • 5+
  • Sprzedam dom Bolesławiec o powierzchni 239,40 mkw. Powierzchnia działki wynosi 580 mkw. Cena - 1 285 000 zł. Dom bez poddasza ma 5 pokoi. Do domu przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Domo.Expert Nieruchomości.
  • Sprzedam dom Bolesławiec o powierzchni 145 mkw. Powierzchnia działki wynosi 1120 mkw. Rok budowy: 2008. Cena - 1 190 000 zł. Dom parterowy bez poddasza ma 5 pokoi, 2 łazienki, ogrzewanie: gazowe. Do domu przynależy taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Reka Nieruchomości.
  • Sprzedam dom Bolesławiec o powierzchni 189,50 mkw. Powierzchnia działki wynosi 570 mkw. Cena - 999 000 zł. Dom z poddaszem ma 7 pokoi, 2 łazienki, ogrzewanie: gazowe. Do domu przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Domo.Expert Nieruchomości.
  • Sprzedam dom Bolesławiec o powierzchni 241 mkw. Powierzchnia działki wynosi 397 mkw. Rok budowy: 1998. Cena - 839 000 zł. Dom z poddaszem ma 5 pokoi, 1 łazienkę, ogrzewanie: co własne. Do domu przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Domo.Expert Nieruchomości.
  • Sprzedam dom Bolesławiec o powierzchni 103,83 mkw. Powierzchnia działki wynosi 306 mkw. Rok budowy: 2022. Cena - 549 000 zł. Dom bez poddasza ma 5 pokoi, 1 łazienkę. Do domu przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Domo.Expert Nieruchomości.
  • Sprzedam dom Bolesławiec o powierzchni 938 mkw. Cena - 1 800 000 zł. Dom bez poddasza ma 49 pokoi. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Domo.Expert Nieruchomości.
  • Sprzedam dom Bolesławiec o powierzchni 321,08 mkw. Powierzchnia działki wynosi 355 mkw. Cena - 900 000 zł. Dom bez poddasza ma 12 pokoi, 6 łazienek, ogrzewanie: gazowe. Do domu przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Domo.Expert Nieruchomości.
  • Sprzedam dom Bolesławiec o powierzchni 119 mkw. Powierzchnia działki wynosi 150 mkw. Rok budowy: 2014. Cena - 750 000 zł. Dom parterowy bez poddasza ma 4 pokoje, 2 łazienki, ogrzewanie: gazowe. Do domu przynależy taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Reka Nieruchomości.
  • Sprzedam dom Bolesławiec o powierzchni 129 mkw. Cena - 412 000 zł. Dom bez poddasza ma 3 pokoje, 2 łazienki, ogrzewanie: gazowe. Do domu przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Domo.Expert Nieruchomości.
  • Sprzedam dom Bolesławiec o powierzchni 1036 mkw. Cena - 399 000 zł. Dom bez poddasza ma 4 pokoje. Do domu przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Domo.Expert Nieruchomości.
  • Sprzedam dom Bolesławiec o powierzchni 210 mkw. Powierzchnia działki wynosi 229 mkw. Rok budowy: 1980. Cena - 840 000 zł. Dom bez poddasza ma 4 pokoje, 1 łazienkę. Do domu przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Domo.Expert Nieruchomości.
  Poznaj region

  Domy na sprzedaż – Bolesławiec z różnorodną ofertą, także dla wymagających

  Leżący w zachodniej części woj. dolnośląskiego Bolesławiec jest średniej wielkości miastem znanym przede wszystkim z produkcji wyjątkowej ceramiki. Zakłady ceramiczne zapewniają miejsca pracy i przyciągają tu wielu turystów oraz inwestorów. Wszystko to wpływa również na zainteresowanie nieruchomościami takimi jak domy na sprzedaż. Bolesławiec ma pod tym względem sporo do zaoferowania. Dowiedz się więcej o tym rynku i aktualnych ofertach.

  Domy na sprzedaż – Bolesławiec i okolice oraz charakterystyka lokalnego rynku

  Lokalny rynek nieruchomości nie jest szczególnie rozbudowany, ale domy na sprzedaż w Bolesławcu są dostępne w większej liczbie niż mieszkania. Cechują się również dużą różnorodnością. Można tu znaleźć zarówno tradycyjne budowle, jak i nieruchomości wzniesione zgodnie z najnowszymi standardami czy trendami.

  Zróżnicowane są też metraże i typy zabudowy – można tu znaleźć kompaktowe domy szeregowe, ale też przestronne domy wolnostojące, nierzadko posadowione na dużych działkach. Dlatego osoby chcące kupić dom w Bolesławcu zwykle mogą bez większego trudu znaleźć ofertę dopasowaną do swoich potrzeb. Sporo do zaoferowania mają też okoliczne miejscowości – często ciekawe nieruchomości można znaleźć w Kruszynie, Mierzwinie, Brzeźniku czy Kraśniku Górnym lub Dolnym.

  Ile kosztuje dom w Bolesławcu – ceny na rynku nieruchomości

  Ceny w mieście są dość zróżnicowane. Zależą przede wszystkim od powierzchni użytkowej, wieku nieruchomości, jej stanu czy standardu wykończenia wnętrz. Nie bez znaczenia jest też lokalizacja, w jakiej znajduje się dom na sprzedaż.

  Bolesławiec jest co prawda niewielki, ale za łatwy dostęp do centrum, wszystkich usług i infrastruktury zwykle trzeba zapłacić więcej. Średnio w przeliczeniu na 1 m2 powierzchni użytkowej miasto jest nieco droższe niż inne ośrodki podobnej wielkości. Wynika to przede wszystkim z jego potencjału turystycznego i rozwiniętej gospodarki. Jest tu jednak nieco taniej niż w Legnicy czy Zgorzelcu oraz dużo taniej niż we Wrocławiu.

  Znajdź idealny dom w Bolesławcu – aktualne oferty

  Podaż aktualnych ofert w tym mieście nigdy nie jest szczególnie duża, ale dzięki ich różnorodności każdy może znaleźć idealny dom. Bolesławiec charakteryzuje się dużą ilością niskiej zabudowy, a nieruchomości jednorodzinne można znaleźć w zasadzie na całym jego terenie. Poza ścisłym centrum zdecydowanie łatwiej jest jednak znaleźć nowe domy na sprzedaż. Bolesławiec i okolice możesz z łatwością przeszukać dzięki naszej interaktywnej mapie. Sprawdź!

  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie dolnośląskim? Sprawdź bogatą ofertę domów na sprzedaż w Bolesławcu na portalu GetHome.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

  Oferty w okolicy

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: