Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Łańcut

  - 16 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 1 mieszkanie na sprzedaż w Łańcucie

  Rynek wtórny - 13 mieszkań na sprzedaż w Łańcucie

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania Łańcut - oferty

  W Łańcucie dostępne jest 16 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 27 m2 do 68 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Łańcucie, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 1 kawalerka na sprzedaż;
  • 3 2-pokojowe mieszkania na sprzedaż;
  • 9 3-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 1 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż;

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Łańcut”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Łańcut.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Łańcucie? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Łańcut

  Interesuje Cię rynek wtórny? Łańcut oferuje 13 ofert z rynku wtórnego o powierzchni od 27 m2 do 68 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Łańcucie to 55 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Łańcut bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Łańcucie, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Nowe mieszkania Łańcut - rynek pierwotny

  Interesuje Cię rynek pierwotny? Łańcut oferuje 1 nowe mieszkanie w 1 inwestycji deweloperskich. Nowe mieszkania Łańcut czekają właśnie na Ciebie!

  Średnia powierzchnia mieszkań na rynku pierwotnym w Łańcucie to 65 mkw.

  Najmniejsze nowe mieszkanie ma 65 mkw. Największe mieszkanie od dewelopera ma powierzchnię 65 mkw.

  Już teraz dowiedz się, jak wygląda wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim, znajdź i zamieszkaj w wymarzonym M w nowej inwestycji w Łańcucie.

  Ceny mieszkań w Łańcucie

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Łańcucie? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Łańcut", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Łańcucie to 7 849 zł za m2;

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Łańcucie? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Łańcucie", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Łańcucie (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 549 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Łańcucie wynosi 10 094 zł/m2;

  Tanie mieszkania Łańcut. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Łańcut bezpośrednio lub z pomocą pośrednika?

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 270 300 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 6 800 zł/m2.

  Tanie mieszkania Łańcut? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: