Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Tyczyn

  - 8 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 19 mieszkań na sprzedaż w Tyczynie

  Rynek wtórny - 7 mieszkań na sprzedaż w Tyczynie

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania Tyczyn - oferty

  W Tyczynie dostępne jest 8 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 54 m2 do 113 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Tyczynie, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 10 3-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 5 4-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 11 5-pokojowych i więcej mieszkań na sprzedaż.
  Jeśli chcesz kupić mieszkanie w Tyczynie z dodatkowymi udogodnieniami, na gethome.pl znajdziesz:
  • 9 mieszkań na sprzedaż z ogródkiem;
  • 11 mieszkań na sprzedaż z balkonem;
  • 10 mieszkań na sprzedaż z tarasem.

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Tyczyn”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Tyczyn.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Tyczynie? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Tyczyn

  Interesuje Cię rynek wtórny? Tyczyn oferuje 7 ofert z rynku wtórnego o powierzchni od 56 m2 do 108 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Tyczynie to 67 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Tyczyn bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Tyczynie, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Nowe mieszkania Tyczyn - rynek pierwotny

  Interesuje Cię rynek pierwotny? Tyczyn oferuje 19 nowych mieszkań w 1 inwestycjach deweloperskich. Nowe mieszkania Tyczyn czekają właśnie na Ciebie!

  Średnia powierzchnia mieszkań na rynku pierwotnym w Tyczynie to 85 mkw.

  Najmniejsze nowe mieszkanie ma 54 mkw. Największe mieszkanie od dewelopera ma powierzchnię 113 mkw.

  Już teraz dowiedz się, jak wygląda wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim, znajdź i zamieszkaj w wymarzonym M w nowej inwestycji w Tyczynie.

  Ceny mieszkań w Tyczynie

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Tyczynie? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Tyczyn", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Tyczynie to 5 995 zł za m2;
  • średnia cena mieszkań na rynku wtórnym w Tyczynie to 6 988 zł za m2 ;
  • rynek pierwotny w Tyczynie to z kolei wydatek średnio 5 629 zł za m2.

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Tyczynie? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Tyczynie", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Tyczynie (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 490 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Tyczynie wynosi 8 421 zł/m2;
  • za najdroższe nowe mieszkanie z rynku pierwotnego w Tyczynie należy zapłacić 550 000 zł;
  • najwyższa cena metra kw. nowego mieszkania na rynku pierwotnym sięga 7 270 zł/m2.

  Tanie mieszkania Tyczyn. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Tyczyn bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Według naszej bazy najtańsze mieszkanie z rynku pierwotnego w Tyczynie to wydatek 380 000 zł. Co więcej, najniższa cena mieszkania za metr kwadratowy na rynku pierwotnym wynosi 4 304 zł/m2.

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 415 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 4 532 zł/m2.

  Tanie mieszkania Tyczyn? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: