Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Puławy

  - 74 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 43 mieszkania na sprzedaż w Puławach

  Rynek wtórny - 21 mieszkań na sprzedaż w Puławach

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Puławy położone są w zachodniej części województwa lubelskiego i są ważnym ośrodkiem turystyczno-kulturalnym, naukowym i przemysłowym. To malownicze i niewielkie miasto położone jest w bliskiej odległości od miejscowości uzdrowiskowych oraz turystycznych.

  Rynek mieszkaniowy w Puławach

  Rynek nieruchomości w Puławach rozwija się coraz prężniej. Analitycy przewidują, że w najbliższych latach zwiększy się liczba inwestycji, co wpłynie na dalszy rozwój regionu. W Puławach można znaleźć oferty mieszkań na sprzedaż zarówno z rynku pierwotnego, jak i wtórnego. Nie brakuje tu luksusowych apartamentów o wysokim standardzie wykończenia.

  W lewostronnej części miasta przeważają współczesne i dawne budynki mieszkalne. W prawobrzeżnych Puławach dominuje wolnostojąca zabudowa z lat 60-tych i 70-tych.

  Mieszkania w Puławach - rynek wtórny

  Większość dostępnych mieszkań w Puławach znajduje się blisko centrum miasta. Największą popularnością cieszą się lokale dwu- i trzypokojowe o powierzchni użytkowej nie przekraczającej 60 metrów kwadratowych. Atrakcyjne nieruchomości można nabyć na osiedlach, takich jak: Górki, Leśna, Norwida, Kołłątaja, Norwida, Sienkiewicza, Podlesie czy Czartoryskich. Lokale z „drugiej ręki” są z reguły tańsze od tych pochodzących z rynku pierwotnego.

  Mieszkania Puławy - oferty

  W Puławach dostępne  32 oferty mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 22 m2 do 88 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Puławach, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 8 kawalerek na sprzedaż;
  • 37 2-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 17 3-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 2 4-pokojowe mieszkania na sprzedaż;

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Puławy”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Puławy.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Puławach? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Puławy

  Interesuje Cię rynek wtórny? Puławy oferuje 21 ofert z rynku wtórnego o powierzchni od 22 m2 do 77 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Puławach to 49 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Puławy bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Puławach, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Nowe mieszkania Puławy - rynek pierwotny

  Interesuje Cię rynek pierwotny? Puławy oferuje 43 nowych mieszkania w 1 inwestycjach deweloperskich. Nowe mieszkania Puławy czekają właśnie na Ciebie!

  Średnia powierzchnia mieszkań na rynku pierwotnym w Puławach to 50 mkw.

  Najmniejsze nowe mieszkanie ma 34 mkw. Największe mieszkanie od dewelopera ma powierzchnię 88 mkw.

  Już teraz dowiedz się, jak wygląda wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim, znajdź i zamieszkaj w wymarzonym M w nowej inwestycji w Puławach.

  Ceny mieszkań w Puławach

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Puławach? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Puławy", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Puławach to 6 722 zł za m2;
  • średnia cena mieszkań na rynku wtórnym w Puławach to 6 682 zł za m2 ;
  • rynek pierwotny w Puławach to z kolei wydatek średnio 7 204 zł za m2.

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Puławach? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Puławach", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Puławach (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 650 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Puławach wynosi 8 172 zł/m2;
  • za najdroższe nowe mieszkanie z rynku pierwotnego w Puławach należy zapłacić 550 000 zł;
  • najwyższa cena metra kw. nowego mieszkania na rynku pierwotnym sięga 7 204 zł/m2.

  Tanie mieszkania Puławy. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Puławy bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Według naszej bazy najtańsze mieszkanie z rynku pierwotnego w Puławach to wydatek 550 000 zł. Co więcej, najniższa cena mieszkania za metr kwadratowy na rynku pierwotnym wynosi 7 204 zł/m2.

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 168 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 5 791 zł/m2.

  Tanie mieszkania Puławy? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: