Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Biała Podlaska

  - 240 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 236 mieszkań na sprzedaż w Białej Podlaskiej

  Rynek wtórny - 4 mieszkania na sprzedaż w Białej Podlaskiej

  placement placeholder
  Poznaj region

  Co warto wiedzieć o rynku mieszkaniowym w Białej Podlaskiej

  Miasto na prawach powiatu położone jest we wschodniej części Polski. Biała Podlaska znajduje się w województwie lubelskim, na pograniczu Podlasia oraz Polesia Lubelskiego. Przez miasto przebiega droga krajowa, dwie wojewódzkie i linia kolejowa. Biała Podlaska jest doskonale skomunikowana z Warszawą, Lublinem, Białymstokiem czy Terespolem. Rozbudowana sieć węzłów komunikacyjnych i przygraniczne położenie wpływa korzystnie na fakt, że zyskuje na popularności wśród inwestorów.

  Biała Podlaska została podzielona na następujące dzielnice administracyjne: Białka, Błonie, Kołychawa, Pieńki, Łuski, Śródmieście, Serbinów, Sidorki, Sielczyk oraz Wola. Na terenie miasta znajduje się wiele zabytków, terenów zielonych i rekreacyjnych, ośrodków kultury, placówek edukacyjnych, galerii handlowych czy punktów usługowych. Biała Podlaska dysponuje też własną komunikacją autobusową, która realizuje kursy poza granicami administracyjnymi.

  Na osiedlach typu Sworska-Sitnicka, Grunwaldzka, Wyzwolenia, Podmiejska, Sławacińska, Żwirowa, Zielona, Glinki, Kol. Francuska, Akademicka przeważa zabudowa jednorodzinna. Na obszarach położonych w dolinie rzeki Krzny nie brakuje zieleni urządzonej oraz ogródków działkowych. Na terenie osiedla mieszkaniowego Centrum, Piastowskie, Okopowa, Młyńska dominuje zabudowa przemysłowa i zwarta wielorodzinna. Mieszkania w Białej Podlaskiej zlokalizowane są w różnych częściach miasta. Zdecydowana większość posiada dostęp do prywatnych ogródków lub przestronnych balkonów.

  Biała Podlaska jest siedzibą powiatu bialskiego, w którego skład wchodzi 19 gmin (2 miejskie oraz 17 wiejskich). Przynależy do niego Terespol i Międzyrzec Podlaski – miasta, na terenie których można znaleźć wiele atrakcyjnych ofert nieruchomości. W okolicznych miejscowościach usytuowane są domy oraz mieszkania o zróżnicowanym metrażu. Ogromnym powodzeniem cieszą się także działki budowlane i rekreacyjne w przygranicznym Terespolu.

  Mieszkania Biała Podlaska - oferty

  W Białej Podlaskiej dostępne jest 8 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni [object Object].

  Jeśli szukasz mieszkania w Białej Podlaskiej, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • kawalerki na sprzedaż (5 ofert)
  • mieszkania 2 pokoje na sprzedaż (73 oferty)
  • mieszkania 3 pokoje na sprzedaż (133 oferty)
  • mieszkania 4 pokoje na sprzedaż (29 ofert)

  Dzięki filtrom znajdziesz zarówno interesujące nowe mieszkania Biała Podlaska, jak i mieszkania bezpośrednio Biała Podlaska.

  Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki gethome.pl.

  Rynek wtórny Biała Podlaska

  Interesuje Cię rynek wtórny? W Białej Podlaskiej mamy 4 oferty z rynku wtórnego o powierzchni od 61 m2 do 68 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Białej Podlaskiej to 65 m2.

  Ceny mieszkań w Białej Podlaskiej

  Średnia cena mieszkania na sprzedaż w Białej Podlaskiej to 6 042 zł za m2;

  • średnia cena mieszkań na rynku wtórnym w Białej Podlaskiej to 3 951 zł za m2 ;
  • rynek pierwotny w Białej Podlaskiej to z kolei wydatek średnio 6 085 zł za m2.

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Białej Podlaskiej?

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Białej Podlaskiej znajdziesz w cenie 550 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Białej Podlaskiej wynosi 8 088 zł/m2;
  • za najdroższe nowe mieszkanie z rynku pierwotnego w Białej Podlaskiej należy zapłacić 405 528 zł;
  • najwyższa cena metra kw. nowego mieszkania na rynku pierwotnym sięga 6 700 zł/m2.

  Tanie mieszkania Biała Podlaska. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Według naszej bazy najtańsze mieszkanie z rynku pierwotnego w Białej Podlaskiej to wydatek 239 525 zł. Co więcej, najniższa cena mieszkania za metr kwadratowy na rynku pierwotnym wynosi 5 500 zł/m2.

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 287 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 4 629 zł/m2.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: