Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Dębica

  - 33 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 18 mieszkań na sprzedaż w Dębicy

  Rynek wtórny - 15 mieszkań na sprzedaż w Dębicy

  placement placeholder
  Poznaj region

  Co warto wiedzieć o rynku mieszkaniowym w Dębicy

  Znajdująca się na terenie województwa podkarpackiego Dębica to korzystnie ulokowane miasto. Tuż poza jego granicami przebiega autostrada A4, a do Rzeszowa można dojechać w zaledwie pół godziny.

  Dębica to średniej wielkości miasto słynące z produkcji opon oraz działalności innych zakładów przemysłowych z branży chemicznej, spożywczej, budowlanej, transportowej itp. Prężnie działają tutaj również handel i usługi, co zapewnia znakomite perspektywy w zakresie zatrudnienia. Wszystko to sprawia, że Dębica przyciąga wielu mieszkańców okolicznych wsi i miasteczek szukających rozwojowego miejsca do życia.

  Rynek mieszkaniowy w Dębicy nie jest zbyt duży, ale można na nim znaleźć mieszkania dostosowane do każdych potrzeb – od skromnych kawalerek po lokale 4-pokojowe i większe. Dominują mieszkania 2-pokojowe i 3-pokojowe, przede wszystkim w blokach starszego typu. Można również znaleźć mieszkania w Dębicy wybudowane w ciągu ostatnich 10 lat, wyróżniające się nowoczesnością, wysokim standardem i rozmaitymi udogodnieniami dla mieszkańców.

  Ceny mieszkań w Dębicy

  Osoby poszukujące mieszkania w Dębicy nie potrzebują bardzo wysokiego budżetu, ponieważ ceny w tym mieście można uznać za przystępne. Średnia dla miasta w przeliczeniu na 1 m2 powierzchni użytkowej jest zbliżona do średniej krajowej. Oznacza to, że bez problemu można tu znaleźć mieszkania w cenie poniżej tego pułapu. Trzeba jednak uważać, ponieważ niejednokrotnie wymagają dodatkowego wkładu finansowego. Lokale na nowoczesnych osiedlach są nieco droższe, ale ich ceny nadal można zaliczyć do przystępnych, szczególnie że w niedalekim Rzeszowie są one znacznie wyższe.

  Oferta mieszkaniowa w Dębicy jest na tyle zróżnicowana, że każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Dostępne są zarówno małe, jak i duże metraże, a mieszkania z rynku wtórnego są rozsiane po całym mieście. Trzeba jednak pamiętać, że najatrakcyjniejsze lokale mogą znikać z rynku dość szybko. Dzięki relatywnie niskim cenom to miasto zachęca do inwestycji – również mieszkańców pobliskich Rzeszowa i Tarnowa, którzy szukają tańszych miejsc do życia. Warto na bieżąco śledzić oferty, w czym pomoże Ci nasz serwis.

  Mieszkania Dębica - oferty

  W Dębicy dostępne jest 16 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni [object Object].

  Jeśli szukasz mieszkania w Dębicy, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • mieszkania 2 pokoje na sprzedaż (3 oferty)
  • mieszkania 3 pokoje na sprzedaż (15 ofert)
  • mieszkania 4 pokoje na sprzedaż (15 ofert)

  Dzięki filtrom znajdziesz zarówno interesujące nowe mieszkania Dębica, jak i mieszkania bezpośrednio Dębica.

  Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki gethome.pl.

  Rynek wtórny Dębica

  Interesuje Cię rynek wtórny? W Dębicy mamy 15 ofert z rynku wtórnego o powierzchni od 36 m2 do 80 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Dębicy to 60 m2.

  Ceny mieszkań w Dębicy

  Średnia cena mieszkania na sprzedaż w Dębicy to 5 829 zł za m2;

  • średnia cena mieszkań na rynku wtórnym w Dębicy to 5 332 zł za m2 ;
  • rynek pierwotny w Dębicy to z kolei wydatek średnio 5 949 zł za m2.

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Dębicy?

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Dębicy znajdziesz w cenie 449 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Dębicy wynosi 7 991 zł/m2;
  • za najdroższe nowe mieszkanie z rynku pierwotnego w Dębicy należy zapłacić 424 700 zł;
  • najwyższa cena metra kw. nowego mieszkania na rynku pierwotnym sięga 5 950 zł/m2.

  Tanie mieszkania Dębica. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Według naszej bazy najtańsze mieszkanie z rynku pierwotnego w Dębicy to wydatek 321 300 zł. Co więcej, najniższa cena mieszkania za metr kwadratowy na rynku pierwotnym wynosi 5 948 zł/m2.

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 250 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 3 362 zł/m2.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: