Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Domy na sprzedaż Warszawa i okolice

  - 2 452 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 852 domy na sprzedaż w Warszawie i okolicach

  Rynek wtórny - 1 606 domów na sprzedaż w Warszawie i okolicach

  Domy w Warszawie i okolicach - statystyki domów na sprzedaż portalu Gethome

  Domy w Warszawie i okolicach dwupokojowe:

  W Warszawie i okolicach jest 17 ofert domów dwupokojowych

  Średnia cena domów dwupokojowych to 1 027 882 zł

  Średni metraż domów dwupokojowych to 94 m2

  Domy w Warszawie i okolicach trzypokojowe:

  W Warszawie i okolicach jest 227 ofert domów trzypokojowych

  Średnia cena domów trzypokojowych to 743 066 zł

  Średni metraż domów trzypokojowych to 85 m2

  Domy w Warszawie i okolicach czteropokojowe:

  W Warszawie i okolicach jest 741 ofert domów czteropokojowych

  Średnia cena domów czteropokojowych to 1 289 260 zł

  Średni metraż domów czteropokojowych to 176 m2

  Domy w Warszawie i okolicach pięciopokojowe:

  W Warszawie i okolicach jest 1 413 ofert domów pięciopokojowych

  Średnia cena domów pięciopokojowych to 2 241 559 zł

  Średni metraż domów pięciopokojowych to 263 m2

  Domy bezpośrednio w Warszawie i okolicach - oferty deweloperów

   - 852 ogłoszenia

  Domy używane w Warszawie i okolicach - oferty agencji nieruchomości

   - 1 606 ogłoszeń
  placement placeholder
  Poznaj region

  Domy na sprzedaż: Warszawa i okolice

  Warszawa jest bez wątpienia największym i najnowocześniejszym miastem Polski. Daje też najszersze możliwości pracy i nauki, dlatego charakteryzuje się tak dużą siłą przyciągania. Wszechobecny zgiełk i szybkie tempo życia skłaniają jednak wiele osób do poszukiwania oazy, w której mogliby zamieszkać. Wpływa to na popyt na domy na sprzedaż. Warszawa i okolice mają pod tym względem bardzo dużo do zaoferowania. Interesują Cię domy na sprzedaż w Warszawie i okolicach? Dowiedz się więcej o dostępnych nieruchomościach i specyfice rynku - sprawdź aktualną ofertę nieruchomości z rynku wtórnego i pierwotnego! 

  Domy na sprzedaż Warszawa i okolice: zyskaj spokój i większą przestrzeń

  Kogo interesują tutejsze domy na sprzedaż? Warszawa i okolice bezpośrednio z nią sąsiadujące są przede wszystkim przedmiotem zainteresowania osób na co dzień pracujących w stolicy, które poszukują komfortowego miejsca do życia. Dom w Warszawie lub jej sąsiedztwie zapewnia większą przestrzeń niż mieszkanie, a własna działka - rzadko spotykane w tym mieście swobodę i spokój. Najczęściej tego typu nieruchomości poszukują rodziny z dziećmi i to właśnie na ich potrzeby odpowiada większość ogłoszeń.

  Domy na sprzedaż w Warszawie: ogłoszenia z rynku pierwotnego i wtórnego

  Popyt na domy w Warszawie i okolicach sprawia, że aktywność deweloperów jest tu bardzo duża. Proponują oni m.in. nowe domy jednorodzinne na sprzedaż. Warszawa i okolice to świetne miejsce na tego typu inwestycje, ponieważ znajduje się tu wielu wymagających klientów. Od dewelopera można kupić dom wolnostojący, ale też bardziej ekonomiczny bliźniak lub tzw. segment. Równie różnorodna jest oferta domów na sprzedaż z rynku wtórnego. Dominują eleganckie i komfortowe domy o powierzchniach przekraczających 150 m2, chociaż na niektórych osiedlach można znaleźć także skromniejszą zabudowę. Najwięcej domów można znaleźć w dzielnicach takich jak Warszawa Wawer, Wilanów, Ursynów, Żoliborz czy Włochy oraz na obrzeżach miasta i poza jego granicami.

  Ile kosztują domy jednorodzinne na sprzedaż: Warszawa i okolice

  Województwo mazowieckie, a w szczególności okolice Warszawy, należą do najdroższych regionów w Polsce. Szczególnie kosztowne są wolnostojące domy w mieście, w których metr kwadratowy powierzchni może kosztować nawet kilkanaście tysięcy złotych. Poza lokalizacją (dzielnica, osiedle) znaczenie mają jednak również stan i styl nieruchomości. Nowoczesny dom z luksusowym wykończeniem i zaawansowanymi udogodnieniami będzie najdroższy. Nieco taniej można kupić nieruchomości w wysokim standardzie w odległości kilkudziesięciu kilometrów od centrum Warszawy. Czy da się tu znaleźć tanie domy na sprzedaż? Warszawa i okolice to niezbyt dobre miejsce dla poszukiwaczy oszczędności, choć na rynku od czasu do czasu pojawiają się okazje. Najtańsze domy są zwykle położone poza miastem. Zazwyczaj charakteryzują się też niewielkim metrażem i przeznaczeniem do remontu lub samodzielnego wykończenia.

  Domy na sprzedaż Warszawa i okolice: podsumowanie

  Szukasz przestronnej nieruchomości w cichej okolicy? Warto sprawdzić lokalny rynek, jeśli chodzi o domy na sprzedaż. Warszawa i okolice dysponują bardzo szeroką ofertą dostosowaną przede wszystkim do potrzeb wymagających klientów. Atrakcyjne domy są usytuowane w całym mieście oraz poza jego granicami w odległości nawet kilkudziesięciu kilometrów od centrum. Możesz tu kupić dom wykończony lub do własnej aranżacji, a także dom szeregowy, wolnostojący lub bliźniak. Dostępne są budowle nowoczesne i tradycyjne "z duszą". Sprawdź aktualne ogłoszenia i wybierz dom, który spełni Twoje oczekiwania!

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: