Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Międzyrzec Podlaski

  - 1 ogłoszenie

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Międzyrzecu Podlaskim

  Rynek wtórny - 1 mieszkanie na sprzedaż w Międzyrzecu Podlaskim

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania Międzyrzec Podlaski - oferty

  W Międzyrzecu Podlaskim dostępna jest 1 oferta mieszkań na sprzedaż o powierzchni 35 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Międzyrzecu Podlaskim, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 1 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż;

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Międzyrzec Podlaski”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Międzyrzec Podlaski.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Międzyrzecu Podlaskim? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Międzyrzec Podlaski

  Interesuje Cię rynek wtórny? Międzyrzec Podlaski oferuje 1 ofertę z rynku wtórnego o powierzchni 35 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Międzyrzec Podlaski bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Międzyrzecu Podlaskim, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Ceny mieszkań w Międzyrzecu Podlaskim

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Międzyrzecu Podlaskim? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Międzyrzec Podlaski", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Międzyrzecu Podlaskim to 6 285 zł za m2;

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Międzyrzecu Podlaskim? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Międzyrzecu Podlaskim", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Międzyrzecu Podlaskim (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 220 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Międzyrzecu Podlaskim wynosi 6 285 zł/m2;

  Tanie mieszkania Międzyrzec Podlaski. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Międzyrzec Podlaski bezpośrednio lub z pomocą pośrednika?

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 220 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 6 285 zł/m2.

  Tanie mieszkania Międzyrzec Podlaski? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: