Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Łęczna

  - 11 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Łęcznej

  Rynek wtórny - 11 mieszkań na sprzedaż w Łęcznej

  placement placeholder
  Poznaj region

  Co warto wiedzieć o rynku mieszkaniowym w Łęcznej

  Łęczna znajduje się w centrum woj. lubelskiego. Do stolicy regionu można z niej dojechać w ok. 30 minut. Według liczby mieszkańców jest zaliczana do małych miast. Życie płynie tu powoli i spokojnie, a jednocześnie mieszkańcy nie mogą narzekać na brak dostępu do wszystkich potrzebnych usług czy rozrywek. Dlatego też mieszkania na sprzedaż w Łęcznej, która zaliczana jest do aglomeracji lubelskiej, cieszą się sporą popularnością. Dowiedz się więcej o tutejszym rynku i cenach.

  Ze względu na stosunkowo małą powierzchnię Łęczna nie może się pochwalić szczególnie rozbudowaną ofertą nieruchomości. Obrót odbywa się tu przede wszystkim na rynku wtórnym. Deweloperzy wciąż rzadko realizują tu nowe inwestycje. Podaż ofert jest ograniczona, co nie ułatwia kupującym znalezienia idealnego mieszkania w Łęcznej. Dostępne lokale są jednak dość różnorodne pod względem metrażu i liczby pomieszczeń. Można tu znaleźć zarówno skromne kawalerki, jak i przestronne lokale 4-pokojowe. Różnią się one również standardem i stylem. Część mieszkań w Łęcznej na sprzedaż jest urządzona według najnowszych trendów, a część zdecydowanie hołduje tradycji.

  Mieszkania w Łęcznej – gdzie szukać atrakcyjnych lokali?

  Łęczna charakteryzuje się dość zwartą zabudową. Na zachodzie, przy rzece Wieprz, dominują domy jednorodzinne. Na wschodzie rozciągają się natomiast osiedla budynków wielorodzinnych. Są to typowe blokowiska powstałe w okresie PRL. Budynki są jednak niewysokie i poprzetykane zielenią. Ich wnętrza kryją natomiast lokale o funkcjonalnych układach. Co więcej, większość lokalizacji zapewnia wygodny dostęp do szkół, sklepów i innych najważniejszych usług. Nowsze budynki można znaleźć najczęściej na terenach znajdujących się pomiędzy blokowiskami a zabudową willową – np. przy ul. Jawoszka. Tego typu mieszkania w Łęcznej przeznaczone na sprzedaż są jednak zwykle wyraźnie droższe.

  Mieszkania Łęczna - oferty

  W Łęcznej dostępne jest 11 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni [object Object].

  Jeśli szukasz mieszkania w Łęcznej, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • mieszkania 2 pokoje na sprzedaż (2 oferty)
  • mieszkania 3 pokoje na sprzedaż (6 ofert)
  • mieszkania 4 pokoje na sprzedaż (2 oferty)
  • mieszkania 5 pokoi i więcej (2 oferty)

  Dzięki filtrom znajdziesz zarówno interesujące nowe mieszkania Łęczna, jak i mieszkania bezpośrednio Łęczna.

  Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki gethome.pl.

  Rynek wtórny Łęczna

  Interesuje Cię rynek wtórny? W Łęcznej mamy 11 ofert z rynku wtórnego o powierzchni od 49 m2 do 86 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Łęcznej to 65 m2.

  Ceny mieszkań w Łęcznej

  Średnia cena mieszkania na sprzedaż w Łęcznej to 5 530 zł za m2;

   Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Łęcznej?

   • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Łęcznej znajdziesz w cenie 430 000 zł;
   • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Łęcznej wynosi 7 326 zł/m2;

   Tanie mieszkania Łęczna. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

   Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 295 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 4 639 zł/m2.

   Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

   Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

   Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: