Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Sanok

  - 20 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Sanoku

  Rynek wtórny - 20 mieszkań na sprzedaż w Sanoku

  placement placeholder
  Poznaj region

  Co warto wiedzieć o rynku mieszkaniowym w Sanoku

  Średniej wielkości Sanok jest malowniczym miastem leżącym na południowo-wschodnim krańcu Polski, na terenie województwa podkarpackiego. Jako siedziba powiatu miasto przyciąga wiele osób z okolicznych mniejszych miejscowości. Stanowi też lokalne centrum gospodarcze, oświatowe, kulturalne i sportowe. Oferta mieszkań w Sanoku jest skromna, ale atrakcyjna. Dowiedz się więcej o dostępnych nieruchomościach i ich cenach.

  Rynek nieruchomości w mieście nie jest zbyt duży i rozwija się w umiarkowanym tempie. Nowe mieszkania w Sanoku powstają sporadycznie, dlatego głównie dostępne są lokale z rynku wtórnego. Często można tu znaleźć przestronne mieszkania – 3 pokoje lub 4 pokoje. Lokali 2-pokojowych czy kawalerek jest mniej, a ponadto zwykle szybciej znikają z rynku. Najczęściej mieszkania w Sanoku znajdują się w kameralnych kamienicach i blokach. Dużym zainteresowaniem cieszą się też mieszkania bezczynszowe w Sanoku, ale ich dostępność jest ograniczona.

  Mieszkania w Sanoku i okolicach w skali całego kraju można zaliczyć do tanich. Ceny w mieście nieznacznie przekraczają średnią krajową (w przeliczeniu na 1 m2). Wiele zależy jednak od wieku, stanu czy lokalizacji nieruchomości. Bardzo tanie mieszkania w Sanoku często wymagają remontu lub przynajmniej odświeżenia, a te gotowe do wprowadzenia się są nawet o kilkadziesiąt procent droższe. Zdecydowanie więcej trzeba też zapłacić za nowoczesne mieszkania w Sanoku. Zwykle drożej jest w pobliżu Parku Miejskiego. Nieco taniej można szukać mieszkań na ul. Robotniczej, na Osiedlu Nad Stawami i w innych miejscach oddalonych od centrum.

  Mieszkania w Sanoku są dostępne w różnych rejonach miasta, ponieważ zabudowa wielorodzinna jest rozproszona. Najwięcej tego typu nieruchomości można jednak znaleźć po zachodniej stronie rzeki San. Tutaj skupia się też większość usług – począwszy od szkół czy sklepów, a skończywszy na obiektach sportowych i terenach rekreacyjnych. Wszystkie mieszkania w Sanoku i okolicach możesz łatwo wyszukać za pomocą naszej interaktywnej mapy.

  Mieszkania Sanok - oferty

  W Sanoku dostępne jest 20 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 33 m2 do 126 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Sanoku, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • mieszkania 2 pokoje na sprzedaż (12 ofert)
  • mieszkania 3 pokoje na sprzedaż (6 ofert)
  • mieszkania 4 pokoje na sprzedaż (2 oferty)

  Dzięki filtrom znajdziesz zarówno interesujące nowe mieszkania Sanok, jak i mieszkania bezpośrednio Sanok.

  Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki gethome.pl.

  Rynek wtórny Sanok

  Interesuje Cię rynek wtórny? W Sanoku mamy 20 ofert z rynku wtórnego o powierzchni od 33 m2 do 126 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Sanoku to 55 m2.

  Ceny mieszkań w Sanoku

  Średnia cena mieszkania na sprzedaż w Sanoku to 6 635 zł za m2;

  • średnia cena mieszkań na rynku wtórnym w Sanoku to 6 035 zł za m2 ;

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Sanoku?

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Sanoku znajdziesz w cenie 1 254 330 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Sanoku wynosi 9 900 zł/m2;

  Tanie mieszkania Sanok. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 199 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 4 271 zł/m2.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: