Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Łuków - 2 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Łukowie

  Rynek wtórny - 2 mieszkania na sprzedaż w Łukowie

  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)

  Mieszkania w Łukowie - statystyki mieszkań na sprzedaż portalu Gethome

  Mieszkania w Łukowie kawalerki:

  W Łukowie jest 0 ofert kawalerek

  Średnia cena kawalerek to 0 zł

  Średni metraż kawalerek to 0 m2

  Mieszkania w Łukowie dwupokojowe:

  W Łukowie są 2 oferty mieszkań dwupokojowych

  Średnia cena mieszkań dwupokojowych to 357 000 zł

  Średni metraż mieszkań dwupokojowych to 44 m2

  Mieszkania w Łukowie trzypokojowe:

  W Łukowie jest 0 ofert mieszkań trzypokojowych

  Średnia cena mieszkań trzypokojowych to 0 zł

  Średni metraż mieszkań trzypokojowych to 0 m2

  Mieszkania w Łukowie czteropokojowe:

  W Łukowie jest 0 ofert mieszkań czteropokojowych

  Średnia cena mieszkań czteropokojowych to 0 zł

  Średni metraż mieszkań czteropokojowych to 0 m2

  Mieszkania bezpośrednio w Łukowie - oferty deweloperów

   - 0 ogłoszeń

  Mieszkania używane w Łukowie - oferty agencji nieruchomości

   - 2 ogłoszenia
  brak obrazkabrak obrazkaAtrakcyjne dwupokojowe na zacisznym osiedlu
  i
  Mieszkanie
  2 pokoje48,30 m2

  329 000

  6 811 zł/m2

  Łuków, os. Leona Klimeckiego

  Sprzedam mieszkanie Łuków o powierzchni 48,30 mkw. Cena - 329 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Siedleckie Biuro Nieruchomości.
  brak obrazkabrak obrazkaPiękne dwupokojowe w nowym budownictwie
  i
  Mieszkanie
  2 pokoje39 m2

  385 000

  9 871 zł/m2

  Łuków

  Sprzedam mieszkanie Łuków o powierzchni 39 mkw. Rok budowy: 2014. Cena - 385 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Siedleckie Biuro Nieruchomości.
  Poznaj region

  Mieszkania na sprzedaż – Łuków z atrakcyjnymi cenami

  Łuków to średniej wielkości miasto w woj. lubelskim, położone 90 km od Lublina, 120 km od Warszawy i tylko 30 km od Siedlec. Jest to lokalne centrum gospodarcze, kulturalne i oświatowe, do którego przybywa sporo osób z mniejszych miejscowości. Jak kształtuje się rynek mieszkań na sprzedaż w Łukowie? Jakie panują tu ceny? Sprawdź!

  Rynek nieruchomości w Łukowie – co warto wiedzieć?

  Łuków jest największym ośrodkiem miejskim między Lublinem, Siedlcami, Puławami a Białą Podlaską, lokalnym ośrodkiem usługowym rolnictwa i ośrodkiem przemysłowym. Znajduje się tu węzłowa stacja kolejowa. Bliskość wschodniej granicy kraju sprawia, że pojawia się tu coraz więcej osób z sąsiednich krajów – przede wszystkim Białorusi i Ukrainy – które napędzają dynamikę rynku nieruchomości.

  Nie można powiedzieć, aby rynek wtórny w Łukowie był zasypywany ofertami. Jest ich raczej niewiele, a te najatrakcyjniejsze znikają dość szybko. Atutem tutejszych ofert jest za to na pewno ich zróżnicowanie – dostępne są zarówno małe, jak i duże mieszkania na sprzedaż, położone w różnych częściach miasta. Dominuje budownictwo z czasów PRL, choć w Łukowie można znaleźć również mieszkanie w nowszej inwestycji.

  Jak kształtują się ceny mieszkań w Łukowie?

  Jeśli chodzi o ceny, mieszkania na sprzedaż w Łukowie na pewno można zaliczyć do atrakcyjnych. Koszt zakupu oscyluje w okolicach średniej krajowej (w przeliczeniu na 1 m2). Wybierając lokal o większym metrażu, często można uzyskać cenę poniżej średniej. Podobnie jest z lokalami wymagającymi dodatkowego wkładu finansowego (np. do remontu). Dzięki temu mieszkania w Łukowie cieszą się dużym zainteresowaniem wśród osób, które nie dysponują zbyt dużym budżetem. Nabywcy mogą sobie w tym mieście pozwolić na więcej, dlatego popularnością cieszą się lokale 3-pokojowe i większe. Ich ceny systematycznie rosną – mniej więcej zgodnie ze stopą wzrostu wyliczoną dla całego kraju.

  Mieszkania na sprzedaż w Łukowie – gdzie szukać okazji?

  Szukasz atrakcyjnego mieszkania na sprzedaż w Łukowie? Warto stale monitorować rynek w poszukiwaniu najlepszych okazji. Pomoże Ci w tym nasze zestawienie ofert. Proponujemy wiele ciekawych mieszkań z rynku wtórnego dostępnych w bardzo atrakcyjnych cenach. Wiele z ich to bardzo atrakcyjne lokale o dużych metrażach, utrzymane w świetnym stanie.

  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie lubelskim? Sprawdź bogatą ofertę mieszkań na sprzedaż w Łukowie na portalu GetHome.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: